Arkturianie: O Miłości

 

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy są przyciągani do komunikatów Arkturian, zapraszamy z wielką miłością i światłem, drodzy.
Widzimy wasze rozczarowanie, że wszystko się nie zmieniło z dnia na dzień w ustalonym dniu, który miał być dniem z dużą manifestacją. Musicie sobie jednak zdać sprawę, że wiele z tego, co było oczekiwane, było zgodne z waszą własną twórczością. Wiele prognoz z czystych channelingów rzeczywiście się zamanifestuje, ale tylko wtedy, gdy ludzkość ogarnie więcej prawdy i światła.
Wiele było i nadal się dzieje, ale na trzecim poziomie wymiarowym nie jesteście jak dotąd w stanie tego zobaczyć. Wielu czuje te wyższe częstotliwości, ale nie w pełni rozumieją, co czują. Niektórzy przeżywają niezwykłe fizyczne problemy w tym czasie, które są rzeczywiście ogromnym oczyszczaniem starej energii, przygotowaniem fizycznym, aby stać się krystalicznym i lżejszym. Zmiana jest stopniowa, ale ma na pewno miejsce.
Możecie znaleźć siebie uświadamiających sobie subtelne zmiany w postawach innych, u wielu, o których myśleliście, że są bardzo stoiccy i sztywni w swoich przekonaniach i możecie powiedzieć: “Jak to się stało?”. Cóż te zmiany indywidualnego myślenia są wynikiem nowych energii teraz cicho i stopniowo przenikających świadomość świata, drodzy. Nowe, wyższe częstotliwości energii światła są wylewane i jeśli otworzysz siebie na otrzymywanie, będziesz otrzymywał.
Możecie stwierdzić, że to czego bardzo się zawsze trzymaliście, drodzy, po prostu nie wydaje się ważne dłużej. To znak, że twoja świadomość zmienia się i nie jest już w rezonansie z tymi zdarzeniami, ludźmi, rzeczami, żywnością, itp., które dotychczas wydawały się wam bardzo ważne. Wielu doświadczyło tego w niedawne święta Bożego Narodzenia. Nie wydawały się takie same, jak pamiętałeś światła nie takie piękne i świąteczne, dary nie tak ważne, a aktywność odczuta jako nieco nudna. Są to znaki, że się przesuwacie, drodzy, przesuwacie się do nowej świadomości i energii nowych. Rozpoznajcie te doświadczenia jako oznaki, gdyż rzeczywiście dużo się dzieje.
Starajcie się nie zachować tych rzeczy, z których wyrośliście po prostu dlatego, że świat mówi, że są one ważne. Wielu próbowało i prawdziwe przekonania świata są po prostu takie, że są to koncepcje i przekonania bez podstaw w rzeczywistości. Starając się utrzymać przy życiu tradycje i ceremonie z przyzwyczajenia lub z poczucia winy, rzeczywiście jest utrzymaniem siebie zablokowanym we wszystkim, co jest stare i skończone i nie będzie wam służyć, ani pomagać w rozwoju. Zaufajcie swojej intuicji, zaufajcie, że jesteście przewodnikami, i zaufajcie, że jesteś rzeczywiście jednym ze Źródłem i dlatego musicie kontynuować podróż przebudzenia tak długo, jak wybraliście, że to wam zajmie. Dziecko musi w pewnym momencie schować skarby dzieciństwa i przyjąć skarby dorosłego.
Chcielibyśmy dziś porozmawiać z Wami o Miłości. O tym połączeniu pomiędzy wszystkimi żywymi istotami. Często mówiliśmy o miłości, ale czujemy, że ważne jest, aby jeszcze raz podkreślić, że wszyscy są w Jednej Świadomości Bożej i ta łącząca energia jest tym, co wy nazywacie miłością. W zależności od stanu świadomości jednostki, to połączenie będzie interpretowane i przyjmie wiele znaczeń. Dla niektórych miłość jest ograniczona tylko do rodziny, przyjaciół i tych, którzy wierzą tak samo jak oni. Dla innych, miłość jest pociąg seksualny i nic więcej.
Dla niektórych miłość nie istnieje, nie czują żadnego związku w ogóle do innych istot żywych, i będąc tak odciętymi od rzeczywistości, te biedne dusze chłostają wszystkie inne istoty żywe. Oni wiedzą, że czegoś brakuje, gdyż iskra Boskości istnieje zawsze w ramach każdego z nich, i tak głęboko ją zakopali, że nie mogą zrozumieć, że to jest to, czego im brakuje. Są to, drodzy, Ci, którzy czynią straszliwe akty przemocy, bo pozwolili sobie przez wybór, narkotyki, wierzenia, przeszłe doświadczenia życiowe, itp., aby stać się całkowicie odciętymi od prawdy. Oni też w końcu się obudzą, gdyż wszyscy są w i z Boskości, ale to zajmie im wiele wcieleń i wiele pomocy potrzeba im będzie, aby wydostać się z piekła, które stworzyli dla siebie. Miłość, czysta i prosta, jest połączenie JEDNYM, wszystkich rzeczy. Dlatego WIELKIE nadużycia Matki Ziemi i wszystkich jej części, są starą i nie rozwiniętą energią. Gaia jest żywą istotą. Rośliny są żywymi istotami, zwierzęta są żywymi istotami – wszystko w Jednym wszechobecnym życiu. Gdy ewoluujecie zaczynacie bardziej wyraźnie widzieć i rozumieć to połączenie i stopniowo (lub nagle) staje się ono stanem waszej świadomości. To dlatego tak wielu zostało odciągniętych, aby nie jeść mięsa i starają się pomóc zwierzętom, zwracając uwagę na przerażające i chciwe praktyki hodowli przemysłowej.
Ci, którzy mieszkają w świadomości dualizmu i separacji, widzą wszystkie inne formy życia, w oderwaniu od siebie, a to jest to, co sprawia, że wojny i okrucieństwa są możliwe. Ponieważ ludzkość budzi się do prawdziwej natury życia, te rzeczy nie będą dłużej tolerowane, a nawet uważane za opcje. Zamiast tego będą one traktowane jako w i z bardzo prymitywnego systemu wiary, tak jakbyś teraz pomyślał o człowieku jaskiniowych wchodzącym do nowoczesnego klubu. Niezależnie od tego, co nie obudzone społeczeństwo wpycha na was za pośrednictwem wiadomości, czasopism, itp. filmów, zawsze używajcie własnej intuicji przy ocenie ważności każdego dyskutowanego tematu. Przeglądajcie wiadomości przez waszą najwyższą świadomość prawdy, i czujcie energię. Zaufajcie swojej intuicji, która jest kierowana wasza świadomością waszej Boskiej natury.
Zaufajcie, posłuchajcie, połączcie się z, i wchodźcie coraz głębiej w to, czym co jest.
Jestem, Który Jestem, zawsze było i zawsze będzie.
Ale pamiętajcie … tak też Jest wszystko inne, co żyje. Jesteśmy Grupą Arkturian 30.12.12
Marilyn Raffaele 30 grudnia 2012 http://www.onesnesofall.com
źródło: 2012allabout.blogspot.de/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: