Aura i czakry

 

Aura  – czyli energia która wypływa z wnętrza Twojego ciała i otula go…

W dużym skrócie:

Czym jest aura?

Każdy człowiek posiada swoistą subtelną energię nazywaną Aurą, która wielobarwną wstęgą oplata jego ciało. Aura nie jest żadną osobliwością posiada ją cała materia.

Aura jest subtelną, barwną poświatą.Otacza nas jak mgła, chroni jak anioły. Przenika ciało fizyczne i sięga wysoko poza nie. A barwa i świecenie ma bezpośredni związek ze stanem energetycznym, ze stanem zdrowia. Pod wpływem pozytywnych uczuć, myśli, miłości i piękna – aura staje się jaśniejsza, świetlista, bardziej kolorowa. Składa się z wielu warstw: subtelnych ciał, a także czakr, czyli bram, przez które energia kosmosu napływa do naszych organizmów.
w aurze odbijają się jak w energetycznym lustrze kompletnie wszystkie procesy zachodzące w naszym organizmie
Odczytując aurę, możemy w niej wykryć przyczynę i przebieg choroby, jeszcze zanim rozwinie się w ciele. Naturalnie nasze niedobre samopoczucie widać w aurze. W bardzo wielu przypadkach negatywne myśli, agresja, zazdrość, ukrywana nienawiść, niezdrowe żywienie, brak miłości i wiele innych czynników wpływa na stan naszej aury. Gdy ona się osłabia, i zaczyna wyglądać jak „przybrudzona”, chwilę później zaczyna chorować ciało. Zbliżającą się chorobę możemy zdiagnozować na podstawie zmiany barwy – w tym czasie badanie lekarskie jeszcze wykaże, że pacjent jest zdrowy, chociaż choroba za moment ujawni się w ciele. Ale chorobom oraz wszelkim negatywnym wydatzeniom w naszym zyciu możemy zapobiec regularnie dabajac o czystosc naszej aury. Ludzie często lekceważą sygnały płynące z organizmu. Jesli boli – biorą tabletkę, a ból wlasnie przypomina nam o kończących się rezerwach energetycznych, o tym, że nadszedl czas na zmiany. Gdy już pojawia się konkretna choroba, to znaczy, że człowiek o sobie zapomniał, że zamiast ugasić pożar, przykrył go tylko grubym kocem.

Aura nie tylko jest subtelnym promieniowaniem wewnętrznej energii żywych organizmów, ale dla wyższych poziomów rozwoju człowieka jest także swoistym polem ochronnym, barierą oddzielającą nas od negatywnych wpływów otoczenia i ludzi, byśmy nie musieli podlegać zbędnym wpływą

Podobne przyciąga podobne

Aura jest cudownym mechanizmem do otwartej komunikacji z otaczającymi nas światem i ludźmi, odzwierciedla całą naszą życiową energię w najmniejszych nawet szczegółach. Posiadanie własnego biopola energetycznego, pozwala nam oddziaływać energetycznie na całą otaczającą nas przestrzeń a poprzez zwiększanie swojej świadomości możemy wpływać na wartości innych pól, zmieniając ich oddziaływanie, a przez to i ich właściwości, musimy też wiedzieć, że one oddają nam tyle samo energii(mocy), co my do nich wysyłamy, a te subtelne energie współbrzmią tą samą wartością tzn. dobra przyciąga dobrą, zła-złą

Aura ma jeszcze wiele innych istotnych zadań, napewno, włącza nas do większego biopola, jakim jest nasza Matka Ziemia, pozwala sięgnąć jeszcze dalej do świadomości kosmicznej i jeszcze dalej.Aura wiąże również ciało z duszą gdyż jest formą pośrednią pomiędzy materią a duszą niezbędną zasadą wiążącą dusze. Muszę wyraźnie zaznaczyć, że Aura wszystkich istot oraz wszelkiej materii jest podstawową zasadą organizującą strukturę życia organizmów od początku wszechświata aż po teraz, i porządkuje oraz zapisuje całą strukturę biologiczną, rozwój biologiczny oraz zachowanie wszelkiego rodzaju materii – zarówno żywej, jak i nieożywionej. człowiek w swojej podstawowej postaci składa się z ciała, aury oraz duszy zbierającej doświadczenia w formie głębokiego odczuwania….. Po śmierci człowieka aura zanika, z tego wynika, że aura jest tylko swoistym organizatorem i rejestratorem tego, co się dzieje w ciele za życia, zachowującym dokładny zapis naszej przeszłości i teraźniejszości a nawet wskazującej nasze możliwości przyszłego rozwoju.

W wielu przypadkach to co wydarza się w tym życiu, jest kontynuacją większej całości, bo niejednokrotnie źródło zdarzeń tkwi w poprzednich wcieleniach. W przypadkach takich stosuję metodę podobną do hipnozy – wpłynięcie w kod aury, majace na celu wyczyszczenie zdarzeń jakie miały miejsce w poprzednim czasie życia, przypominający wstęgę łączącą każdego ze Stwórcą.

Co to jest aura?

Aura to niewidzialna emanacja lub pole energetyczne, które otacza wszystko, co żyje. A ponieważ istnieje ono wokół wszystkiego, również skała, krzesło czy stół  mają aurę. W rzeczywistości aura, otaczając całe ciało, stanowi również część każdej komórki i odzwierciedla całą życiową energię w jej nawet najmniej uchwytnych przejawach. Można więc ją uznać raczej za przedłużenie ciała niż za coś, co je otacza.Energia przepływająca przez nią odzwierciedla naszą osobowość, tryb życia, myśli i emocje. Aura wskazuje na stan, w jakim jest nasz umysł, ciało i dusza.
Aura jest odbiciem nas samych, zachowującym dokładny zapis naszej przeszłości i teraźniejszości, a nawet przyszłości.Jeśli ludzie uświadamiają to sobie, mogą poczynić kroki mające na celu odzyskanie zdrowia i witalności, zanim zdarzy się nieszczęście.

Aura składa się z pól energii, które stykają się ze sobą pod kątem prostym. Pierwsze z nich porusza się pionowo w górę i w dół ciała. Prostopadle do niego energia przepływa wokół ciała poziomo. Na koniec inne fale energii emanują z kręgosłupa i głowy ku zewnętrznym częściom aury. Wszystkie one krzyżują się i tworzą gęstą sieć energii magnetycznej.

Nasza aura przez cały czas współdziała z aurą innych. Gdy spotykamy kogoś, kto jest nam miły, obie aury otwierają się i łączą ze sobą. Aura dwóch głęboko w sobie zakochanych osób tworzy jeden wspaniały, wibrujący obłok . Gdy widzimy kogoś, kogo nie lubimy, wtedy jedna aura odpycha drugą. Spotkałeś kogoś, kto wydał Ci się antypatyczny, pozornie bez żadnego powodu? Twoja aura została wtedy odrzucona przez aurę tego drugiego człowieka, ostrzegając Cię, byś się do niego nie zbliżał. Osoba przepełniona wyłącznie negatywnymi myślami, stopniowo wszystkich od siebie odepchnie.

Wampiry Energetyczne

Pewne osoby są energetycznymi wampirami, które wysysają energię z Twojej aury, by wzbogacić swoją. Czy czułeś się kiedyś “wypompowany”, spędziwszy z kimś trochę czasu? Jest bardzo prawdopodobne, że był to właśnie wampir energetyczny. Na ogół charakteryzuje ich  sztywność w postawie, brak psychicznej świadomości i poczucia własnej wartości. Świadomie lub nie korzystają z energii innych ludzi, pozostawiając ich z poczuciem pustki i frustracji. Jeśli żyjesz z wampirem energetycznym, musisz się nauczyć chronić swoją aurę.

Każda myśl wpływa na aurę

Negatywne myslenie także ma fatalne skutki wiedzie do smutnej, samotnej starości, do ubóstwa, chorób itd… Myśli mają większą moc, niż się nam czasem wydaje. Te negatywne gromadzą się niepostrzeżenie i po pewnym czasie wywołują np chorobę w fizycznym ciele człowieka, tozpad zwiazku, problemy finansowe itd… Dobrze jest od razu przestawiać negatywne myśli na pozytywne, gdy tylko zdasz sobie sprawę, co się dzieje, dlatego tak ważne są afirmacje, czyli pozytywne myśli, które specjalnie umieszcza się w umyśle.

Kiedy „powstaje Aura”?

Aury nie ma w momencie narodzin, ale pojawia się przy pierwszym hauście powietrza – dokladnie wtedy kiedy Dusza wchodzi w ciało fizyczne – stając się tym samym Istotą Ludzką.

Kolory aury
Każda aura ma swój podstawowy kolor, który zawiera ważne informacje o człowieku, odkrywając jego emocjonalną, psychiczną i duchową naturę. Pokazując jego emocje, ale i problemy, niedoskonałości, niedokończone sprawy.
Kolory podstawowe aury określają głębię osobowości. Pokazują, czy dana osoba jest skoncentrowana na świecie materii, czy też podąża ścieżką rozwoju duchowego. A nawet – dokonując dualistycznego uproszczenia – czy jest dobra czy też zła.

Podział aury na subtelne ciała (warstwy)

Aura ma kilka warstw,składa się z wielu części, jedne mają swoją strukturę bardziej świetlistą inne są bardziej mgliste jedne są blisko ciała inne emanują na większą odległość od ciała.
Warstwy aury:
– Sobowtor eteryczny – obejmuje od 3 – 7mm od ciała,
– Aura Mentalna – około 2 – 3 cm od ciała,
– Cialo Eteryczne – około 3-5 cm od ciała,
– Aura Emocjonalna – około 5 – 15 cm od ciała,
– wewnetrzna Aura – około 10- 20 cm od ciała,
– Aura Astralna – około 0,5 m od ciała,
– Aura Zdrowia – około 70cm i więcej od ciała,
– Aura zewnetrzna – okolo 1 m od ciała,
– Aura Duchowa – okolo 8 m od ciala i jest uzależniona od osobistego rozwoju duchowego,
– Aura Eteryczna – obejmuje swoim oddziaływaniem dużą odległość od ciała fizycznego występuje w formie mgły,
– Fluid mesmeryczny – widoczny jest u bioenergoterapeutow.

Czakry

Czakry są to główne centra energetyczne w organizmie człowieka, które są jednocześnie odbiornikami i przekaźnikami energii, odpowiadająz rózne sfery naszego zycia. Zablokowany, nieaktywny czakram przekłada się na problemy w odpowiadającej mu sferze. Prawidlowo działający czakram wiruje oraz pobiera Życiową Energię z Kosmosu.Energia w czakrach znajduje się w ruchu wirowym i następuje tu ciągła wymiana z energią kosmiczną.

Wyrózniamy 7 podstawowych czakr:
– Muladhara – czakra korzenia,
– Svadhisthana – czakra sakralna,
– Manipura – czakra splotu słonecznego,
– Anahata – czkra serca,
– Vishuddha – czakra gardła,
– Adżna – czakram trzeciego oka,
– Sahasrara – czakram lotosu.

 

 

Ważne

Jeśli zamierzasz skorzystac z sesji oczyszczenia Twojeje aury i czakr musisz wiedzieć, że skuteczne oczyszczenie aury i czakr wiąże się z posiadaną wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem w pracy z energiami. Bezpiecznie może tego dokonac tylko osoba posiadająca wymaganą wiedzę i doświadczenie. Nieumiejętne wykonanie zabiegu, lub nieumiejętne posługiwanie się np. wahadelkiem podczas zabiegu, może do życia czlowieka oczyszczanego wnieść wiele szkód i przynieść odwrotny skutek do oczekiwanego. Bardzo ważne są także intencje osoby przeprowadzajacej zabieg. Oczyszczania moze sie podjąć tylko osoba czysta duchowo i energetycznie. Poddanie sie oczyszczaniu osobie nie do końca czystej energetycznie i nie do konca mającej dobrych intencji moze wprowadzic do życia oczyszczanej osoby takową energię, ponieważ podczas wykonywania zabiegu oczyszczania zachodzi „połączenie się” energii energoterapeuty z energią pacjenta.

 

Z Miłością

Ninti

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: