146 sesja z Enki

 

„Niektórzy ludzie, którzy to przejdą przez 21 dzień grudnia i nie będzie tego zapowiadanego końca świata, powiedzą – następna bajka, żadnych konsekwencji – ni– bardziej błędnego. Macie takie dosyć ładne powiedzenie – „co ma wisieć, nie utonie”. I tak będzie”

 

 

Sesja 146

SESJA PRYWATNA JANA z Lucyną Łobos-Brown, Zakopane 16 grudzień 2012r.
Na pytania JANA odpowiada Duchowy Opiekun Ziemi-ENKI


ENKI – Witajcie, witajcie oboje tego dnia niedzielnego, i to gdzie – w Zakopanem. Witaj Janie, i ty Adelu. Wy tak naprawdę macie to na czym nam zależy, sumienność i zdyscyplinowanie. Zakopane było dla ludzi, coś w rodzaju testu – nie będę się rozwodził, niech każdy kto się zadeklarował zrobi sobie podsumowanie. Zatem Janie, ja Enki ciebie witam i słucham pierwszego pytania.

JAN – Przy pierwszym pytaniu chciałem Cie powitać, chciałem podziękować, że mogłem tu dotrzeć… Mógłbym powiedzieć milon znanych frazesów, ale Ty wiesz co ja do Ciebie czuję, więc nie będę tutaj opowiadał, nie będę się unosił ponad Gerlach, który jest w naszym sąsiedztwie. Ty dobrze wiesz i rozumiesz mnie. Chciałem zadać pierwsze pytanie – kiedy nalezy się spodziewac uruchomienia zabezpieczenia Ziemi, naszej Matki strumieniem z Marsa.

ENKI – Już, już Janie, już zostało to uczynione. Do tego, żeby uruchomić osłonę, właściwie tą pierwszą osłone od strony Kosmosu, nie potrzebowaliśmy większego rozgłosu, hucznych fajerwerek, krzyku przez wszystkie media… To zostało zrobione szybko, sprawnie i po cichu. Działa, to już Janie działa. Więc, może nie do końca, ale po części możecie być spokojniejsi o los Ziemi. Wiem jedno, nie tylko ja wiem, ale i Świat Duchowy, a także obecni na Ziemi istoty z Oriona – mnóstwo ludzi będzie mieć niezłą zabawę, bo przecież to na co czekali, na tego 21-go grudnia, na ten pseudo-koniec świata, albo na to, że w niektórych rejonach świata mocno zagrzmi – tego nie będzie. Więc będa mieć zabawę i śmiech z tych którzy przez tyle lat ciężko pracowali nad tym, żeby podołać tej Misji Ratowania Ziemi. Lecz znasz to przysłowie, „ten się śmieje, kto się śmieje ostatni”. To, że w tym dniu nic się specjalnego nie wydarzy – bo zaznaczam, w tym dniu będzie przelatywać sama planeta – lecz przecież ta planeta ciągnie za sobą ogon, niewyobrażalnej długości ogon. Te meteoryty, które lecą za tą planetą, nie wszystkie sie spalą w tej pierwszej osłonie. Tak będzie, że część z tego przebije się i siłą przyciągania Ziemi, spadnie na Ziemię – czyli będzie to deszcz meteorytów. Janie, celowo nie podam konkretnej daty, ale to się zbiegnie mniej więcej w czasie, i dlatego ten śmiech, który będzie 21-go, zamieni się w przerażenie, łzy, i łzy strachu. Słucham dalej.

JAN – Dziękuję za odpowiedź. . Na których terenach mogą być największe straty w wyniku wybuchu na słońcu?

ENKI – Nie powinny być straty Janie po tych wybuchach bo kiedy planety ustawią się w jednym rzędzie, tak jak to już jest obliczone, to wtedy przesłonięta zostanie Ziemia i całe to udarzenie ze Słońca, przejmą – jak już powiedziałem – te dwie pierwsze planety. Oczywiście, że nie będzie to zupełnie obojętne dla Ziemi, Ziemia też odczuje te wstrząsy, dlatego teraz moga się jeszcze pojawić trzęsienia ziemi lub wybuchy wulkanów. Tak to zostało opracowane, żeby przysłonić Ziemię, bo gdyby nie to Janie, to w krótkim czasie nie miałbym z kim rozmawiać na Ziemi – z istot ludzkich oczywiście. I na bardzo wiele lat planeta Ziemia stała by się martwą planetą, trzeba by ją ponownie doprowadzać do ładu i porządku. Tak to w skrócie wygląda. Słucham.

JAN – Dziękuję za odpowiedź. Mam pytanie, czy masz dla mnie jakieś dodatkowe informacje, wskazówki na ten okres do 21 grudnia, czy do końca roku, czyli do przyjścia energii Jezusa na Ziemię?

ENKI – Dla ciebie Janie, w zasadzie nie, swoim postępowaniem powiedziałeś wszystko. Nawet ten dzień dzisiejszy, przeciez nawet nie musiałeś przyjeżdżać, a jednak ta twoja chęć spotkania się ze mną była bardzo silna – więc jesteś. To co moge tobie zalecić, to Janie, zachowanie, poprostu zachowanie spokoju, nie daj się wciągnąć w tą machinę, jaka się rozkręca. Przerażenie? – no cóż, niech się boją. Wiem jedno, kto ma czyste serce i sumienie, bać się niczego nie musi. W pewnym tylko sensie Janie, tak się zabezpiecz na te kilka dni, tak powiedzmy do końca roku, trochę w żywność, trochę wody, opału – bo przy tym uderzeniu Słońca mogą być zakłócenia w odbiorze elektryczności, mogą też zacząć wariować te wasze ziemskie komputery i satelity też, więc to tylko mogę tobie zalecić. Słucham.

JAN – Dziękuję. Mam pytanie odnośnie sesji z Grażyną, która była przez skype, gdzie była mowa o „znaku życia”. Proszę o wyjaśnienie, czy a dobrze zrozumiałem, że „parasol”, czyli „znak życia” zostanie przedłużony na rok 13-sty?

ENKI – Nie. Źle zrozumiałeś, albo zostało źle przepisane. Nie mogę ja Enki, ani mój Brat wchodzić w kompetencje samego Boga, bo to ON zlecił dać tą ochronę do końca roku. Potem – też powiedział – z końcem tego roku zostają zamknięte. Nie ma odwołania. Powiedziałem natomiast coś innego – bo parasoli, owszem, nie będzie – natomiast nie wiem jakie wytyczne będą przekazane przez Boga, bo na sto procent, ci którzy sobie na to zasłużyli, ochronę dostaną. Co to będzie? – jeszcze nie wiem. Nie zawsze dyrekcja daje informacje z góry, dopiero potrafią stawiać przed faktem dokonanym, więc i my musimy zaczekać, właśnie odnośnie tej ochrony, następnej ochrony. Czy to będzie parasol, Janie nie wiem. Może to będzie parasol – może tak, ale prawdopodobnie nie – bo przecież wchodzicie w 13-sty rok, zaczynacie wchodzić w 4 Wymiar, także i wasze umysły zaczną już inaczej funkcjonować, więc cierpliwie zaczekaj – to już zostało zaledwie kilka dni. Wtedy poczujesz na sobie tą nową energię, a jak będzie już trzeba, to dostaniesz ta informacje odnosnie tego zabezpieczenia następnego. Bo wiadomo, że 13-sty rok to wcale nie będzie Eldorado na Ziemi, tak jak sobie tego niektórzy życzą. To będzie jeszcze takie starcie ludzkich umysłów z nową rzeczywistością – i dopiero się będzie działo. Bo wielu nie będzie chciało zaakceptować tego nowego czasu. Ale to już o tym będziemy rozmawiać po nowym roku. Słucham ciebie dalej.

JAN – Dziękuję za odpowiedź. Mam pytanie – jakie są konsekwencje dla ludzkości z powodu nie wykonania waszej prośby, jeśli chodzi o uruchomienie zabezpieczenia dla planety od strony ziemi, czyli nie włożenie na czas do sarkofagu Króla Cheopsa.

ENKI – Niektórzy ludzie, którzy to przejdą przez 21 dzień grudnia i nie będzie tego zapowiadanego końca świata, powiedzą – następna bajka, żadnych konsekwencji – ni– bardziej błędnego. Macie takie dosyć ładne powiedzenie – „co ma wisieć, nie utonie”. I tak będzie. Planeta Ziemia i to zabezpieczenia, które już funkcjonuje – i tu maożesz zaznaczyć tłustym drukiem podkreslić z wykrzyknikami, dla tych, którzy się dopiero co nauczyli czytać, mogli przeczytać – więc tak naprawdę ta osłona jest dla Ziemi, coby jak najmniej szkód było dla Ziemi. Ale przecież, ta ogromna Planeta X, która będzie przelatywała, a przelecieć przecież koło Ziemi musi, to oprócz tego ogromna siła energii – no, nie do końca tej pozytywnej – i to będzie oddziałowywać na ludzi. Ta osłona pierwsza, której to ludzie nie wykonali, bo to miało być w kwestii ludzi uruchomienie tej pierwszej osłony – ale nie zrobiliście. Więc ta energia, o ogromnej sile energia, będzie oddziałowywać na ludzi. Jak to będzie się objawiać? – trudno mi powiedzieć, mogą być zwiększone zawały serca, udary mózgu, i jeszcze inne choroby nieuleczalne, czyli to, co będziesz mógł zauważyć, zwiększy się umieralność na Ziemi. Wielu tej energii – bo tu jeszcze dojdzie energia 4 Wymiaru – tego poprostu nie wytrzyma. Bo gdyby była ta osłona zaraz od strony Ziemi, ta energia by na Ziemię nie przeszła, i tak naprawdę można by byó powiedzieć – i znowu wam się upiekło… Ale, istoty ludzkie Janie – z całą stanowczością muszę stwierdzić – chciały pokazać, że są mądrzejsze od samego Boga.

 

źródło: http://www.lucynalobos.pl/session/read/146/sesja-146

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: