Kompletujecie Wielką Transformację w swoim życiu

 

W pierwszych dniach nowego Wieku Światła otwartego przed wami, zgromadźcie się z siłą od wewnątrz i stańcie zdecydowanie na drodze, która jest przed wami, wiedząc, że zmiana ta w dalszym ciągu ma miejsce w waszych ciałach i w całym życiu wokół was. Nowe promienie słońca otworzyły długo śpiące nieaktywne kody w was i proces odmładzania waszych systemów pięciu ciał się rozwija.

W tych czasach jest to ważne, aby pozostać stabilnym i na kursie.Władać swoją mocą, aby utrzymać i promieniować więcej Światła w wasze aury konsekwentnie i wytrwale, gdy transformacja trwa. Wysyłajcie Promienie białego światła do rządowych i sądowych systemów kraju, systemów edukacyjnych, systemów pieniężnych, gdyż te przechodzą przez jakieś okresy rekalibracji.

Idziecie ścieżką „przecieracza ścieżki” ma każdym kroku, jaki podejmujecie, gdzie integrujecie przeciwstawne siły w sobie i wykorzystujecie je świadomie, aby tworzyć piękno w was i wokół was i przeżywać to, co to znaczy być twórcą, być Sobą jako dynamiczna żywa moc, która czeka na wyrażenie się. Energie wewnątrz przepływają przez wasze serca, wasze centra czakr z waszego wiecznego ducha i oddychacie w nich, świętując życie w ciele fizycznym, tu na Ziemi, gdyprzechodzicie do następnego poziomu waszego potencjału indywidualnego i kolektywnego.

Każda wasza myśl, słowo i działanie w codziennej historii waszego życia przynosi magię waszych możliwości twórczych. Zatrudnijcie cechy mądrości i rozeznania, gdy robicie splot nici z prawdy, przynosząc równowagę, porządek, pełnię i realizację we wszystkim, co robicie. Wybierajcie mądrze, co tworzycie do zamanifestowania nie tylko widoczne, ale we wszystkich wymiarach życia.

Kompletujecie wielką transformację w swoim życiu i jesteście gotowi do kroku w wasze prawdziwe cele, scalając męskie i żeńskie energie w sobie w sposób w pełni zrównoważony. Jesteście zarówno w pełni ludzcy i boscy i doświadczycie pokoju i dobrego samopoczucia, gdy będziecie czuli się bardziej komfortowo w tej wiedzy. Nowy początek kusi, gdy dajecie śmiało krok naprzód. Pamiętajcie, że jesteśmy zawsze z wami.
Do następnego tygodnia …

JESTEM Hilarion

 

Hilarion przez Marlenę Swetlishoff / Tsu-Tana
http://www.therainbowscribe.com/hilarion2013.htm

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: