Tajemnice DNA

 

 

DNA

Kochani dziś kilka słów na temat naszego DNA

Kształt i replikacja naszego DNA ma ścisły związek z emocjami, nasze emocje – są falą.

Emocje jak i energia są falą, mogą być fraktalne (emocje pozytywne) lub niefraktalne bolesne i destrukcyjne czyli negatywne. Podczas słynnego przeprowadzonego eksperymentu (na wodzi)e w Nexus,  traktowano wodę podczas procesu krystalizacji różnymi emocjami. Jedną próbkę z wodą traktowano negatywnymi emocjami – mówiono do niej negatywnymi słowami, włączano agresywną muzykę bez linii melodycznych. Drugą zaś próbkę wody poddawano pozytywnej energi czyli mówiono do niej miło, pozytywnie oraz włączano jej melodyjną muzykę – odnoszono się do niej z szacunkiem i miłością. Efekty były następujące, próbka negatywna pokazywała chaotyczne brudne struktury i zgniłą wodę , zaś próbka pozytywna pokazywała fantastyczne piękne krystaliczne formy fraktalne…

Serce grające muzykę

Istotnym jak i bardzo ważnym jest także, iż nasze serce – i nie tylko – tworzy w czasie linię melodyczną, działa nie tylko jako pompa, ale też jako generator wirów we krwi i generator lokalnego pola grawitacji.

Kiedy konkretnie pole torsyjne zaczyna wewnętrznie się jednoczyć w jedno spójne centrum, dzieje się wtedy coś cudownego dzięki geometrii fraktalnej. Pole torsyjne zaczyna zapadać się samo w siebie i niejako wystrzeliwuje szybciej od światła – poza czas. Mechanizm ten jest czysto biologiczny i nie potrzeba nam wtedy nadzwyczajnych sprzętów sprzętu aby osiągnąć to co chcemy. Realnym jest wtedy jak najbardziej nawet podróżowanie w czasie.
Mechanizm ten jest odwzorowany w geometrii dwunastościanu – czyli stelażu Wszechświata.

Serce zaczyna proces samoosadzania się

Takie samo pole  magnetyczne, jak pole magnetyczne naszego serca –  ma także Słońce i Ziemia.
Cały proces ten odbywa się dzięki temu, że nasze DNA jest ściśle zbudowane według matematycznych reguł Złotego Podziału, co dotyczy także fal magnetycznych jak i wirowych pól torsyjnych.

Jesteśmy Jednym

Należy pamiętac także, iż pole magnetyczne Ziemi jest ściśle połączone z polem magnetycznym człowieka, z całą naszą energią. Jesteśmy jednym.


Dan Winter – naukowiec i geniusz

Dan Winter jest psychofizjologiem, światowym specjalistą w dziedzinie Świętej Geometrii, posiada ogromną wiedzę z dziedziny matematyki, genetyki, i fizyki. Jest odkrywcą mechaniki działania DNA i twórcą urządzenia do pomiarów fal harmonicznych serca.

Odkrycia Dana Wintera, dotyczące celu i przeznaczenia naszego DNA, stawiają w zupełnie innym świetle istotę problemu dotyczącego Manipulacji Naszym DNA. Raczej jedyny człowiek na tej planeci,e który to wszystko poskładał sposób naukowy – używając do tego języka Nauki. Wielu ludzi na samą myśl o gadziej rasie Draco z Oriona, po prostu z niedowierzaniem się śmieje. Co jeśli chodzi o fakty naukowe jest zrozumiałe, ponieważ nie ma żadnych materiałów które wyjaśniały by to w Naukowy sposób, jak to działa i DLACZEGO MY w tym uczestniczymy jako gatunek ludzkk. Wyjaśnienie tego problemu nie jest proste i nie można tego ująć w kilku zdaniach, bez znajomości zaawansowanej genetyki, fizyki i matematyki. Nie mniej jednak można to w pewien sposób przybliżyć.

Dan Winter odkrył, że fale harmoniczne pokrywają się z mechanicznymi falami naszego DNA które niejako „piszą” książkę z naszego DNA. Nasi genetycy znają litery i potrafią nawet czytać słowa, ale jest im bardzo daleko do czytania całego zdania i poznania kontekstu. Przez co nie wiedzą jak to się dzieje, że jedno DNA się degeneruje a drugie ewoluuje.
Odkrył On także,że kiedy wszystko jest ok, kiedy następuje harmoniczne sprzężenie fal, następuje wewnętrzna implozja w DNA naszej energii, dzięki której możemy niejako osiągnąć wiele naszych celów. Następuje to poprzez samo osadzanie się torsyjnych pól magnetycznych które przez to, że są samo-podobne jak fraktal zaczynają implodować.

W jaki sposób błogość, miłość i współczucie wpływa na nasze DNA?
Czy Złoty Podział jest kluczem łączącym nasze DNA z energią życia?
Czy zestrojenie się z energią życia oznacza odnalezienie świętego Graala?
Czy naszym przeznaczeniem jest „zamieszkiwać” gwiazdy?

Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawym materiałem…

Z Miłością, Ninti

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: