Otwarcie się na kontrakty przedurodzeniowe przed portalem 12.12.12

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQRxGUoqZnCHDz7TQc6V4cT4K1OxfLHbbfCjlxCBgpUxFAO9-fE

 

Osobiste przesłanie Christine Day, 26 listopad 2012

Witam wszystkich,

to był intensywny miesiąc i czuję, że wszyscy jesteśmy energetycznie przygotowywani do przyjęcia energii 12/12/12.

Plejadanie podali mi trochę bardzo konkretnych informacji, aby pomóc każdemu z was, abyście byli w stanie świadomie przyjąć potężne Fale Oświecenia nadchodzące w tym czasie.

Moja wiadomość jest dłuższa niż zwykle i podzielenie się nią z każdym z was wydaje mi się bardzo ważne. Włączyłam w nią również kilka pytań, pochodzących od grup, a które uważam za istotne.

Plejadanie mówią, że będziemy mieli do czynienia z serią Fal Oświecenia, przychodzących na planetę w dniu 12/12/12. Proszą was o otwarcie się na nowe połączenia i możliwości współpracy, które uzgodniliście jeszcze zanim przybyliście na plan ziemski. Abyście byli w stanie w pełni przyjąć energie Fal Oświecenia, które nadejdą na planetę w dniu 12/12/12, potrzebujecie się otworzyć i stworzyć dla siebie nowe energetyczne powiązania…

Bądźcie świadomi, że fale te będą najsilniejsze od godziny 0:01 do 6 rano 12 grudnia. Ponowną ekspansję rozpoczną od 12 w południe, co potrwa do 3 po południu tegoż dnia.

Ustaliliście w serii waszych przedurodzeniowych kontraktów, że począwszy od dnia 12/12/12 możecie otrzymywać energetyczne wsparcie. Czy pamiętacie o tym, czy nie, jest to bez znaczenia. Teraz od was zależy aktywowanie tych kontraktów. Ta aktywacja musi wyjść od was, a nie z tej drugiej strony.

Aby aktywować wasze kontrakty, macie wyrazić na to pozwolenie i otworzyć się na wszelkie energie, jakie na was oczekują. Nie musicie wiedzieć, co to za energie. Jedyne, co jest potrzebne, to wyrażenie swej zgody na tę aktywację. Otwórzcie się na te energetyczne sojusze w dniu poprzednim, 11/12/12.

Nie ma znaczenia to, że wasze umysły oparte na ego mogą nie rozumieć lub nie wiedzieć, które energetyczne sojusze wzywacie. Powinniście jedynie zrozumieć, że owe wstępne umowy są czymś, co zawarliście, aby wspierać siebie teraz.

Nie pozwólcie więc swojemu umysłowi ego powiedzieć: „Nie jestem pewna/pewny kogo przywołuję, więc nie zamierzam odnawiać żadnych kontraktów”. To nie byłby dobry pomysł.

Te energie muszą pochodzić od was. To samo dotyczy daty 12/12/12. Powinniście otworzyć się świadomie i poprzez świadomy wybór wezwać te Fale Oświecenia. Energie, które przybędą poprzez te Fale dostroją was i pozwolą wam zrodzić się w nowym aspekcie waszej jaźni.

Fale Oświecenia zostały zaprojektowane po to, by uaktywnić kolejny poziom krystalicznej struktury w komórkach waszego ciała. Jeśli ta struktura krystaliczna zostanie raz aktywowana, będzie w stanie zawrzeć inny poziom waszego własnego Boskiego Światła w waszym fizycznym ciele. To przetransformuje wasze ciało w sposób elektryczny, tak że będziecie mogli przyjąć i utrzymać o wiele więcej waszego własnego Boskiego Światła w waszych komórkach.

Jest to rewolucyjny czas dla nas jako istot ludzkich, a w tym momencie wiele naszego boskiego światła jest utrzymywane poza naszą fizyczną formą. Za pośrednictwem systemu energetycznego, który obecnie wykorzystujemy, nie jesteśmy w stanie nieść tego światła.

Dzięki aktywacji struktury krystalicznej będziecie w stanie przyjąć i przechować o wiele więcej własnego Boskiego Światła począwszy od 12/12/12. Fale Oświecenia zostały stworzone, aby doprowadzić was do siebie samych i przeprojektować wasz system.

Innym aspektem krystalicznej struktury jest to, że jej aktywacja w bardziej precyzyjny sposób dokona ponownego otwarcia waszego centrum jedności telepatycznej. Portal 12/12/12 mieści świętą energię wspólnoty z energiami i z Wszechświatem. To otworzy możliwość tej świętej bliskości dla każdego z nas. Nadejdzie nowe zrozumienie, nowa wiedza – choć to właściwie nic nowego, gdyż otrzymamy wiedzę i starożytne nauki, które są częścią prawdy i integralności.

Tego dnia wasze komórki zharmonizują się z nowym poziomem prawdy i integralności, umożliwiając wam kontynuację waszej ścieżki naprzód, od tego momentu w nowy sposób; zrozumcie, że cała planeta będzie przechodziła energetyczną transformację tego dnia.

Możecie zapytać: “Czemu tak nagle?” To nie jest tak nagle! Sprawy były odpowiednio zaaranżowane już od pewnego czasu, aby to wydarzenie mogło nastąpić.

Kręgi zbożowe wyłonią się na nowo, dochodząc do swego stanu pełni po raz pierwszy odkąd pojawiły się na tej planecie. Będą one działać w dostrojeniu ze wszystkimi megalitycznymi miejscami; świętymi miejscami tej planety. Będzie obecne święte połączenie pomiędzy megalitycznymi miejscami i kręgami zbożowymi, pokrywając planetę i tworząc serię linii geomantycznych {ley lines}.

12/12/12 mamy się stać częścią tej świętej sieci. Odbędzie się wtedy otwarcie portali i każde z was posiada zdolność, aby stać się częścią tej świętej sieci. Narodzi się ona wokół Ziemi, stanowiąc część naprawdę potężnej transformacji naszej planety i transformacji świadomości.

Ci, którzy zdecydują się zjednoczyć z tą świętą siecią tego właśnie dnia, będą mieć automatyczne telepatyczne połączenie ze wszystkimi pozostałymi. Nie musicie rozumieć zbyt wiele, a jedynie być gotowymi do uczestnictwa w tym procesie, któremu już dawno powiedzieliście „tak”.

Wszystko tak naprawdę sprowadza się do pojawienia się na to umówione wcześniej spotkanie i zajęcia swojego miejsca w tym, co Plejadianie nazywają „wielkim planem”. Gdy otworzycie się na swoje umówione wcześniej powiązania w dniu poprzedzającym tę datę, nadchodzące energie będą was wspierać, wskażą wam drogę i poprowadzą was przez cały proces w dniu następnym.

Zajmujecie swoje miejsce w energetycznych sojuszach, którym powiedzieliście „tak”, co umożliwi wam pracę z tymi energiami tego dnia i później.

Mamy przed sobą jeszcze 21/12/12. Dziewięć dni później inny poziom energii nadejdzie na planetę, dla tych którzy pracowali z Falami Oświecenia w dniu 12/12/12. Ten dzień jest kolejnym potężnym czasem by otworzyć się, przyjąć i umożliwić kolejnemu poziomowi waszej krystalicznej struktury uaktywnienie się.

Będziecie wtedy przechodzić przez kolejny poziom transformacji elektrycznych energii aktywujących się w waszym ciele, które umożliwią odebranie następnego poziomu waszego własnego boskiego światła i zakorzenienia go w komórkach waszego ciała. Tego dnia portale otworzą się ponownie, a święta sieć wokół Ziemi uruchomi się i połączycie się z nią na nowo na kolejnym poziomie.

Zrozumcie, że zbieranie się wspólnie w grupach w dniu 12/12/12 będzie bardzo pomocne. Jest to bardzo ważne zadanie dla tych, którzy są przebudzeni, aby zbierać się wspólnie i zakotwiczać oraz rozszerzać to, kim jesteśmy w tym czasie. Ważnym jest zbieranie się razem grup ludzi o podobnych przekonaniach; tych, którzy są przebudzeni. Wszystkich tych ludzi ze wszystkich ścieżek – bez podziału.

Czy ludzie, którzy nie są na ścieżce, po tej dacie będą odseparowani? Nie, absolutnie nie. Faktem jest, że wszyscy zgodziliśmy się przebudzić wcześniej, aby przetrzeć szlaki dla pozostałych. Jedynym, co będzie nas odróżniać jest to, że będziemy bardziej połączeni ze sobą. Możemy nie być połączeni na przykład z tymi, którzy są agresywni, dominujący lub skłonni do przemocy. Jednakże będziemy dalej łączyć się ze zwykłymi ludźmi, tymi, którzy mają dobre serca, ale nie są jeszcze przebudzeni.

Mieszkam w bloku. Czy mogę te wszystkie rzeczy związane z 12/12/12 zrobić sam/a ?

Tak, oczywiście.

Czy praca z oczyszczeniem i uwolnieniem energii będzie pomocna tego dnia?

Tak, pamiętajcie, że to właśnie poprzez uwolnienie energii wejdziecie ponownie w te dostrojenia. Uwolnienie starych energii pozwoli wam opuścić energie 3 wymiaru, które utrzymujecie, umożliwiając tym samym, aby odpadły od was w jednym momencie i w tym momencie będzie mogło się dokonać ponowne dostrojenie. W tej jednej chwili, kiedy dokonacie wyboru, aby puścić wszystko związane z ziemskim planem, stanie się to bardzo potężnym momentem ponownego dostrojenia. Wystarczy jedynie chwila, aby wszystkie komórki mogły przejść na nowy poziom harmonii i pamięci.

“Uwolnienie” energii wniesie ze sobą energię dostrojenia, która będzie was wspierać w przyjmowaniu Fal Oświecenia portalu 12/12/12. Powinniście też być otwarci na otrzymywanie energii. Jest bardzo ważne, aby zezwolić sobie na świadome otwarcie i przyjęcie Fal Oświecenia.

Będzie dla was wsparciem wykonanie wiru trzech świec z kryształem w centrum, który będzie przyciągać i wspierać Fale Oświecenia, tworząc drogę przepływu, energetyczną strukturę. Pomocne może być też cokolwiek innego, co poczujecie jako odpowiednie, aby utworzyć jakiś wzór z kryształów.

Ja zrobiłabym to wszystko dzień wcześniej. Siądźcie, otwórzcie się nasze wasze energetyczne powiązania i wyczujcie, co potrzebujecie dla siebie stworzyć, aby przyjąć Fale Oświecenia i umożliwić tym energetycznym sojuszom wspieranie was i wskazywanie, co jest dla was najlepsze.

Stwórzcie coś dla siebie, jako grupa lub indywidualnie, lecz zróbcie to dzień wcześniej, wczujcie się w te energie i dokonajcie odpowiednich przystosowań. Im bardziej będziecie zaangażowani, w tym większym stopniu Fale Oświecenia będą z wami pracować. Jest to część waszego świadomego wyboru, by je przyjąć.

Jeśli należycie do grupy, możecie utworzyć krąg wokół tego wiru, co wkomponuje się jako część tej aranżacji, część rytuału lub struktury. Macie trochę czasu, by pomyśleć nad tym i wyczuć, co będzie najlepsze.

Możecie także przygotować poduszki na podłodze, jako opcję dla położenia się, ponieważ energie będą bardzo silne i możecie potrzebować zintegrować i przyjąć je, a później być może wyjść pod otwarte niebo, bliżej galaktycznych energii i położyć się na ziemi, aby otworzyć się na energie gwiazd podczas tej nocy. Bądźcie twórczy. Wyczujcie, co jest dla was odpowiednie. Siły przyrody także są zaangażowane w pracę z wami. Posiadają one silne energie, które mogą was wspierać w trakcie integrowania Fal Oświecenia schodzących na planetę.

Czy będzie korzystnym udanie się w jakieś święte miejsce?

Plejadianie mówią, że każde miejsce na ziemskim planie będzie święte tego dnia. Cała Ziemia stanie się świętym miejscem.

I tak będzie.

Wypełnionego mocą 12/12/12.

Z Miłością i Błogosławieństwami –

Christie

http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2012/11/opening-up-to-pre-agreements-before.html

Tłumaczenie Wojtek, korekta wika

źródło:http://krystal28.wordpress.com/author/krystal28/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: