Odliczanie trwa: część II. Podniesienie planety PARTOOS.

Sabine Sangitar

 

Streszczenie Przekazu ze Światła odebranego przez medium Sabine Sangitar dnia 09.11.2011

 

Przed Upadkiem Archanioła Lucyfera istniało ogromne Pole, w którym pracowało wiele Świateł. Na skutek Upadku Archanioła i z powodu potężnej eksplozji, pole to zostało głęboko rozerwane przez grad komet. Część tego Pola pozostaje w Boskiej Rzeczywistości. Reszta jednak została usunięta z jego Linii Magnetycznych. Ostatecznie, zostało z tego utworzonych 389 planet, każda z własną Energią, jednak wszystkie one są ze sobą powiązane. Te 389 planet tworzy w zasadzie ogromne Pole. Z tego powodu Istoty z innych planet są bardzo podobne do nas i podlegają tym samym Prawom.
:::
Te wszystkie 389 planet musi ponownie się podnieść, aby mógł zabrzmieć Doskonały Ton. Wszystkie 389 planet musi powrócić do Magnetycznego Pola. Bardzo ważne jest pierwsze 12 planet, które się podniosą. Kiedy one osiągną Wzniesienie, wyzwoli się reakcja łańcuchowa i podniesione zostaną pozostałe planety.

 

Podniesienie planety Partoos odbyło się bardzo łagodnie. Prawie wcale nie musiała być ona transformowana i tylko niewiele zostało zniszczone.
Wewnętrzny Przegląd tamtejszych mieszkańców trwał bardzo długo – około 22 minut.
Brzmienie Doskonałego Tonu było też inne niż poprzednio, na Landras.

Mieszkańcy Partos są do nas bardzo podobni. Również w całym swoim czynieniu, z wyjątkiem tego że posiadają dwie płcie. To oznacza że noszą w sobie w równych częściach zarówno Energię Męską jak i Żeńską. Jest to jednak to samo Ciało.

Kiedy zaszło Podniesienie i dokonał się Wewnętrzny Przegląd, została uwolniona ogromna radość i euforia, ze śpiewem i tańcami. Tak wysoka Energia Radości przyciągnęła jeszcze raz trzęsienie ziemi, lecz wszystko przebiegło bardzo łagodnie.

Pomimo powyższego Partoos musiał być ewakuowany w większym stopniu niż Landras. Duża liczba Pionierów została zabrana na statek Ashtara. Tam nastąpiły szkolenia, tak aby uwolnić Energetyczne Wzorce i połączyć wszystkie Aspekty: te Wzorce i Aspekty które z jakiegoś powodu nie zostały uwolnione podczas Wewnętrznego Przeglądu lub też zostały ulokowane w niedostatecznym stopniu tak by mogła się wykształcić Merkaba.(…)

Mieszkańcy planety nie przyjmują już więcej żadnego materialnego pożywienia. Odżywiają się wyłącznie Światłem. To podlega jednak Wolnej Woli i nie oznacza że tak też będzie i u nas.

Podobnie jak na Landras, również i na Partoos jedynie Istoty o innej częstotliwości (*wibracji) musiały zostać ewakuowane.

 

 

Na Partoos pracowano bardzo dużo z Energiami Łaski, co pomogło tej planecie przy Podniesieniu; w przenośni nazywają to Królestwem Pola Łaski. W przeciwieństwie do Miast Kryształowych u nas na Ziemi mają oni obszary Energii Łaski które naładowane są Energią Eleua. Tak więc Podniesienie nie przyszło z zaskoczenia, ponieważ oni już wiedzieli że nadejdzie to Wołanie, ten Ton.

Po Podniesieniu tej planety ekstremalnie zmieniły się kolory oraz stały się widoczne Gwiezdne Tetraedry. Sherin zmanifestowała się (stała się widzialna). Wkroczyły Gwiezdne Nasiona i śpiewano razem oraz została wypowiedziana Modlitwa Światła dla całej planety. Słyszalny był również Śpiew Aniołów. To, że wszystko mogło przebiec bardzo spokojnie i łagodnie Partoos zawdzięcza przede wszystkim Energii Łaski.(…)

Mieszkańcy Partoos nie znają „wątpliwości”, dlatego mieli trochę łatwiej, jednak uważam to za imponujące że pomimo tego że my znamy „wątpliwości” to stoimy tak wysoko na „Liście Świadomości”.

Także na Partoos przed Podniesieniem było podobnie jak u nas. Tamtejsi mieszkańcy latami dostawali informacje o tym że wszystko ulegnie załamaniu, że niektóre Struktury nie będą mogły się utrzymać i że nastąpią wielkie zmiany. Jednak niespodziewanie dokonał się Przewrot i coraz intensywniej zaczęto mówić o samym Podniesieniu. Licząc wg Linearnego Czasu trwało to 1,5 roku, do całkowitego Podniesienia. Do tego Punktu w Czasie dużo na zewnątrz już się zmieniło. I teraz mają oni możliwość na zbudowanie Nowego.

Nowe Technologie umożliwiły mieszkańcom przykładowo usunąć wszystkie zanieczyszczenia i trucizny powstałe wskutek burzenia Starego w czasie Podniesienia. Z ich pomocą mogą wytwarzać wodę i ją mnożyć. Każdy Pionier ma „gwiezdny pojazd” którym może podróżować – co prawda nie przez Wszechświat, ale może bardzo szybko poruszać się z punktu A do B na swojej planecie.

Większość mieszkańców przeżyła Przejście w sposób świadomy, w swoim Ciele. Inni zapadli w stan podobny do komy, w którym ich komórki zostały przeprogramowane i zostały im przekazane Energie a w szczególności Energia Łaski.

Również ziemskie Dzieci i Młodzież w czasie i po Podniesieniu będą działały w Sile ich Promienia. To wszystko przebiega dzięki już posiadanym przez nie Energetycznym Wzorcom. Będą wypromieniowywać z powrotem bardzo dużo Energii pomocnych w Odbudowie.

Podniesienie Ziemi może być w swoim przebiegu podobne bardziej do Podniesienia Landras, lecz prawdopodobnie w bardziej intensywnej formie. Wszystko w mgnieniu oka zostanie przetransformowane i całkowita Prawda ukaże się Duszy.

AN’ANASHA
w Elexier
Sangitar

Ogromne podziękowania dla Sabine Sangitar za udostępnienie
wszystkim Istotom tej Ziemi tak Radosnych Nowin. AN’ANASHA!

Źródło: Der Aufstieg des Planeten Partoos und Landras – kliknij tutaj//

 

 

źródło: wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: