Odliczanie trwa: część IV. Podniesienie planety GAI (Matki Ziemi).

Sabine Sangitar

 

W dniu 05.12.2012 roku Sabine Sangitar odebrała nowy, ważny dla nas Przekaz ze Światła,
tym razem od Istoty Maris z Arktura.

 

Przed Upadkiem Archanioła Lucyfera istniało ogromne Pole, w którym pracowało wiele Świateł. Na skutek Upadku Archanioła i z powodu potężnej eksplozji, pole to zostało głęboko rozerwane przez grad komet. Część tego Pola pozostaje w Boskiej Rzeczywistości. Reszta jednak została usunięta z jego Linii Magnetycznych. Ostatecznie, zostało z tego utworzonych 389 planet, każda z własną Energią, jednak wszystkie one są ze sobą powiązane. Te 389 planet tworzy w zasadzie ogromne Pole. Z tego powodu Istoty z innych planet są bardzo podobne do nas i podlegają tym samym Prawom.
:::
Te wszystkie 389 planet musi ponownie się podnieść, aby mógł zabrzmieć Doskonały Ton. Wszystkie 389 planet musi powrócić do Magnetycznego Pola. Bardzo ważne jest pierwsze 12 planet, które się podniosą. Kiedy one osiągną Wzniesienie, wyzwoli się reakcja łańcuchowa i podniesione zostaną pozostałe planety.

 

Treść Przesłania została opublikowana przez Sangitar 7 grudnia 2012 roku.
Poniżej publikujemy streszczenie zawierające informacje dotyczące Podniesienia Matki Ziemi.

Do tej pory nie wiadomo było jak szybko dojdzie do Podniesienia na Ziemi i która w kolejności będzie planeta Gaia TERRA Xx27 (wśród 386 pozostałych planet przygotowujących się do Podniesienia). Dziś przekazujemy Ci Radosną Wiadomość: zapewniono nas iż z powodu tego że nasza planeta bardzo się w ostatnim czasie – jak to określono – „poszerzyła”,

MATKA ZIEMIA JEST NASTĘPNA!

 

 

Matka Ziemia dokona swojego Podniesienia pod numerem 4: jako czwarta po planetach: Landras, Partoos i Eris. Na naszej planecie są już obecni Arkturianie i zajmują się obecnie Ziemskimi Liniami (leylines?). Niektóre z obszarów potrzebują masywnych Filarów Światła potrzebnych do ich stablilizacji, podczas gdy w innych obszarach rozluźnione muszą być „zasklepienia”. Przynosząc nam zarówno pomoc w uziemieniu jak i Nową Świadomość na Nowy Czas, Arkturianie są z nami bardzo zjednoczeni. Niektórzy z nas mogą już bardzo głęboko odczuwać co to znaczy, ponieważ to połączenie między nami (Ziemianami i Arkturianami) jest bardzo znaczące.

Po Przejściu to właśnie oni będą pierwszymi którzy się pokażą i którzy nawiążą z nami kontakt, jeszcze zanim zbliżą się Anioły w postaci Światła. Jedynym wyjątkiem od powyższego jest JESUS CHRYSTUS. Połączenie między nami jest dlatego więc tak ważne, ponieważ wspólnie będziemy budować na tej pięknej planecie.

Arkturianie powiedzieli iż jesteśmy wyjątkową planetą i wyjątkowymi Ludźmi i że bardzo się cieszą że będą mogli razem z nami być i razem z nami działać. Najważniejszym jest abyśmy pozostali we wzajemnym Zaufaniu.

Energia która dociera obecnie na Ziemię nosi nazwę SOL’A’VANA. To są wyjątkowe Tony i wyjątkowe Kolory tworzące się po jej wysłaniu. Energia ta pochodzi ze Żródła Stwórcy i nazywana jest „Boskim Oddechem”.
W stabilizację tej Energii na Ziemi zaangażowani są Ludzie zwani „Gwiezdnymi Nasionami” (ang. Star Seeds, niem. Sternensaat). To właśnie te Istoty z nas posiadają zdolność tworzenia Siatek pełniących funkcję Membrany. Dzięki tym „Membranom” otwierane są i zamykane oczka tej „Siatki”.

Czasem zdarza się iż sama Matka Ziemia podnosi swoje Energie zbyt szybko lub też Wielka Transformacja miała miejsce i gdy w Przekazach pojawia się informacja że „miliony Aniołów zaczyna śpiewać” to oznacza to że właśnie miliony Aniołów jedna się z Kosmicznymi Dziećmi aby przekierować tą Energię i przesunąć ją w kierunku innych planet, innych Wszechświatów i innych Częstotliwości.

Jeśli zbyt dużo na raz Energii SOL’A’VANA przypłynie na Ziemię to dojdzie do gwałtownego skoku – do gwałtownej Przemiany, co nie jest dla nas, Ludzi korzystne. Aby tego efektu uniknąć, ta Energia jest nam dozowana. Chodzi bowiem o to abyśmy cieszyli się z Przejścia a nie zajmowali się stabilizowaniem naszej planety podczas fazy adaptacji – jak miało to miejsce niedawno na planecie Eris.

Arkturianie proszą nas o cierpliwość i zaufanie w ich umiejętności na tym polu.

Drogi Czytelniku TERRA Galaktycznej Kawiarenki. Mistrz wszystkich Mistrzów BABAJI niedawno przekazał nam że „liczba 44 zmieni wszystko”. Liczba 44 jest nie tylko liczbą mistrzowską, lecz również i 8-ką, czyli liczbą nieskończoności, liczbą przechodzenia Materii w Ducha i Ducha w Materię. Wczoraj dowiedzieliśmy się że Ziemia przechodzi jako czwarta w kolejności. Do powyższych informacji dodamy tylko że czwórka charakteryzuje się czystą, klarowną matematyczną dokładnością. Czyli krótko: „jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz”. Tak więc jak się przygotowałeś, tak przejdziesz.

Jest tylko jedna Droga: klarowanie waszych Tematów, czyszczenie własnych Wewnętrznych Komnat, uwalnianie lęków, praca nad sobą i ostatecznie – przygotowanie swojego Graala na Energię SOL’A’VANA która ma go wypełnić.

W Miłości i Świetle,
Ci którzy idą obok Ciebie
Małgorzata Sherina i Piotr Martin Shogun

Ogromne podziękowania dla Sabine Sangitar za udostępnienie
wszystkim Istotom tej Ziemi tak Radosnych Nowin. AN’ANASHA!

Źródło: Öffentliches Channeling 05.12.2012: Das Wirken der Arkturianer auf Erden – kliknij tutaj//

 

 

źródło: wolnaplaneta.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: