Manuskrypt przetrwania – część 249

 

Witam ponownie!
Kolejny odcinek właściwie tłumaczy na czym polegała wewnętrzna zmiana, która nastąpiła z dniem zimowego przesilenia.

Manuskrypt przetrwania – część 249
07 stycznia 2013 | aisha north

Jak już stwierdzono, rzeczywiście znacznie więcej zaczyna się dziać już, ale robi to poniżej radaru, jak mówicie. Wyjaśnijmy. Jak mówiliśmy we wcześniejszych przesłaniach, ludzkość ma zwyczaj wyczarowywać obrazy w umyśle, jaka i czym ta zmiana będzie, o którą wszystkim chodzi. Cóż, jak wielu odebrało już, ta zmiana będzie na wiele sposobów, brakiem tego. Innymi słowy, spodziewane kataklizmy lub spektakularne pokazy głębokiej i zasadniczej zmiany na początku ostatniego miesiąca grudnia były niemożliwe do wykrycia, i słusznie. Gdyż to co się stało, jest czymś naprawdę bardzo różnym. Wy wszyscy przechodziliście poprzez monumentalną i wszechogarniającą zmianę tych ostatnich kilku tygodni, i to nie tylko ma zastosowanie do Was. To odnosi się do całej ludzkości. Ale ta zmiana, która jest tak głęboka i dotyka was wszystkich tak bardzo, w rzeczywistości występuje w miejscu, gdzie wielu nie miało dostępu. Innymi słowy, to działo się głęboko w waszym rdzeniu, i dla wielu z waszych bliźnich, jest to miejsce, o którym sami nie wiedzą nawet, że istnieje. Ale istnieje, i wtedy, gdy zmiana nastąpiła, to sygnalizowała koniec jednej epoki i początek nowej.

Gdyż zmiana, o której mówimy, to „niewidzialne tsunami”, o którym mówiliśmy we wcześniejszym przesłaniu, jest tak głęboka zmianą, że rzeczywiście zmieni cały bieg ludzkości. Gdyż to, co się stało w ciągu tych pomyślnych dni w grudniu 2012 było niczym innym, jak życie odmieniającą zmianą, gdzie rdzeń, gdzie w każdej ludzkiej istocie został dotknięty przez to przychodzące boskie światło, i przez to został zapalony w taki sposób, że nigdy nie zgaśnie ponownie. I ten płomień będzie rósł w siłę, i to z kolei wpłynie na całe wasze istnienie w sposób, który zapewni, że ten wasz świat już nigdy nie będzie taki sam. Gdyż miłość przyszła i zmyła brud, który ukrywał ten mały klejnot, który wszyscy noszą wewnątrz, i kiedy to zrobiła, to zapewniła, że ten ukryty skarb zacznie świecić i zostanie wykryty przez wszystkich. Niektórzy zignorują to, i będą działali w taki sam sposób jak poprzednio. Jednak w większości przypadków, ten wewnętrzny blask już zaczął mieć wpływ. Gdyż zaczniecie widzieć siebie, a nawet cały świat wokół siebie, rzeczywiście w zupełnie innym świetle. I z tej wiedzy pochodzi moc, moc, aby być zmianą, której tak rozpaczliwie potrzebujecie.

Więc weźcie to jako potwierdzenie, że wszyscy przesunęliście się już w znaczny sposób, i nawet jeśli w zewnętrznych pozorach, nic się nie zmieniło, prawda jest taka, że nic już nie będzie takie samo. Gdyż pamiętajcie, to, co wszyscy przenosicie od początku czasu, teraz zapaliło się, i ten ogień wypali wszelkie wątpliwości, jakie możecie mieć, że tak potężni jesteście naprawdę. Gdyż przenosicie moc miłości wewnątrz, a teraz, to jest tym, co ustali kurs ludzkości, nie ten stary i przestarzały system strachu, który był używany, aby trzymać was z powrotem. Więc świętujcie sami ponownie moi drodzy, gdyż wszyscy staliście się prawdziwymi nosicielami światła, a przez to mamy na myśli, że to nie jest tylko kilka dzielnych dusz jak wy, którzy utrzymywali płomień zapalony, którzy ponosili odpowiedzialność za przyszłość tej planety. Gdyż wy rzeczywiście dołączycie miliony waszych bliźnich. I chociaż nadal będziecie liderami i wskazywali innym drogę naprzód, wiedzcie, że ilekroć spojrzycie przez ramię, zobaczycie wiele podobnych dusz zaczynających podążać waszym śladem i pomagającym popychać zmiany, których tak bardzo chcecie aby nastąpiły.

http://aishanorth.wordpress.com/

źródło tłumaczenia: http://www.2012allabout.blogspot.de
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: