Rok 2012 – Transformacja

 

 

Rok 2012 – Transformacja

PRZEKAZY PRZYGOTOWUJĄCE LUDZI DO PRECESJI W ROKU 2012.

 

Istota Duchowa: Powitać pragnę dzisiaj, w tym mieście, moim mieście: Chicago. Jestem w zastępstwie. Swoje imię wyjawię po zakończeniu rozmowy. Opiekun Ziemi nie przyjdzie na rozmowę tak jak było ustalone. Za to, ja po obserwacji, wyciągnąć wniosków parę chcę dzisiaj. Com się napatrzył, tom się napatrzył – i nasłuchał. To jak was prosił Opiekun Ziemi. Nie mówię tylko do zebranych na Sali, ale oczekuje, coby te słowa moje zostały w etar wysłane – i coby większośc usłyszała.

 

Barbara: Witamy Cię Marduku. Dziękujemy, że nas zaszczyciłeś swoją obecnością i że zechciałeś odpowiadać dzisiaj na nasze pytania. Pierwsze pytanie, pozwoliłam sobie zadać od siebie, jako że pomimo ciągłego mówienia o celu „Misji Faraon”, ciągle jest niezrozumienie, i większość ludzi uważa, że Misja Faraon – czyli sprawa wykopania Faraona, czyli KLUCZA do Systemu ochrony Ziemi jest tylko nasza sprawą, i sami czują się zwolnieni z fizycznej pomocy na rzecz włączenia osłony naszej planety na czas przelotu Nibiru w 2012 roku. Uważają, że kiedy System zostanie włączony i Ziemia dostanie osłonę – wtedy oni też się przy okazji uratują. Są zupełnie obojętni na nasze wołanie o pomoc, a przecież na wykopaliska potrzebne są duże nakłady finansowe. Proszę o wyjaśnienie i komentarz.

 

Istota Duchowa: Nie ma bardziej błędnego myślenia. Wyjaśnie na podstawie Starego Testamentu. Było takie miasto – BABILON, które runęło w gruzach – a wraz z nim zginęło mnóstwo ludzi. Podobna sytuacja – czyli, historia się powtarza. Teraz jest też Babilon – Wielki Babilon – i w tym Babilonie rozpoczęło się znaczenie – dawanie „Znaku Życia”. I kto ten Znak Życia posiadał będzie – żył będzie! Kto tego Znaku Życia mieć nie będzie – Zegar Kosmiczny – Zegar Czasu, inaczej : PRECESJA, a wraz z PRECESJĄ przyjdzie wojsko – Niebiańskie Wojsko, pod dowództwem Wielkiego Wodza. Kto jest tym WODZEM? – domyślcie się sami. I wtedy będzie rozdzielenie – jedni do życia, drudzy na stracenie. Znak Życia będzie widoczny tylko dla Wojska Niebiańskiego. Znak Życia będzie wpisywany przez wybranych ludzi, czyli naszych współpracowników ziemskich. Nic bardziej błędnego myśleć, że nas można oszukać. Wy, istoty ludzkie jesteście mistrzami w oszukiwaniu – ale Istot Duchowych się nie przechytrzy. I albo, zaczniecie się budzić z tego letargu – bo samo zabezpieczenie Ziemi, życia wam jeszcze nie uratuje – do tego jeszcze trzeba zmienić siebie – SERCE SWOJE. Przygotować się na nowy czas kosmiczny, i na przyjście tego Wojska Niebiańskiego. Nie wystarczy powiedzieć”: mam czyste serce – to czyste serce zobaczą Ci, którzy będą rozdzielać. Tak że, porównajcie dwa Babilony – tamten i dzisiejszy. Słucham.

 

Pytanie: Jak będzie odczuwalna energia PRECESJI przez ludzi przygotowanych, a jak przez ludzi nie przygotowanych na jej przyjęcie?

 

Istota Duchowa: Przygotować się do Precesji powinien każdy z was , osobiście. Przede wszystkim powinien każdy w drugim człowieku zobaczyć to co najlepsze, i z siebie wyzwolić to, co najlepsze. Co będzie czuł, co bedzie czuł każdy, kogo dotknie energia Precesji? Radość, szczęście, spokój wewnętrzny, i radość z tego że jest się na Ziemi, i radość z tego, że drugi człowiek nie strcił życia. To będzie odczuwalne – dla tych, którzy się otwarzą na energię Precesji. Ci, którzy nie otworzą się na energię, nową energię kosmiczną – odwrotność sytuacji. Będzie nienawiść wobec drugiego człowieka, będzie walka o przetrwanie, będą grabierze, morderstwa – ale to nie będzie się imać tych, którzy posiadają wpisany „Znak Życia’. Słucham.

 

Barbara: Dziękuje bardzo. Czy data 21 grudnia 2012 roku, jest dokładną datą nałożenia się trzech cykli: zodiakalnego – czyli wejścia w Erę Wodnika, przelotu Nibiru i Precesji?

Istota Duchowa: W Erę Wodnika Ziemia już weszła, a stało się to w roku 2000. Nie ma pomyłki, jest tylko celowe przesunięcie czasu, po to, aby dać na schronienie, ewakuację, pewnym ugrupowaniom ludzkim. Przelot planety nie łączcie z Erą Wodnika – cykle się nakładają. Jest to PRZEZNACZENIE – NIE WYROK!!!! Jak to mówią też pewne ugrupowania o wyroku – wyroku nie będzie!!! Przeznaczeniem Planety X/Nibiru jest mieć ten kurs. Przeznaczeniem PRECESJI – czyli nazwane to jest KALENDARZEM GREGORIAŃSKIM – co 25 tysięcy lat wchodzić w nastęony cykl energii – podwyższania energii. Tak to wygląda. Słucham.

 

Pytanie: Czy pomimo włączenia osłony Ziemi, będzie ludzkość ewakuowana w czasie Planety X?
Istota Duchowa: Jeśli zabezpieczenie zostanie uruchomione – to uruchomcie swoje umysły i wyobrażcie sobie „klosz”, a w kloszu jeszcze inny klosz – czyli Ziemia po otrzymaniu zabezpieczenia, otrzymawszy je na tyle uchroni Ziemię, że skutki przelotu Planety będą znikome, i będzie wiadome jakie tereny będą objęte przelotem – ale nie dojdzie do PRZEBIEGUNOWANIA! Meteoryty, czyli to, co ciągnie za sobą Planeta X, spalą się w tej osłnie energetycznej, i tak naprawdę ewakuacja nie będzie potrzebna. Ale pod warunkiem, że zabezpieczenie zostanie uruchomione. Przed PRECESJĄ ŻADNEJ EWAKUACJI, ŻADNEJ UCIECZKI NIE MA !!!! Bo to objęte będzie na całej Ziemi. Słucham.

 

Pytanie: Czy rządy państw, środki masowego przekazu i kapłani – przełamią się w końcu i przekażą przed 2012 rokiem ludziom informacje i powiadomią o zbliżających się wydarzeniach roku 012?

Istota Duchowa: I tak, i nie. Powiadomią dopiero w roku 12-tym, kiedy to już zdążą się ewakuować, schować. I wtedy – róbcie sobie co chcecie – jak wy to mówiecie – kto żyw, niech się ratuje! Jak chce i gdzie chce! Do tej pory, tylko strzępy informacji będą przekazywane. I tak owo ugrupowanie i media okrzykną tych, którzy przekazują informacje – że są „NIEPOCZYTALNI”. Chodzi o to, żeby jak największa populacja ludzka została przetrzebiona. Tak wygląda prawda.

 

Barbara: Dziękujemy bardzo. Czy faktycznie dojdzie na Ziemi, do „upozorowanego ataku Istot pozaziemskich”, które szykują do zastraszenia ludzi pewne ugrupowania?

 

Istota Duchowa: Tak, ale to nie będą istoty z Kosmosu. Ten upozorowany atak będzie zorganizowany przez ziemskie siły zbrojeniowe, przez wojsko. Aby tylko zakomunikować i podać do wiadomości ludziom, że to uczynili przybysze z Kosmosu. Wzbudzić strach! Wywołać panikę! Istoty ludzkie w panice i strachu zaczną się wzajemnie zabijać. Słucham.

 

Pytanie: Czy na czas zaburzen klimatycznych, wskazane jest na tym terenie posiadanie własnych, awaryjnych agregatorów prądu?

Istota Duchowa: Kiedy jest własne żródło zasilania – czyli masz ten olej, który będzie napędzał agregator – to tak. Wszystkie systemy, włącznie z komputerowymi mogą przestać działać. I to też jest w scenariuszu pewnego ugrupowania. W odpowiednim momencie powiem jakie to ugrupowanie. Słucham.

 

Pytanie: Czy w najbliższych latach, czy też miesiącach dojdzie do zniknięcia gotowni, jak pisał w swojej książce Jan van Helsing?

Istota Duchowa: To co mi widadomo, to chodzi o waszą „mamonę” tak skrzętnie organizowaną i chowaną. Chowajcie dalej, a zwłaszcza w bankach. Potem ta wasza mamona wraz z bankiem, zniknie! I co wtedy? Co wtedy zrobicie? A mamony , jako takiej – pieniądza – nie będzie – ale dopieropo roku 012. Teraz do roku 12-tego to żródło zabezpieczenia, jeszcze będzie. I jeszcze będą ci, dla których „bogiem” i zabezpieczeniem będzie mamona. Obserwuję was, i mogę powiedzieć – gromadżcie skarby swoje – nie w bankach! – ale w sercu. Bo kiedy przyjdzie Wojsko Wielkiego Wodza, możesz wtedy powiedzieć: Panie! Jestem gotów! Jestem gotowa na rozliczenie! I wtedy, wtedy się okaże co nagromadzone zostało w sercu. Wojsko, które przybędzie nie będzie patrzeć na wasze opasłe konta bankowe! Ani wielkie domy! Tak może być, że Znak Życia otrzymuje ten, na którego patrzycie dzisiaj z pogardą, a nazywacie „bumem” – a przejdzie obojętnie obok pięknego domu, którego właściciel ma opasłe konto w banku. I powie: „Nie znam cię! Nie znam cię!” Słucham.

 

Pytanie: Czy kiedy się nas zmusza, lub nasze dzieci do wyrażenia zgody na wszczepienie sobie „chipa” – czy musimy wrażać na to zgodę?

Istota Duchowa: Chcesz być niewolnikiem tego ugrupowania? Nikt cię nie zmusi do tego, żeby być „zachipowanym”. To ugrupowanie, któremu już się zaczyna palić grunt pod nogami, i wymyka się wiele spraw spod kontroli. Chce mieć nad wami kontrole! Czy wiecie , jak mówią o ogóle ludzkości? – masa, masa ludzka, którą trzeba zdziesiątkować! „Chipy” nie mają nic wspólnego z dawaniem „Znaku Życia” – i uwierzcie, uwierzcie mi tutaj dzisiaj – nikt was nie zmusi – bo raz, czasu mało pozostało – a kiedy opór ludzkości będzie wielki, nie będą w stanie was kontrolować poprzez wszczepianie wam „chipów”.

 

Pytanie: Czy dojdzie do wojny z Iranem?

Istota Duchowa: Nie zdążą, nie zdążą. Będą takie przepychanki, ale do wojny otwartej nie dojdzie. Słucham.

 

Pytanie: Czy można zadać pytanie, jak będzie wyglądała ekonomia i gospodarka na Ziemi po roku 2012, i jak będzie miała wpływ na nasze życie?

Istota Duchowa: Można, można. Sam rok 12-ty , to tak jak gdybyś w domu, po wielkiej gościnie, miał bałagan, który trzeba posprzątać. Więc odbędzie się wielkie sprzątanie. Dodatkowo zaczną już przybywać – widzialnie! – Istoty, które cały czas pomagają przy ratowaniu Ziemi. Przybędą Istoty różnych specjalności, różnych zawodów – będą uczyć, będą wdrażać swoją technologię. I tutaj wy tu na Ziemi możecie powiedzieć dzisiaj, że ten „system wspólnego dobra” jest mało ciekawy. Naprawdę, to ten system jest bardzo ciekawy! Bo nie będzie zbyt bogatych, i nie będzie biednych. Poziom ludzki będzie na takim poziomie, żeby wszyscy byli szczęśliwi – a uwierzcie mi – SZCZĘŚCIE i MIŁOŚĆ nigdy się nie znudzi! Słucham.

 

Pytanie: Czy energią REIKI można przetworzyć pożywienie z produktów modyfikowanych genetycznie na pełnowartościowe – jeśli tak, to w jakim stopniu i jak długo trzeba dawać energię


Istota Duchowa:
To też jest uzależnione od tego, kto ją daje – kto dostał inicjację REIKI. Czy to jest prawdziwy Reikowiec, czy tylko atrapa? Bo w wielu przypadkach – nauczycielami, mistrzami, zostali niewłaściwi ludzie – i ci ludzie próbują leczyć, próbują uczyć, jak energię przekazywać? Takich nauczycieli, i tutaj w Chicago jest sporo. Tak jak powiedziałem – oszukiwać możecie się wzajemnie – to się na jakiś czas udaje, ale NAS oszukać się nie da! Prawdziwą energią REIKI leczył Jezus, i inni prawdziwi Mistrzowie. Ale ONI byli prawdziwi! I ich energia otrzymywana i przekazywana z Niebios – była silna, prawdziwa! Tacy dokonywali cudów. Ale oni byli prawdziwi. Istoto, która zadałaś to pytanie – na to pytanie odpowiedz sobie sama. Słucham.

 

Pytanie: Czy można jakoś oczyszczać i uzdatniać naszą wodę pitną, która zawiera duże ilości różnych zanieczyszczeń, w tym również rożnych odpadów medykamentów, wydzielin, substancji chemicznych, itd. – czy mamy na to jakiś wpływ i czy możemy ją jakoś uzdatnić do picia?

Istota Duchowa: Oczyszczenie wody – racja, jest potrzebne, bo woda wasza posiada zanieczyszczenia szkodliwe dla zdrowia ludzkiego. I ta woda, która płynie dzisiaj z waszych kranów jest martwą wodą. I trzeba by było ją ożywić, naenergetyzować. Na czas dzisiejszy najbardziej do tego nadaje się kryształ górski – czyli wrzucenie do wody kryształu, pozostawienie na 24 godziny, wtedy masz:”żywą wodę”, a wszystkie zanieczyszczenia spadają na dół. To co jest możliwe do zrobienia przy dzisiejszych czasach i technice. Po roku 012 – nie zaraz – ale wkrótce, odpowiednie urządzenia zostaną przywiezione na Ziemię, które będą oczyszczać, atmosferę i wodę. Na dzień dzisiejszy ratujcie się i ożywiajcie wodę, właśnie kryształem górskim – którego, póki co, nie brakuje.

 

Pytanie: Czy taka metoda, jak zamrażanie wody też będzie dobre? To znaczy, zamrażanie i rozmrażanie jej przed piciem?

Istota Duchowa: Barbaro, jestem rozumnym Duchem i powtarzać mi nie trzeba. Zamrażanie wody pozbawia wodę bakterii i jet dobre, bo działa na podobnej zasadzie co kryształ górski – oczyszcza wodę. Z kryształem jest mniej problemu, bo przy zamrażaniu trochę zachodu trzeba użyć, a tutaj tylko wrzucasz do wody kryształ. Stosujcie metodę jedną lub drugą. Słucham.

Pytanie: Jak możemy dotrzeć do osób, które drwią z przekazów „Misji Faraon”? Co robić, gdy jest to ktoś z najbliższej rodziny?

 

Istota Duchowa: Nic. Teraz cię odwołam do Nowego Testamentu. Z którego rozdziału? – nie powiem – sprowokuję do szukania. Powiedział Jezus do uczniów, kiedy zadali mu dokładnie to samo pytanie, co ja dzisiaj usłyszałem – więc zacytuję: „Kiedy nastąpi ten czas, wprzódy będzie mówione, głoszone, będą prorokować i wołać, prosić o przebudzenie, o otwarcie serc, o zrozumienie – kiedy nie będzie odzewu, Jezus powiedział – kiedy nastąpi ten czas – z jednego łoża jedno zostanie zabrane, drugie zostanie”. Więc nic nie zrobisz. Możesz zamilknąć, i to zaintryguje najbliższych, dlaczego milczy. Dlaczego nic nie mówi?- dlaczego? I to może być ratunek. Przeczytaj sobie „Sodomę i Gomorę” jak było. I wyciągnij z tego lekcję. Bo będzie też tak – bo Bóg powiedział też: „Za pięć dwunasta, jeszcze dam szansę na wyjście ze strefy zagrożonej”. Więc nie zamęczajcie informacjami – MILCZENIE, milczenie przyniesie lepszy efekt, niż mówienie i udawodnianie, że ma się rację. Słucham.

 

Pytanie: Co się stanie z Watykanem po upadku religii?

Istota Duchowa: No cóż – obiekty, jak obiekty – mogą posłużyć w różnych celach, ale napewno nie będzie to już „gniazdo szerszeni”. Znajdzie swoje miejsce i użytek, bo i puste pomieszczenia pozostaną – bo jako pierwsi do schronów wejdą kapłani. Słucham.

 

Pytanie: Czy również zwierzęta po roku 012 będą miały wydłużony czas życia?

Istota Duchowa: Proporcjonalnie do czasu w jakim przychodzi żyć zwierzętom. Główny projekt przedłużenia życia jest dla ludzi. Zwierzęta uzyskają należyty szacunek po roku 12-tym – to co im przysługuje od ludzi – szacunek. Słucham.

 

Pytanie: Co jest „miarą” uduchowionego człowieka – jak rozpoznać uduchowionego człowieka i nie pobłądzić na „duchowej drodze”?

 

Istota Duchowa: To tak, jak gdybyście chcieli wypić łyżką Atlantyk. To tak, jakby się chciało poznać naturę kobiety. SERCA – właśnie serca posłuchaj – i to serce niech cię prowadzi do człowieka. Najważniejsze jest to, aby każda istota ludzka, w drugim człowieku zobaczyła siebie – a przede wszystkim, chciała otrzymać od drugiego człowieka to, co najlepsze – i wtedy dopiero zacznie się droga duchowa, kiedy będzie szacunek wobec drugiej istoty ludzkiej. Słucham.

 

Pytanie: Czy będą otwarte Archiwa Watykanu przed upadkiem religii?

Istota Duchowa: Czy to miał być żart, to pytanie? Przecież kapłani zrobią wszystko, żeby zatrzeć ślady swojej działalności przez te tysiące lat. Jak można udostępnić to co było złego zrobione przez te lata. Oczywiście, że nie będą udostępnione. To co nie zdołają zabrać ze sobą do miejsc ewakuacji – zostanie spalone. I nie łudżcie się, że kapłani będą zabierać – jak to się mówi – zwykłych śmiertelników. Dla „takich”, w schronach miejsca nie będzie. Więc – historia odnośnie Ziemi będzie odsłonięta – ale po wykopaliskach! Słucham.

 

Pytanie: Czy kapłani powrócą po roku 12-tym z podziemi?

Istota Duchowa: Powrócą. Pozdejmują szaty duchowne – jak mówi przepowiednia: „Wezmą płu i będą orać. Kardynałowie zdejmą sutanny i założą rodziny – czyli, zostaną ”. Nie wrócą do starego systemu religijnego – bo nowy system religii nastąpi. To co było, nie wróci – narodzi się NOWE! Słucham.

 

Pytanie: Czy po wydobyciu urządzenia – KLUCZA do Systemu – nie istnieje zagrożenie, że zostanie ono przejęte przez pewne ugrupowanie?

Istota Duchowa: Gdyby tak miało być, to byśmy już dawno wskazali miejsce pochówku BUDOWNICZEGO, ale wszystko ma swój czas, miejsce i wyznaczoną godzinę – i ludzi. Nie jest przypadek, że właśnie ci ludzie, ten czas. Nie dopuścimy, coby ugrupowanie, które imię ma ILLUMINACI przechwyciło sprawę – którym najbardziej zależy na tym, żeby zostało na Ziemi, jak najmniej ludzi.

Chcecie widzieć kto was chce „zachipować”, a wy chcecie posłusznie nadstawić karku? – ILLUMINACI. Więc otrząśnijcie się z tego letargu i nie dajcie się zastraszyć żadnym mediom, żadnym krzykom, pod żadnym pozorem – prośby, grośby – nie pozwalajcie sobie wszczepić, bo staniecie się niewolnikami ILLUMINATÓW.

Mówisz Barbaro, że czas się pożegnać? – bo pytań nie masz więcej… Więc czas już nastał też, żebym i ja się przedstawił. Zanim powiem „do zobaczenia!” – bo jeszcze się mnie nie pozbędziecie. Czas, jaki otrzymałem – ROK – od września, do września. I teraz, kiedy się już ujawnię tutaj, to przyjrzę się zarówno tym, którzy się otwierają, chcą się otworzyć, chcą swe serca oczyścić – i tym się przyjrzę, którzy wszystko robią, żeby „Misja Ratowania Ziemi” się opóżniała. Zapłacę też za szkalowanie Opiekuna Ziemi, Którego kocham nade wszsytko i nie pozwolę obrażać!!! Moje imię MARDUK.

Moja siedziba – to Kościół Anielski – tam możecie do mnie przyjść – kto się mnie nie boi i serce ma otwarte. Pomagam tym, którzy mają w sercu skruchę i chcą poprawy. Nie pomogę tym, którzy mają dużo jadu w sercu, a mówią same „słodkie słowa”. Zatem – ja MARDUK – chwilowy Opiekun miasta Chicago – dziękuję za spotkanie i za rozmowę. Dziękuję.

….I my bardzo serdecznie dziękujemy Tobie Marduku.

 

źródło: Misja Faraon

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: