Manuskrypt przetrwania – część 248

 

Turbulencja wzrasta, gdy te kolejne fale energii wybuchają na waszych brzegach. Wielu będzie czuć opad tego wszystkiego w sposób bardzo głęboki. Nie tylko w swoim ciele fizycznym, ale także psychicznym, gdyż te potyczki energii będzie się wydawać, że chcą usunąć wszystko, co jest postrzegane jako mniej lub bardziej istotne teraz. To będzie zaskoczeniem dla wielu, ponieważ poczuli, że tunel miłości uczynił tak wiele dla nich, że nie ma nic więcej, co można było zrobić. Niestety, praca nie jest zakończona, i nawet jeśli będzie się to wydać być złą wiadomością dla większości z was, to tylko będzie potwierdzenie faktu, że już na wiele sposobów wyszliście z tunelu, również weszliście w pełną blasku przestrzeń ze światłem spływającym na was z góry, a teraz, skutki tego wszystkiego stają się rzeczywiście jasne. To może wydawać się bezduszne w pewnym sensie, ale postaramy się to wyjaśnić w sposób bardziej przyziemny, który być może, może w jakiś sposób złagodzić cios nieco.

Widzicie, całe to energetyczne bombardowanie jest tylko znakiem, które naprawdę sprawi, że cali i zdrowi dotrzecie do następnego poziomu. Zwykle, to przychodzi z pewnego rodzaju zawieszeniem, lub pauzą, gdyż dajecie sobie trochę czasu na dostosowanie się, zanim następne zastrzyki przybędą do systemu. Jednakże, osiągnęliście tak wysoki poziom wibracji teraz, że wasze przerwy stają się coraz krótsze, i z dobrego powodu. To dlatego, że się tak szybko dostosowujecie teraz, więc wasze ciało fizyczne jest rzeczywiście gotowe na kolejną i jeszcze bardziej wzmocnioną w wersję, bardzo szybko po tej ostatniej, która wreszcie zanikła. Wiemy, że dla Was, to nie będzie brzmieć jak jakaś pociecha, raczej odwrotnie, ale dla nas, to świadczy o poziomie sprawności. Albowiem rzeczywiście staniecie się Super ludźmi, w więcej niż jeden sposób, i wasza zdolność do połknięcia i strawienia tych nowych poziomów energii jest poza tym, czego moglibyśmy się spodziewać na początku.

Więc tak, na wiele sposobów te uaktualnienia będą brutalne, ale nie tak nieugięte jak w tych kilku ostatnich dniach. Bo nawet jeśli w rzeczywistości nie potrzebujecie dużo czasu, aby dojść do siebie po jednej z tych walk, będziemy rzeczywiście patrzyli to, czy macie wystarczająco dużo czasu, aby rozkoszować się ciszą i spokojem przed następnymi. Po tym wszystkim, to nie chodzi o to, że czujecie się tak niewygodnie, tak jak jest to możliwe, tylko o co wam to przyniesie, jak możecie kontynuować pracę na tej planecie. Tym razem, to zależy rzeczywiście od was, aby to wszystko mogło się stać. My, jak zawsze, jesteśmy gotowi, na skrzydłach, gotowi dać pomocną dłoń w postaci informacji i energetycznych doładowań kiedy ich potrzebujecie. Ale to wy jesteście mistrzami w domenie teraz, a więc to wy pokażecie reszcie waszych bliźnich drogę naprzód.

Gdyż wy jesteście wypełnieni po brzegi światłem i miłością teraz, moi drodzy, i nawet jeśli możecie czuć się bardziej niż trochę zużyci po tych ostatnich dniach udaru, wiemy, że również rozpoczniecie dostrajać się do tego wewnętrznego zbiornika, teraz w znacznie głębszy sposób niż dotychczas. A przez to, zobaczycie, jak nie tylko fizyczne objawy zaczynają się rozpraszać, i zaczniecie być bardziej klarowni czując swoje możliwości, jeśli chodzi o zdolność do funkcjonowania podczas gdy jesteście jeszcze w tych fizycznych granicach. Znajdziecie również, że psychiczna mgła, która wydaje się wam, że zstąpiła na was z znikąd zacznie się rozpuszczać.

Więc nawet jeśli ten komunikat rozpoczął się dając to, co może zostało wzięte za złe wiadomości, to tylko sygnał, że po raz kolejny udało wam się wejście do tego gigantycznego wodospadu energii, która utrzymuje napływanie z powyżej. I nawet, jeśli wynik tego wszystkiego będzie dosłownie przytłaczający w czasie, jest również oznaką sukcesu. Tak więc mamy nadzieję, że weźmiecie to, za to czym to jest, a mianowicie kolejne kciuki w górę od nas, i ogromne klepnięcie po plecach. Bo my jesteśmy więcej niż pod wrażeniem Waszych zdolności do przyjęcia tego, co jest zrzucane na wasze drogi. Ale teraz weźcie trochę czasu, aby zrównoważyć siebie i zobaczyć, czy możecie wyczuć nową moc znalezione przez te, ostatnie w długim szeregu energetycznych przepięć. Ale znowu, przypominamy, że jest więcej w kolejce, czekają na przekazanie do waszych ciał. I zanim wyciągniecie ogromne westchnienie rozpaczy myśląc o tym, pamiętajcie, że będziecie korzystać ze wszystkich tych oddziaływań majestatycznych energii w sposób, o jakim możecie tylko pomarzyć teraz. Będą one pobudzać Was tak jak te rakiety, które wykorzystujecie do unoszenia kosmonautów z ziemi, aż poza atmosferę i w przestrzeń kosmiczną. Gdyż dla Was nie ma granic teraz, moi drodzy, i to jest tym, czego macie zamiar dowiedzieć się, gdy tylko uda Wam się spojrzeć poza objawy i dostroić do własnego rdzenia.

http://aishanorth.wordpress.com/

źródło: 2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: