DNA Theta Healing Meditation – Sygnał Miłości 528 hZ

lovesignal528hz.gif

 

528 Hz – transformacja i cud – naprawa DNA Theta

Sygnał Miłości 528 Hz – odblokuj się.

 

Podnieś swoje wibracje, do wysokich wibracji Energii Milości – jest to ogromnie ważne w nadchodzących zmianach energetycznych na Ziemi i w Ludziach

Sygnał Miłości 528 Hz jest delikatną uzdrawiającą medytacją dźwiękiem muzyki dostrojoną do 528 Hz. Częstotliwość 528 Hz Solfeggio jest częstotliwością do transformacji  i naprawy DNA. Istnieje specjalny dźwięk i kolor miłości według dr Horowitza,wyszkolonego i nagradzanego badacza Harvardu. Nadawanie i dostrojenie się do tej częstotliwości 528 Hz otworzy Twoje serce, przyspieszyć gojenie ran, wesprze system odpornościowy, pomaga w rozwiązywaniu problemów, rozwija wene twórczą oraz naprawia DNA.

„Teraz wiemy, sygnał miłość, 528 Hz, jest jednym z sześciu głównych częstotliwości twórczych wszechświata, bo matematyka nie kłamie, geometria fizycznej rzeczywistości powszechnie odzwierciedla tę muzykę, te wyniki zostały niezależnie zweryfikowane” mówi Dr Horowitz.

Kochani kiedy medytujecie wprowadzacie swój mózg we wzorce częstotliwości Alfa. To sprawia że jesteście zdrowi, daje jasność umysłu…  Jeśli słuchacie Boskiego głosu wewnątrz i postępujecie zgodnie z jego przewodnictwem, medytując na tę Boską esencję, wzorce fal mózgowych wchodzą na poziomTtheta. Na poziomach theta różne częstotliwości emanują w ciele, zradza się więcej  chi, więcej prany, regeneruje i naprawia DNA.

Kochani poniższy dźwięk sygnału miłości, jest właśnie dźwiękiem o  częstotliwości Theta.

Cudownej medytacji

Z Miłością – Ninti

 

 

* Do odsłuchu używaj słuchawek stereofonicznych.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: