KRYSZTAŁOWE CZASZKI Z ATLANTYDY

 

 

przekazy – Kryształowe czaszki

 

KRYSZTAŁOWE CZASZKI Z ATLANTYDY

 

Drodzy przyjaciele, pozdrawia Was Quadek. Z świetlanego miasta Teltos pod pustynią, pod piramidami, gdzie przebywają starzy Atlanci i chronią wielkich skarbów, aż nadejdzie czas, pozdrawiam Was słowami OMAR TA SATT.

 

Ja, Quadek, jestem Atlantą. Jestem wysokim kapłanem, stróżem i strażnikiem, ale też i obserwatorem, który obserwuje wiele rzeczy. Jestem członkiem oddziału z Kyrox i to grupa Kyrox stworzyła coś na poziomie materialnym. Te materialne przedmioty zostały przemieszczone z naszego między-poziomu energetycznego, w którym się znajdujemy, do poziomu ziemskiego. Quadek mówi o kryształowych czaszkach. Kryształowe czaszki mają dla Ziemi duże znaczenie. Zostały przygotowane kiedyś i są symbolem oraz nośnikiem klucza dla energii wibracyjnych. Tych kryształowych czaszek, o których mówi Quadek, jest 12, ale jest też 13-ta. Niektórzy z Was wiedzą coś na ten temat. Teraz powiem, że te kryształowe czaszki zostały wytworzone z kryształowych struktur poprzez pewien określony sposób działania powodujący manifestację, który był znany w Atlantydzie. Te kryształowe czaszki, w liczbie 12-tu plus jedna 13-ta, znajdują się na Ziemi, a niektóre są w posiadaniu ludzi. Jednak istnieją też kryształowe czaszki innego rodzaju. To nie znaczy, że nie było ich energetycznie, jednak są takie, które zostały stworzone przez ludzi i zgodnie z tym, jak połączony był ich twórca, taki klucz zawiera każda z czaszek. Jest również trzeci rodzaj kryształowych czaszek, które noszą w sobie niskowibracyjne frekwencje. Jednak o tych nie chcemy dzisiaj mówić.

Quadek opowie Wam o kryształowych czaszkach, które zostały wytworzone w Atlantydzie. 12 wibracji plus 13-ta. Quadek mówi Tobie: bądź dwunastoma i stań się trzynastą, a doznasz zbawienia. Znacie już liczbę 12, znacie ją z liczby apostołów plus 13-ta wibracja pochodząca od Jezusa Chrystusa. Znacie ją też z rady czynu 12-tu plus 13-ta wibracja, którą jesteście Wy, która obudziła w Was Chrystusa. Ci, co znają znaczenie liczb, wiedzą, że 13 to energia kosmicznego Chrystusa i, że 13 tworzy liczbę 4, energię Chrystusową. Tak, na Waszej planecie istnieje wiele przypuszczeń odnośnie kryształowych czaszek. Niektóre są bliskie prawdy. Inne teorie częściowo pokrywają się z prawdą, ale są też inne, od niej odległe. My, rada czynu, zdecydowaliśmy dać Wam dziś informację o głębokim znaczeniu, które jest ukryte, więc słuchajcie. To nie czaszki oddziałują. One są nośnikami klucza w kryształowej formie. Tu chodzi o ludzi, którzy wejdą w kontakt z kryształową czaszką, w następstwie czego coś w nich zajdzie. Mogą mieć wizje lub otrzymać przekaz wiedzy. Jednak ja, Quadek, mówię Wam: kryształowe czaszki to klucze. Kiedy wejdziesz w kontakt z kryształową czaszką, ona prześle Tobie magnetyczną frekwencję, która aktywuje coś w Twoim ciele świetlistym. Wiedza lub wizja jest w Tobie. Ona później wstąpi i Ty coś sobie przypomnisz. Tak oto każda kryształowa czaszka niesie w sobie klucz do innej frekwencji. Dla 12-tu wysokich frekwencji Wszechświata, które oddziałują na Ziemię. Tak, jak nie chodziło o 12-tu apostołów osobiście, ponieważ w rzeczywistości było ich więcej niż dwunastu, jednak było 12 rodzajów wibracji, które towarzyszyły Jezusowi Chrystusowi, które zostały do niego przyciągnięte, jak do magnesu. I tak dzieje się również w obecnych czasach. To znaczy, że kiedy spotka się 12 czaszek razem, dojdzie do wstąpienia Lady Gaji. Jednak Quadek chciałby Wam jeszcze powiedzieć, że nie decyduje o tym zebranie wszystkich czaszek razem. Decydujące jest, że 13-ta energia zbiera pozostałe 12 razem, doprowadzając do stopienia. Ponieważ to, co wtedy zajdzie, doprowadzi do rozpłynięcia się wokół Ziemi energii Chrystusowej. Na wszystkich poziomach zajdzie zbawienie, w wibracji 4-ki, energii Chrystusowej. To ostatecznie spowoduje wstąpienie. Tak pojmujcie to, co Quadek chce Wam objaśnić. Czaszki to wyrażenie wibracji energetycznych. Apostołowie to wyrażenie wibracji energetycznych. 12 rad czynu to wyrażenie wibracji energetycznych i Ty, każdy z Was, jest wyrażeniem jednej z wibracji energetycznych.

Jednak kryształowe czaszki mają związek nie tylko z Atlantydą, ale i z Lemurią. Możesz pytać, jeśli zostały stworzone w Atlantydzie, jak łączy się to z Lemurią. I mówię Tobie, tu nie chodzi o czaszki. Chodzi o tych 12 wibracji światła. Każdy z Was nosi określoną, jedną z tych 12-tu wibracji, w sobie. Aby to wyjaśnić dokładnie, każdy nosi w sobie jedną z 12-tu wibracji, a jednak istnieje inna, która uwydatnia się silniej. Może sobie przypomnicie, raz daliśmy Wam ćwiczenie, w grupie czynu, w którym mieliście połączyć się z jedną z gwiazd. Istnieją przypuszczenia, że kryształowe czaszki są połączone z określonymi systemami gwiezdnymi, że stamtąd pochodzą, ale to jest tylko część prawdy. 12 punktów we Wszechświecie zaznacza określone wibracje. Są to miejsca, gdzie krzyżują się linie pól magnetycznych. Każdy taki punkt tworzy linię pola magnetycznego w boskim polu myślowym i wytwarza wibrujący punkt energii. Wszystkie gwiazdy i wszystkie planety znajdują się wzdłuż takich wibrujących punktów energetycznych. Na takich skrzyżowaniach energetycznych jest możliwe stworzenie czegoś na obraz gwiazdy, choć i gwiazdy są tylko wyrazem określonej wibracji energetycznej. Jest 12 rejonów w 12-tu wibracjach, tak, jak 12 kryształowych czaszek plus 13-ta wibracja energii, wysłana, aby na planecie, tak, jak obecnie na Waszej planecie, która nie znajduje się już na tej linii pola energetycznego, przynieść zbawienie.

Co jest tą 13-tą? Na Ziemi działa 12 wibracji i Ty nosisz w sobie z każdej po trochę, ponieważ w każdej inkarnacji poruszałaś się w różnych wibracjach. Jednak co jest Twoją substancją? Teraz Wam mówię i dla wielu z Was stanie się jasne. 13-ta wibracja energetyczna nosi barwy złota i koloru niebieskiego. Na początku została nasycona lemurskimi energiami, energiami zbawienia, energiami Chrystusowymi w przygotowanej sieci Chrystusowej Miłości. To zajdzie, kiedy będzie otwarta 13-ta brama. To jest brama z Lemurii i kto ma ją otworzyć, jak nie Wy, złoto-niebieskie wibracje starych Lemurian? Być może teraz rozumiecie lepiej, czego trzyma się ludzkość. Oni widzą tylko część , widzą kryształowe czaszki i próbują je przyporządkować, jednak wszystko jest przypisane do szerszego wzorca. Ty też jesteś częścią wzorca. Jesteś częścią przebudzenia Ziemi. Nosisz w sobie złoto-niebieskie światło i jesteś kanałem dla magnetyzmu. I tak, jak kiedyś Jezus przyciągnął do siebie 12 wibracji energetycznych, czynią to dziś ci, którzy postępują Jego śladem.

Teraz Quadek chciałby zadać Wam ćwiczenie i przeprowadzimy je wspólnie. Quadek mówi tak: Ty, co słyszysz lub czytasz te słowa, poczuj, czy niesiesz w sobie złoto-niebieskie światło, czy jest to Twoja podstawowa wibracja i kiedy tak jest, bądź świadoma, że wraz z tym ćwiczeniem wnosisz decydujący wkład w przygotowania do wprowadzenia na Ziemi energii Chrystusowej.

Wyobraź sobie – pozostajemy przy kryształowych czaszkach – 12 kryształowych czaszek, a w środku 13-ta. Nie zapomnij, że to jest tylko obraz. Te kryształowe czaszki przed Twoimi wewnętrznymi oczami są magazynem energii. Kiedy masz ten obraz przed sobą, pozwól swojej energii tak, jak się pokaże, płynąć do jednej z kryształowych czaszek, jednak najpierw nie do środka, lecz do jednej z dwunastu czaszek. Pozwól swojej energii po prostu płynąć i zająć swojej miejsce. Nie pytaj „Która czaszka? Które miejsce?” Niech to się po prostu dzieje samo…

Następnie powoli udaj się ze swoją energią do środka, do 13-tej kryształowej czaszki, na 13-tą pozycję, do 13-tej wibracji energii. Nadal czuj połączenie z kryształową czaszką, przy której byłaś najpierw. Teraz świadomie przejdź do swego najgłębszego wnętrza. Miej świadomość, że Chrystus jest w Tobie i poszerz w sobie świadomość chrystusową. Pozwól sobie stać się jaśniejącym słońcem ESCHA`TA.

Teraz połącz wibrację 13-tki, wibrację 4-ki, z magnetycznym światłem i Wy jako zespół, którego energia wychodzi szeroko poza swoje miejsce poszerzając połączone wibracje tak, że zbawienie staje się możliwe dla każdego człowieka, ponieważ każdy nosi w sobie wibracje tych 12-tu energii nawet, jeśli nie nosi w sobie energii złota czy koloru niebieskiego. Pozwól działać energiom, niech wychodzą z Ciebie do Chrystusowej Jaźni każdego człowieka…

To jest wibracja liczby 13. Ta wibracja jest w Waszych ciałach świetlistych, a kiedy kosmiczna energia zbawienia dosięgnie planety, ta wibracja w Was i innych ludziach, do których została rozesłana, przemieni się w liczbę 4 i przebudzi się w raz z Chrystusową świadomością.

Możesz to ćwiczenie przeprowadzić również samodzielnie i wiedz, że potężny anioł DON`ADAS wytworzył wokół Was pole łaski tak, że żadne przesunięcie w czasie nie gra roli. Wszystko będzie zebrane razem i zadziała zespołowo, w kolektywie Światła.

Quadek, Atlanta, który Wam towarzyszył i podziwiał Was, przekazał Wam to przesłanie, co sprawiło mi wielką radość. Mam nadzieję, że może to Tobie pomóc w doprowadzeniu do poznania i współdziałania pomiędzy Wami.

Tak oto Quadek mówi Wam AN`ANASHA.

 

Tłummaczyła Teresa Serafinowska. Oryginalny tekst dostępny:

 

http://www.celeston.com/gdt.45.htm

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: