O Początku JESUS SANANDA

 

GWIAZDA WIECZNEGO ŻYCIA

 

Ukochane Dzieci,

 

wraz z Jakością Czasu 21.12.2012 o godzinie 18-tej Ziemia skierowana jest bezpośrednio na Centrum Centralnego Słońca i na Centrum Nieskończonego Wszechświata. Wypełniło się to co zostało ogłoszone przez Astrologów i dziś zostało to potwierdzone przez kończący się Kalendarz Wysokiej Kultury Majów.

Zaczął się Nowy Wiek
i Planeta-Matka Ludzkości wkroczyła w Nową Rzeczywistość.

Radujcie się, ta okazja daje Wam do tego powód. W pełni głębokiego szacunku skłońcie się przed Stwórcą albowiem zaprawdę: od TERAZ krok po kroku będziecie doświadczać Jego obecności na wszystkich Waszych Drogach.

Honorowane Dzieci Boga!

Zaprawdę zaczął się NOWY CZAS.

Kto teraz drwi i szydzi z końca Świata którego nie było, ten sam sobie wystawia Świadectwo które nie mogłoby być już bardziej upokarzające.

Kto dziś dyskredytuje Wysoką Kulturę Majów do której sam należy tylko dlatego że nie wypełniły się błędnie interpretowane znaczenia ich Kalendarza i kto dziś gardzi tymi którzy ostrzegali w dobrej intencji przed nadchodzącym Armagedonem, tego hańba stanie się udziałem w Dniu Ostatecznym który wszystko przyniesie na Światło.

Dlatego też proszę Was teraz abyście podziękowali wszystkim którzy przyczynili się do tego aby jak najwięcej Ludzi – jak to jest tylko możliwe – mogło przygotować się na ten Moment.

I nawet jeśli stało się to poprzez „scenariusze Strachu” które bardzo często docierały do Pola Energetycznego odpowiednich Mediów dzięki ciemnym manipulacjom, to wszystkie te sceny były uzasadnione i spełniły głęboki sens. Tak właśnie jest, w Wieczności.

Co szczegółowo oznacza to przyjęcie teraz nowej Pozycji, tej nowej zmiany Kursu?

1) Ludzie i ta Ziemia otrzymają nową, całkiem nową Jakość Energii. Dopływ Światła z Centralnego Słońca będzie nie tylko większy i mocniejszy, lecz również Światło posiada inną Jakość. To oznacza że Energia – można tak powiedzieć – zmieniła się i oddziałuje inaczej.

2) Wszyscy Ludzie będą teraz szybciej i bezpośrednio konfrontowani z ich Myślami, Słowami i Czynami.

3) Wszystko co jest Nieprawdą radykalnie się zmieni lub musi się rozpuścić w tym Świetle. To po prostu ZNIKNIE z tego Świata.

4) Ciemność zostanie rozświetlona Boskim Światłem, co oznacza że dużo „strasznego” pokaże się i pokazać się musi.

5) Wszystkie Stare Zachowania Ludzi opierające się na nieuwolnionych (nierozwiązanych) Tematach, Wzorcach, Zdaniach i błędnych założeniach w tym czasie działają tak, że Ci Ludzie absolutnie nie radzą sobie więcej ze swoim Życiem. Indywidualna Przemiana zostanie – można tak powiedzieć – „wymuszona”, aż Istota przemieni się lub też będzie musiała odejść z tego Świata.

Stare Ubrania już nie pasują, towar z drugiej ręki stracił swoją formę. Teraz proszę Ciebie, Jahn, abyś w tym miejscu opisał swój sen sprzed Dni.

SEN:
Śnię że wchodzę do sklepu z używaną odzieżą aby kupić sobie nowy płaszcz. Na okrągłym wieszaku widzę kilka modeli. Przymierzam jeden z płaszczy, jednak on wcale na mnie nie pasuje, tak samo jak i nie pasują inne. Mimo tego że są one jeszcze zdatne do użytku, to jednocześnie wyglądają na bardzo używane. Spostrzegam również mój stary płaszcz… i zadaję sobie pytanie:
„Co ja w zasadzie tutaj robię?”
Po czym przebudzam się.

Tak, Ukochani!
Co czynicie ze Starymi Zachowaniami w Nowym Czasie?
Ja Wam powiem co możecie z nimi zrobić: NIC.

Zależy to tylko od Was aby dziś, tutaj i teraz zadecydować, aby wziąść się do pracy i odłożyć to, czego NIE POTRZEBUJECIE.

Te płaszcze już więcej nie pasują, Klucze Starego Czasu nie otwierają już więcej nowych zamków – albo chcecie stać przed zamkniętymi drzwiami nie wiedząc jak możecie uzyskać wstęp do siebie samych?

Tak więc to jest najważniejsze Przykazanie! Trzymajcie się tego.
Jaka Jakość mieszka jeszcze w tym Czasie?

Faktem jest że Życie Ludzkie musi być prawe (*autentyczne) i bycie prawym oznacza że Wasze Myśli powinny być w absolutnym współbrzmieniu z Waszymi Słowami, a Wasze Słowa z Waszymi Czynami.

Ta zgodność w Myślach, Słowach i Czynach jest teraz pilnie potrzebna, albowiem każde życiowe kłamstwo, każde oszukiwanie siebie lub innych będzie natychmiast niekorzystnie oddziaływało na Wasze Życie.

Ten Proces będzie dalej postępował również na globalnym Poziomie i będziecie się dziwić, jak obecni Władcy w Polityce, Religii i Gospodarce sami udowodnią swoje kłamstwa.

Jeszcze jedną zasadniczą Jakość przynosi ten Czas: TEMPO!

Wszystko spełnia się szybciej i konsekwentniej. Wszystkie pełne Światła Projekty i Intencje otrzymają o wiele więcej Siły i Energii niż dotychczas. Wszystkie Ciemne Projekty, przedsięwzięcia bazujące na manipulacji tracą siłę oddziaływania nawet jeśli nie stają się bezskuteczne natychmiast.

Wraz z tym dotarliśmy do końcowego punktu tej Nowej Jakości Czasu:
to co jest ociężałe nie chce ulotnić się samo z siebie, więc potrzebuje Wezwania do tego.

I tu wchodzi do Gry Samo-Upoważniona Ludzkość. Ja wzywam Was dzisiaj, w Dniu który uczynił widoczną Wielką Przemianę, abyście zdecydowanie i odważnie wystąpili przeciwko Ciemnemu, przeciwko „Złemu”.
Z każdego spotkania z Siłami Ciemności Wy wyjdziecie jako Zwycięzcy, ponieważ Światło i Miłość zwyciężają ZAWSZE – i w tym Czasie w mgnieniu oka.

Czy wiecie dlaczego to „Złe” mogło tak długo się utrzymać?
Bo to Dobre, bo Ludzie którzy chcieli czynić Dobro trzymali się w ukryciu i nie meldowali się ani Słowem ani do Służby dla prawdziwej i dobrej Sprawy.

Tam gdzie Dobrzy milczą,
tam Zło bezwstydnie toruje sobie Drogę,
albowiem Zło nie zna wstydu.

Dlatego też WZYWAM WAS abyście od TERAZ używali Waszych nabytych Rozpoznań, Waszych nabytych Samo-Realizacji, aby ofensywnie wyjść naprzeciw tym Siłom które nie chcą ustąpić.

Tutaj działa Koniec Starego Czasu i jeszcze zanim naprawdę będzie mógł być zrobiony Nowy Początek na tym Świecie, każda przeszkadzająca Energia musi zostać zneutralizowana – przez Was, którzy urośliście, przebudziliście się i dojrzeliście, przez Was, którzy znaleźliście. Wraz z tym dotarliśmy do końca tego Przesłania i jednocześnie do najważniejszej zawartej w nim Wskazówki:

Wiedzcie że zawsze jesteście chronieni i zawsze pod Opieką Stwórcy!
To co do dziś było prawie niemożliwe, będzie teraz możliwe.

Jak poskromić Lwa?
Kiedy wychodzi mu się odważnie naprzeciw
i zarazem ze słusznym respektem!
Wtedy zaczyna się Proces.

Dla Boga wszystko jest możliwe, przyjmijcie ten fakt do swojej codziennej Świadomości i przyodziewajcie się w tą Prawdę,
aż stanie się ona Waszą „drugą skórą”.

Czyńcie Cuda które Ja czyniłem i czyńcie większe Cuda, albowiem zaprawdę: zaczął się na to Czas.

W nadchodzących Dniach pozostańcie w Pokoju ze sobą samym i ze Światem, akceptujcie każdą formę „Komentarza do tego Końca Czasu”. Wkrótce wkroczy codzienność i jej należy się poświęcić całą Siłą i z następującym podejściem:

a) Połączcie się ze mną.

b) Bądźcie prawdziwi (autentyczni) we wszystkim co mówicie i czynicie. Zrezygnujcie z kompromisów albowiem kompromis jest jedną z form lekceważenia własnej i cudzej Istoty.

c) Bądźcie zdecydowani i pozostawajcie zawsze w Miłości

d) Rozprowadzajcie Wasze Światło a wszyscy Ludzie i wszystkie sytuacje będą musiały się jemu podporządkować, jeszcze zanim sami/same uformują się w Światło. Ten Nowy Czas posiada zaprawdę Nowe Jakości.

e) Gdy dogonią Was Stare Wzorce, cieszcie się że Wam się ukazały po to abyście mogli je uwolnić.

Niebo świętuje z Wami.
To jest Święto na które My wszyscy czekaliśmy tysiące lat. I Czas się dłużył i dłużył – tak odczuwali to wszyscy którzy zostali wystawieni na Czas i Przestrzeń.

Teraz wzeszła „Gwiazda Wiecznego Życia”.
Planeta Ziemia powróciła do pierwotnego Boskiego Porządku.

My, z dotychczas niewidzialnych Królestw Światła, dajemy się coraz częściej rozpoznać, dajcie się i Wy rozpoznać jako to, czym zdecydowaliście się być na podstawie Waszego własnego Wyboru.

Ja Jestem Opiekunem Ludzkości.
W nieskończonej Miłości

JESUS SANANDA

źródło: http://wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: