Fale stojące krystalicznego wiru

 

Witam wszystkich! Jestem Metatron, książę Światła i pozdrawiam was z bezwarunkową miłością. Kochani, to co nazywacie Wznoszeniem, można zdefiniować jako przejście do krystalicznie rozszerzonego wymiaru.

Mistrzowie, rok 2012 to zaledwie początek, a krystaliczna energia wnosi niezwykłą wytrzymałość i gwałtowną dynamikę. Ta dobroczynna energia jest jedną z najpotężniejszych sił wszechmocnej wszechobecności, jakiej na planecie nie widziano od wielu tysięcy lat. Jest to potężna mieszanka sił tellurycznych, hiper-wymiarowych i kosmicznych, która jest zdolna wstrząsnąć Ziemią i otworzyć wymiary. Jest również  w stanie podnieść w górę wasze wibracje. Wszystko to dzieje się naprawdę bardzo gwałtownie, ponieważ w krystaliczno – magnetycznej fizyce ważna jest dynamika, która wykracza poza waszą aktualną wiedzę naukową.

Dla krystalicznej transformacji Ziemi niezwykle ważne jest ostateczne skompletowanie krystalicznego wiru w Arkansas. A krystaliczne przejście jest równoznaczne z dokonaniem Wzniesienia w roku 2012.  Krystalizacja planety zostanie ukończona w dniu 12-12-12.

Święte kontakty

Istnieje kilka powodów, dla których tak wielu z was czuje się przyciąganych do zgromadzenia Arkansas podczas portalu potrójnej daty 12-12-12. Dla tych z Atlantydzkiego Prawa Jedni będzie to dopełnienie części świętej przysięgi, że krystaliczna energia pewnego dnia powróci…,  i, że nigdy więcej nie będzie dozwolone, aby wpadła w niepowołane ręce. Wielu zadeklarowało  w duchowym kontrakcie swoją obecności w krystalicznym wirze, a wielu z Prawa Jedni poczuje potrzebę odpowiedzi na zaproszenie bycia tam. Chcemy wam powiedzieć, że podczas uroczystości 12-12-12 będzie obecnych kilku ciekawych prelegentów, w tym John von Auken, Graham Hancock, dr Semir Osmanagich, Tyberonn i John Jenkins, którzy byli wysokiej rangi szanowanymi atlantydzkimi naukowcami – kapłanami z Atla – Ra Prawa Jedni. Obecność ich wszystkich doda natychmiast rozpoznawalną energię świętego „zjednoczenia”, i odczują to wszyscy Atlanci z duchowego Prawa Jedni. I rzeczywiście, dla  niektórych będzie to pierwsze spotkanie, które przeżyją bardzo głęboko. Wszyscy zebrani będą odczuwali radosne podniecenie, w magiczny sposób wiedząc, że nareszcie dzieje się to, co zostało obiecane przed tysiącami lat .., powrót krystalicznej energii.

Arkansas był atlantydzką kolonią

Jak przed dziesięcioma laty informował mistrz  Kryon ze Służby Magnetycznej, Arkansas naprawdę stanowi dowód  na istnienie Atlantydy. Arkansas był atlantydzką kolonią, bezspornie i logicznie, z powodu swoich kryształowych złóż. Kryształy zostały tam wysiane, zaprogramowane i zakodowane. Pod powierzchnią Arkansas, w ogromnych rozpadlinach istnieją starożytne budowle  z okresu atlantydzkiego. Niektóre z nich nadal są zamieszkałe przez rasy o „niebieskiej skórze”.

Chociaż niesamowite kryształy zostały ukryte  pod terytorium Arkansas przed około 14 000 lat, chcemy wam powiedzieć, że teraz się budzą…, i w ciągu następnych 3 – 4 dekad Arkansas będzie znany na całym świecie dzięki swoim niezwykłym i genialnym krystalicznym energiom.

Wiele mistrzowskich dusz z Atla-Ra a także mistrzów z Sojuszu Syriańsko – Plejadiańskiego celowo wybrało obecną inkarnację, aby znaleźć się w krystalicznym wirze, co właśnie uczynią.
To są kryształowe dzieci, a Arkansas i Brazylia przyciągają je tysiącami. Od urodzenia wiedzą o znaczeniu obu regionów, i tam będą się rozwijać odgrywając wiodącą rolę w odpowiednim wykorzystaniu tych potężnych energii krystalicznych wirów. W XXIII wieku wokół  krysto – słonecznego dysku z Pinnacle Mountain zostaną wybudowane wspaniałe kryształowe budowle a w miejscach  lokalizacji kryształów w Mount Maga, Wilhelmina i Eureka Springs – świątynie. I choć te trzy wieki mogą się wydawać długim okresem, one już istnieją i przejawiają się w postaci przebłysków nieliniowego aspektu.

Aktywność kryształowych wirów wzrasta skokowo.

Będzie wzrastała przez cały 2012 rok aż do 2038.

W Arkansas powstaje jeden z najważniejszych i najpotężniejszych portali wirowych na planecie. Stanowi źródło krystalicznego pola na półkuli północnej. Arkansas ma nie tylko największe depozyty naturalnych kryształów kwarcu na świecie, faktycznie jakość tych kryształów jest wyjątkowa, ponieważ zostały zakodowane, aby obudzić się właśnie teraz, wraz z energią Prawa Jedni. W roku 2012 i w kolejnych latach kryształy zaczynają emitować wibrację, która korzystnie wpływa na ludzką aurę, stwarzając i wzmacniając bramę do wielowymiarowości Mer-Ka-Na.

Pola dźwięku – krystaliczne fale stojące

Dawno temu starożytna Szkoła Misteriów z Atlantydy utworzyła grupę Atla-Ra, która zaprogramowała kryształy wibracjami światła i dźwięku. Kryształy emitowały  niezwykle dobroczynne pole elektromagnetyczne Hertza. Służyły one równoważeniu ludzkiego pola, wzmacnianiu zdrowia, niwelowaniu dysfunkcji i temu, aby przebudzić się w wyższym wymiarze. Niektóre były też w stanie otworzyć międzywymiarowy kanał do innych „światów”, a zwłaszcza do Boskiej Jaźni.

W 2012 roku mistrzowskie posejdońskie kryształy świątynne są inicjowane przez pulsujące fale Hertza, które są w stanie ożywiać „formy”. Ta namacalna energia działa poprzez indukcję ludzkiej aury wywołując coś w rodzaju stanu odmiennego. Dobroczynny efekt jest porównywalny z głęboką intonacją, jednak trzeba zrozumieć, że fale generowane są świadomie i na żywo przez krystalicznego „świadomego ducha dźwięku i światła”. Żywa energia przypomina pole elementarne, jednak przewyższa je rezonansem. Dokładniej definiując, pojawi się jako świadomość krystalicznej barwy i dźwięku. Będzie wyświetlana z „żywych” kryształów, widzicie…, aspekt promieniowania własnego kryształów.

To naprawdę będzie stanowiło ostateczne uznanie tego pola, i stanie się motywacją dla zbudowania tam Kryształowej Świątyni. Efekty będą rozliczne i owocne i będą miały silny wpływ na wewnętrzną jaźń, wyższe emocje, wyższą harmonię energii ludzi w jego zasięgu. To zaczyna się teraz i będzie kontynuowane od 12-12-12 przez kolejnych 7 lat tworząc falę stojącą.

Ta energia jest tworem atlantydzkiej technologii Atla-Ra i nadal istnieje w niektórych z waszych starych świątyń w Egipcie, Peru, Ameryce Środkowej, na Jawie, w Kambodży oraz w Newgrange w Irlandii. Wszystkie wasze stare piramidy zbudowane zgodnie z Phi, zawierają w swojej pierwotnej konstrukcji takie fale stojące wewnątrz specyficznych i relatywnie wąskich pasm Hertza.

Działanie kryształowych mis

W bardzo realnym sensie kryształowe pola  triangulowane w owalnym wirze w Arkansas staną się tym, co nazywacie kryształowymi misami. Wewnątrz tych mis będą emitowane wibracje o zmiennym zasięgu podobne do fal stojących Hertza, lecz z różnorodnymi wysokościami tonów lub not. Różne „klucze” są uzależnione od mineralogicznego źródła energii. Rejon Magnet Cove na przykład posiada inny rezonans tonalny niż Krater Diamentów lub Radium Waters.

Podobnie stanie się w 2012 roku wokół Kryształu Dźwięku i Odnowy w Brazylii, w rejonach Bahia i Minas Gerais.

Krystaliczna fala stojąca z czasem połączy axiatonalnie Arkansas i Brazylię, a następnie otoczy i wykąpie planetę. Skutkiem będzie zmniejszenie „huśtawki wychyłów” dualności poprzez zmostkowanie obu półkul mózgowych. Fala stojąca podczas medytacji przesuwa się przez korę przedczołową mózgu, stymuluje szyszynkę i przenosi ją na wyższy poziom świadomości.

Na planecie zawsze były pewne miejsca uznawane za święte. W takich miejscach starożytni umieszczali kamienne kręgi, piramidy i katedry. W ciągu ostatnich dwóch dekad naukowcy byli zaangażowani w  badania nad antycznymi monumentami i zdobyli wiarygodne dowody na to, że niektóre starożytne monumentalne budowle na całej Ziemi mają kilka wspólnych cech. Jedna z najbardziej przekonujących związana jest z falą stojącą. Mówimy wam, że wiele struktur zostało zaplanowanych architektonicznie i akustycznie, aby umożliwić powstawanie konkretnych fal akustycznych i częstotliwości, które wpływałyby na wasze pole energetyczne. Naprawdę mogą one stymulować u ludzi z wystarczającym ilorazem światła  szyszynkę, a tym samym podwyższać wielowymiarowe doznania. Jednak nie chodzi tylko o konstrukcje, chociaż te w dużym stopniu są zależne od wektora umiejscowienia i mineralogii miejsca. W rzeczywistości identyczne struktury w różnych miejscach mają różne wibracje tonalne, jeśli geologiczna matryca, szerokość geograficzna i mineralogia znacznie się między sobą różnią.

12-12-12 – sieć 144 zostanie skompletowana

Wraz z datą 12-12-12  roku 2012 krystaliczna sieć będzie kompletna. 12-wymiarowe pole zespoli się z wymiarami 5 – 12 w krystalicznym formacie. Jako takie wszystkie kryształy na planecie wzmocnią się i zharmonizują.

Ci z was, którzy pracują z kryształami Phi, będą mogli odczuć duży i jeszcze większy skok swojego rezonansu energii. Korzystanie z kryształu Phi do wzmacniania myśli przybierze na sile.

Kwarcowe depozyty w Arkansas zaczynają się w okolicach Little Rock i rozciągają się w masywną krzywą w kierunku zachodnim na ponad 170 mil z szerokością około 35 – 40 mil.
Arkansas zawiera również unikalne kombinacje minerałów magnetycznych, radu w warstwach wodonośnych oraz pokłady diamentów pracujących synergistycznie z kwarcem. Z powodu tej mieszaniny energii krystaliczny wir w Arkansas jest najpotężniejszym pod względem skuteczności i użyteczności polem wirowym. Dlatego mieszkańcy Atlantydy byli  szczególnie przyciągani do tego rejonu, a Unia Syriańsko – Plejdiańska dotąd posiada tam bazy. To dokona się bardzo szybko i to się dzieje stając się wkrótce Spustem Wzniesienia.

Kryształowe jaskinie

Mistrzowie, pod powierzchnią centralnego rejonu Arkansas spoczywają w olbrzymich leżach doskonałe kryształy, które są oszałamiające pod względem wielkości i piękna. Niektóre z nich stanowią bloki kwarcu o długości ponad 40 metrów, zasiane przez dawnych Atlantów. Pod powierzchnią rejonu Arkansas znajdują się fascynujące pod względem estetycznym i emanujące hipnotyzującym wewnętrznym światłem kryształowe pieczary. Te „mistrzowskie kryształy” są poza zasięgiem i zakusami waszych koncernów kopalnianych.  Są bardzo stare i od tysięcy lat znajdują się w stanie uśpienia. Zostały zaprogramowane przez Atlantów i Syrian ze specjalnymi właściwościami, a teraz są w trakcie ponownego aktywowania. Ich  wybudzenia uwalniają znaczącą dynamikę i energie, które wywołują niezwykłe fenomeny w trakcie restartu. Żaden z nich nie jest złoczynny, wręcz przeciwnie. W rzeczywistości są darem doskonałych proporcji i skomplikowanych wartości.

Wszechmocne i dobroczynne źródło energii

Kochani, znów wam mówimy, że krystaliczna energia jest wszechmocną energią Źródła, której znaczenie wykracza daleko poza obecną ludzką zdolność pojmowania. Krystaliczna struktura jest tworzona przez esencję rezonansu wibracji i wielowymiarowe spójne światło, które istnieje w materii i antymaterii. To jest Boski Metatroniczny Szablon, źródło wszelkiej manifestacji stworzenia i formy, dokładny skład macierzy każdej płaszczyzny egzystencji. Jest enzymem transdukcji rzeczywistości i źródłem witalności Boskiej Myśli formującym własny kosmos.

Kryształy są wielkimi odbiornikami i nadajnikami, a pomiędzy kryształami mistrzowskimi i portalami kryształowych wirów powstaje silna sieć komunikacji. Oba najpotężniejsze wiry kryształowe na planecie znajdują się w Arkansas i Brazylii. Dlatego połączenie portalu wiru z Arkansas z portalem wiru w Brazylii jest nadzwyczaj ważne w procesie Wznoszenia i dla globalnej krystalicznej sieci.

Dwa mistrzowskie kryształy świątynne znajdują się w Brazylii, w Bahia i w Minas Gerais. Pierwszy jest owocem atlantydzkim,a drugi – lemuryjskim. Energie obu są utrzymywane i w Brazylii – reaktywowane, oba będą połączone z kryształami w Arkansas zgodnie z Prawem Jedni. Przypomnijcie sobie, że Lemuria jako cywilizacja była znana ze swojej wielkiej duchowości, jednak przez tysiące lat Atlantyda mocno przewyższała Lemurię pod względem wibracji i poziomu duchowego mistrzostwa. Atlantyda załamała się na spolaryzowanym społeczeństwie jeszcze przed swoim upadkiem, lecz wiele najważniejszych kryształów zostało ochronionych, nietkniętych i ukrytych, zanim mogły popaść w niewłaściwe wykorzystanie i zniszczenie. Większe z nich są przechowywane w Arkansas i Brazylii.

Platynowy Kryształ i złoty dysk słoneczny

Przybliża się data skomplikowanego restartu kryształowego wiru, co dopełni integrację, jednak nie stanie się to przed całkowitym osieciowaniem w aspekcie globalnym – do 12-12-12.

Podczas daty 11-11-11 został aktywowany Platynowy Kryształ, został uwolniony w nadnaturalnym impulsie krystalicznej fali połączonej z energią Błękitnego Kryształu Wiedzy i Szmaragdowego Kryształu Uzdrawiania…, oba usytuowane zgodnie z planem atlantydzkiego Prawa Jedni na kryształowych polach. Te energie zostaną uwolnione na poziomie globalnym podczas daty 12-12-12, przez krysto- złoty słoneczny dysk  znajdujący się pod świętą górą w pobliżu Pinnacle Little Rock.

Aktywacja słonecznego dysku to znaczące wydarzenie i będzie odczuwalne na całej Ziemi a również w Kosmosie. Krysto – złoty słoneczny dysk został stworzony przez Syrian i rozlokowany na planecie w kombinacji z 11 innymi podobnymi egzemplarzami. Pierwotnie był utkany energiami obszaru  kryształowego wiru Arkansas – krystalicznej, magnetycznej i radioaktywnej żywej wody. Dodatkowo stały tam piramidalne struktury służące do klarowania energii wiru.

Widoczne do dziś kompleksy tolteckich wzgórz w kształcie piramid (w pobliżu Little Rock, Arkansas), są pozostałościami tamtych konstrukcji, które kiedyś stanowiły kompleksowy generator energii z niezliczonymi dobroczynnymi funkcjami.

Jego funkcje i możliwości wahały się pomiędzy doprowadzaniem energii do kanałów zasilających atlantydzki hiper-system tuneli i krystalicznego satelitę (drugi Księżyc Atlantydy), aż po ładowanie delikatnymi energiami systemu kryształowych pozerów, zaopatrując Atlantydę. Wir po upadku Atlantydy został odłączony od swojej właściwej funkcji.

W ciągu ostatnich 10 lat był przygotowywany do reaktywacji. Święte kody nowego oprogramowania znajdują się w polach Akashy, krystalicznego paradygmatu, w świętej świadomej bibliotece, jaką jest MAX, 13-ta kryształowa czaszka Sojuszu Plejadiańsko – Arkturiańskiego. MAX weźmie udział w ponownym, ostatnim, programowaniu podczas daty 12-12-12 w kryształowym wirze.

Duchowe wynurzenie krystalicznej magnetyki

Nowo powstający krystaliczny wir w Arkansas będzie dużo potężniejszy i będzie służył innym celom, niż miało to miejsce w czasach Atlantydy. Stanie się tak z powodu umieszczenia tam trzech kryształów świątynnych, zanim fala tsunami zatopiła Posejdę. Potencjał tych kryształów świątynnych posłuży stworzeniu rezonansu, który w swoim aspekcie i oddziaływaniu będzie dużo bardziej „duchowy”. Dołączenie tych trzech do ogromnych kryształów naturalnych dodało, krótko mówiąc, wyspecjalizowane oprogramowanie wiedzy, mądrości, uzdrowienia i wielowymiarowej świadomości. I choć ich czysto naturalne cechy naprawdę są zdolne do wstrząśnięcia podłożem i silniejszego  zagięcia kontinuum czasoprzestrzennego niż znane kryształy ogniste pod Morzem Sargassowym w rejonie Bimini, to ich regulacja udoskonali kontrolę nad słonecznymi dyskami i formami piramidalnymi dając pewność, że będą utrzymywane w optymalnym, dobroczynnym celu i doskonałej równowadze.

I właśnie magnetyka tego miejsca w Arkansas faktycznie utrzymuje w równowadze te krystaliczne energie. Dlatego to właśnie miejsce zostało wybrane przez Atla-Ra na ich zasiew i przechowanie. Nie macie pojęcia, co może zdziałać ta energia. Widzicie, wykorzystanie magnetycznej energii wraz z eterycznym światłem, światłem powyżej i poniżej widzialnego spektrum, światłem, które nazywacie ultrafioletem i gamma, nastąpi, aby wzmocnić i opanować kryształy. Eteryczna brama w tym rejonie istniała przez ostatnie 20 000 lat, a dostęp wysokowibracyjnego światła jest w stanie skupić się na tym rejonie. Ze zdolnością wyostrzania.

Tunele i złote elektrum

Ogromna sieć hiper-wymiarowych tuneli łączy rejony pod powierzchnią centralnego i północno – zachodniego Arkansas. Prowadzą do ogromnych wąwozów i kryształowych jaskiń. Niektóre z nich nadal nadają się do użytkowania. Wasi naukowcy jeszcze przez wiele kolejnych dekad nie będą zdolni do ich wykrycia. A to dlatego, że one istnieją wewnątrz  czegoś, co można nazwać wewnętrzną przestrzenią w obrębie częstotliwości równoległego hiper-wymiaru. Jednak ludzie z wystarczającym ilorazem światła mogą je wyczuć i faktycznie ich energie przeplatają się i kodują naturalne złoża kwarcu w Arkansas.

Jednak odnośnie energii jest więcej do powiedzenia. Na głębszym poziomie złóż kwarcowych poniżej Arkansas występuje bardzo rzadka forma szlachetnego złota. Jest to rodzaj unikalnego, krystalicznego elektrum. Duża ilość tej rzadkiej formy złota – elektrum – została wydobyta i wyeksportowana z Ziemi. Złóż w Arkansas to nie dotyczyło. Były one celowo strzeżone i chronione, aby mogły służyć większemu i wyższemu celowi, dla wyjątkowych właściwości krystalicznego wiru. Wasi geolodzy wiedzą, że złoto często występuje w  skrystalizowanym kwarcu, jednak nie zdołali jeszcze zbadać unikalnych pól, nie znają sposobów wykorzystania  energii ośmiościennych krystalicznych form złota – elektrum.

Wielkie atlantydzkie kryształy świątynne znajdujące się pod obszarem Arkansas w rzeczywistości stanowią konglomerat stopu kwarcu, srebra i złota. Znalazło to wyraz dzięki arkturiańskiej technologii. Częstotliwość krystalicznego złota – elektrum jest zdolna do łączenia się z określonymi rodzajami wysokowibracyjnego kwarcu, aby móc  za pomocą elektro – alchemicznego procesu „wyginać i formować” pola wymiarów, które przekształcają struktury atomowe. Wymiarowe tunele dostępu były często tworzone tą metodą przez Atlantów formując  w materiale ziemskim korytarze czasoprzestrzenne lub wielowymiarowe tunele, do których można uzyskać dostęp z poziomu wyższych częstotliwości.

Wiele z tych hiper-wymiarowych tuneli było ustanowionych wzdłuż przebiegu istniejących linii geomantycznych  (ley-lines), naturalnych tellurycznych prądów przepływowych na Ziemi. Ruchy tektoniczne wiele z nich zniszczyły, jednak nie wszystkie. Niektóre były po prostu wyłączone. Wyżej – wymiarowym istotom z Sojuszu Syriańsko – Plejadiańskiego i życzliwemu Legionowi Dowództwa Ashtar zostało powierzone zadanie ochrony, naprawy i przekodowania wielu z tych prądów, tuneli przestrzennych i kryształów w ciągu ostatnich trzech dekad. Niektórzy z was, jak ten kanał, pracowali z nimi, dlatego czują się do nich mocno przyciągani.

Ley-lines i wielkie kryształy w okresie, kiedy ludzkość i Ziemia znajdowały się w stanie upadku świadomości, były  pozbawione energii jako smutna konsekwencja Atlantydy. Jednak bez szkody dla kryształów. Proces reaktywacji portali, kryształów i hiper-wymiarowych matryc zachodzi od 1987 roku i będzie trwał do końca 2012 roku, kiedy zostanie ukończony.

Prawo Jedni

Jesteście wspaniałymi strukturami atomowymi składającymi się z doskonale dopasowanej geometrii, krystalicznej geometrii przeplatanej z wątkami elektromagnetyki. Elektryczność i magnetyzm są składnikami światła. Wasze spektrum widzialnego światła przypomina świecenie świeczki w porównaniu do wspaniałego geometrycznego światła  o wyższym spektrum. Krystaliczny aspekt Arkansas nie jest ograniczony do kwarcu. Energia z Arkansas znajduje się w wyższym wymiarze, w wielowymiarowym ośmiościanie, który uformował się na poziomie pól wymiarów od 9 do 12. Energia jest transformowana z formy sześciennej kwarcu do formy ośmiościennej złotego kwarcu i diamentów. Diamenty emanują zarówno geometrię ośmiościenną jak i dwunastościenną, a wulkaniczne kominy kimberlitu w Arkansas, które wykazują energię diamentów, transformują sześcian do ośmiościanu. Sześcian jest zamknięty w ośmiościanie. Kryształy kwarcu z Arkansas zostały złożone z energią i mądrością tego, co jest znane jako Atlantydzkie Prawo Jedni.

Umieszczone tam Kryształy Mistrzowskie przeniosły swoje wibracje na miejscowe pokłady kwarcu i, jak wcześniej wyjaśnialiśmy, zawierają wyżej-wymiarowe stopy konglomeratu złota, co zostało energetycznie odebrane i aktywnie wchłonięte przez niektóre z występujących tam złóż.  Tą wyjątkową harmonikę posiadają kryształy z kopalni McEarl. Te są szczególnie silne. Wszystkie kryształy są żywe i posiadają uporządkowaną świadomość, jednak każdy nosi w sobie unikalny i specyficzny wzorzec matrycy. Wzory te różnią się znacznie w zależności od geologii i energii astrologicznych wektora. Dlatego pozornie identyczne kamienie i kryształy różnią się projekcją energetyczną w zależności od miejsca wydobycia.

Wir potrójnej helisy

Wir w Arkansas jest dość niezwykły w swoim ruchu. Większość wirów na półkuli północnej waszej planety obraca się w ruchu owalnym lub okrężnym w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Krystaliczny wir w Arkansas obraca się ruchem wirowym w specyficzny sposób „w przód i w tył”. Około jedna trzecia jego okrążenia przemieszcza się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, a następnie szybko zmienia swój bieg na zgodny z ruchem wskazówek zegara. Odbywa się to w trzech oddzielnych łukach po 120 stopni. Przemieszczenia wiru do przodu i do tyłu są bardzo wyjątkowe i przeznaczone do generowania większego nacisku krystalicznych, magnetycznych i wodnych energii wzwyż. Energia z Arkansas ma trzy charakterystyczne siły telluryczne przyczyniające się do powstawania pola w formie potrójnej helisy. Chodzi o siły magnetyczne z Telimena Ridge, krystaliczne w Mount Ida, a w Eureka Springs skoncentrowane hydroenergie radu. Tworzą one wir o potrójnej helisie, który jest regulowany i kodowany przez piramidy pod wzgórzami Tolteków  i słoneczny dysk pod szczytem góry w Little Rock. Unikalny wzór wiru generuje energię o niewiarygodnym ciśnieniu zarówno odbierając jak i przenosząc tą różnorodność.

Geologia terenu jest niezwykle unikalna, nawet bardziej niż według rozeznań geologów, i właśnie dlatego Atlanci skolonizowali i zabudowali tą okolicę.  Dlatego też istnieją tu podziemne bazy Sojuszu Syriańsko – Plejadiańskiego. Obszar posiada mineralogicznie  rzadki zestaw naturalnych kryształów kwarcu, diamentów i pokłady złóż magnetycznych. W celu koordynacji naturalnego promieniowania tych energii i ich misternego splecenia 25 000 lat temu zbudowano w Arkansas piramidy. Pozostałości po ostatniej „powierzchniowej” piramidzie istnieją jeszcze na południu Toltec Mounds (park narodowy) na południe od Little Rock. Sojusz Syriańsko – Plejadiański zachował ogromny teren pod piramidą pod Toltec Mounds od czasów Atlantydy. Jest to jeden z powodów, dlaczego wokół krystalicznego wiru wyczuwa się tak dużo ruchu.  W rejonie Arkansas są trzy takie bazy.

W ubiegłym roku podczas portalu potrójnej daty 11-11-11 został aktywowany ze stanu spoczynku ostatni z trzech atlantydzkich kryształów świątynnych – Platynowy Kryształ Międzywymiarowej Komunikacji, i został połączony z Kryształem Szmaragdowym i Błękitnym Kryształem Wiedzy, aby uzupełnić kombinację składników Nowej Arki kryształowego wiru. Atlantydzkie Kryształy – Mądrości i Uzdrawiania, które rozświetlały kiedyś wspaniałym światłem i niebiańskimi energiami Świątynię Uzdrawiania, Świątynię Jedni i Świątynię Wiedzy na wyspie Posejda, zostały odosobnione w jednym z wymiarów w atlantydzkich kryształowych polach Arkansas. Pierwszy został przebudzony w roku 2008, drugi w 2009. W 2012 będą szerzej aktywowane i zostaną ostatecznie zestrojone z kryształami przebudzonymi w Brazylii, Mount Shasta, jeziorze Titicaca.

Kryształ Platynowy posiada odżywczą (żeńską) energię Platynowego Promienia i ułatwia równowagę pomiędzy wymiarami i źródłami energii. Zapewnia optymalny odbiór komunikacyjny pomiędzy tym, co można określić jako poziomy świadomości oraz na każdym z owych poziomów. Służy również stworzeniu spójnego interfejsu  pomiędzy płaszczyznami dualności i integralnych poziomów. Redukuje wahadło dwoistości.

Końcowy proces transformacji

Podczas daty 12-12-12 krystaliczny wir zacznie funkcjonować globalnie. Spowodują to siły kosmiczne wygenerowane przez 144-częściową sieć. Wir zostanie zainicjowany aktywującym impulsem ze Szmaragdowo-Zielonego Kryształu znajdującego się pod Mount Maga w Arkansas. Wtedy Platynowy Kryształ niezwłocznie zrestartuje strumień trzech energii tellurycznych (wody radowej, krystalicznej i magnetycznej), i dwóch innych mistrzowskich kryształów świątynnych, Szmaragdowego Kryształu Uzdrawiania i Błękitnego Kryształu Wiedzy. To natychmiast wyśle falę  impulsu do złotego krysto – słonecznego dysku i nastąpi przekodowanie, zasilając regulatory piramid Tolteków. Po raz pierwszy po 20 000 lat wir będzie regionalnie kompletny.

Mistrzowie, naprawdę wszystko, co pozostaje do zrobienia w 2012 roku, to globalizacja krystalicznej sieci podczas potrójnej daty 12-12-12 – oraz aktywacja Kryształu Ognistego w Bimini i Kryształu Totha pod jeziorem Titicaca. To będzie dopełnienie ostatniego restartu 144-częściowej sieci krystalicznej i 12-tu złotych słonecznych dysków. Wyzwalaczem jest data 12-12-12, restart nastąpi 21.12.2012.

A my mówimy wam, że bez 12-12-12 nie byłoby 21.12.2012.

Zakończenie

Stopniowanie waszej planety określane jako Wznoszenie osiąga krytyczną masę, która umożliwi przemianę tego,  co nazywa się dopuszczalnymi szablonami pojemności, co można porównać z przemianą telewizji analogowej do cyfrowej albo z czarno-białej do kolorowej. Ta niesamowita przemiana, aż zapiera dech w piersiach. Krystaliczna konwersja wysyłana przez anteny 144-częściowej sieci rozszerzy odbiór wymiarów Ziemi z trzeciego wymiaru do dwunastego i wyżej. To przypomina waszą telewizję, której odbiór zmienił się z antenowego na satelitarny. To jest Krystaliczna Era, wiatr w skrzydła Wznoszenia. Wspierające punkty podparcia i  potrójne daty portali są Kosmicznymi Spustami.

Lecz, moi drodzy, w trakcie Wznoszenia pozbądźcie się strachu. Podczas tej nowej Krystalicznej Ery kryształy o „mega” mocy nie będą wam odebrane i nie będą nadużywane, jak to miało miejsce w smutnym przypadku Atlantydy. Już nigdy nie będą służyły niczemu innemu niż najwyższe dobro.  Bądźcie tego pewni! To jest święta przysięga, która zostanie dotrzymana. Ponieważ jesteście rodziną Prawa Jedni, która powróciła, aby dotrzymać tej obietnicy. To jest powód, dlaczego tak wielu z was jest przyciąganych w czasie dopełniania do krystalicznych wirów, ponieważ rzeczywiście wielu z was było szanowanymi kapłanami – naukowcami Prawa Jedni, Atla-Ra, którzy te kryształy świątynne przesiedlili.

Podczas, kiedy wielu was poczuwało się do winy za utratę kontroli nad kryształami, w rzeczywistości to było oszustwo Synów Beliala, intrygujących militarystycznych Aryjczyków z Atlantydy, którzy przejęli kontrolę nad Posejdą i doprowadzili do wywołania niszczycielskich sił i powodzi. Wina, którą niektórzy z was przez tysiąclecia nosili i naprawdę jeszcze do dziś noszą w sobie, została źle ukierunkowana. Nadszedł czas, aby się od niej uwolnić. Brzmi odgłos fanfar.

Wy z Prawa Jedni złożyliście przysięgę, że kryształy mistrzowskie nigdy więcej nie będą nadużyte, że nie pozwolicie im popaść w niepowołane ręce. Kochani, dotrzymaliście obietnicy. Wasza świętość i dobroczynny cel został zamanifestowany. Na ten moment czekaliście przez bardzo długi czas. To jest kontrakt, którego wypełnienie się przybliża, a my wam błogosławimy. W rzeczywistości to już się stało! Krystaliczne przejście, zapowiadane Wzniesienie już się dokonuje. To dzieje się teraz!

Jam Jest Metatron i dzielę się z wami tymi prawdami. Jesteście umiłowani!

Archanioł Metatron via Tyberonn, maj 2012

http://www.Earth-Keeper.com

http://spiritlibrary.com/earth-keeper/earth-keeper-chronicles/standing-waves-of-the-crystal-vortex

Tłumaczenie Teresa Serafinowska

 

źródło:http://krystal28.wordpress.com/2012/08/07/fale-stojace-krystalicznego-wiru/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: