Być opanowanym, być zdecydowanym OPIEKUNOWIE ZIEMI

Opiekunowie Ziemi / Ci którzy strzegą Ziemi

Opiekunowie Ziemi towarzyszą i kontrolują każdy Krok tego Podniesienia.
My znamy każdy z Potencjałów i My wiemy jak na każdy Potencjał reagować w odpowiedni sposób, adekwatnie i rozważnie.

Wciąż od nowa tworzy się Dynamika tego Podniesienia i to co powinno mieć miejsce, to nie zachodzi i to co leżało w dalekiej przyszłości jako zaledwie minimalna opcja – następuje.

 

Podsumowując, trzymamy bezpośredni Kurs na Centrum Wszechświata, na nowe wyjustowanie planety tej Ziemi która jest wyjątkowa w całym Tworzeniu.

Na co jednak należy zwracać uwagę w nadchodzącym Czasie, w nadchodzących tygodniach i dniach?

Bądźcie gotowi! To jest jedno.

Zdobądźcie umiejętność elastycznego reagowania na Wydarzenie. Każde koncentrowanie się na jednym kroku w Przemianie jest znaczącą przeszkodą i nie ma z tego użytku.

Dlatego: bądźcie gotowi na przyjęcie wszystkiego co nadejdzie, bo tylko wtedy możecie w opanowaniu i zdecydowanie wyjść naprzeciw temu Nieoczekiwanemu i temu Niewyobrażalnemu.

Dwie Cnoty będą teraz znaczące:
Opanowanie i Zdecydowanie!

Jeśli one zajęły miejsce w Człowieku, to jest on najlepiej przygotowany na ten Czas, na Dni które ukazywać będą coraz więcej co ta Przemiana robi z Jednostką, co jej towarzyszy i z czym Człowiek poprzez to jest konfrontowany.

Wiedzcie, Ukochane Istoty z samego Światła: to co ostatecznie Przemieni Świat, Wydarzenia które ostatecznie podniosą z cum cały Świat mają miejsce wtedy, gdy najmniej tego oczekujecie i w sposób którego najmniej się spodziewacie.

Dlaczego jest to w taki sposób, jak zostało Wam to już wielokrotnie zapowiedziane?

To Niewyobrażalne, Niespodziewane i to prawie Wykluczone przychodzi zawsze w „ciągu jednej nocy” dlatego, że Wy nie mogliście uwierzyć w żadną zapowiedź tego wydarzenia.

Wszyscy Ludzie którzy śledzą Przesłania pełne Światła i którzy potrafią czytać w nich między Słowami, wiedzą o czym jest tu mowa, wiedzą gdzie prowadzi ta Podróż. Jednak dla tych Ludzi którzy tak czy inaczej nie mają z tym nic wspólnego lub tylko trochę, te Wydarzenia nadejdą z zaskoczenia i oni będą całkowicie nieprzygotowani.

I nawet wielu Wojowników Światła Czasu, którzy już wiele osiągnęli w sobie samych i w ich globalnych Zleceniach, bardzo chętnie sięga po „klapki na oczy” aby przynajmniej w jakimś tam stopniu nadal utrzymać Iluzję.

Dlaczego się tak dzieje?

Ponieważ istnieje niewielu Ludzi którzy są gotowi aby spojrzeć Prawdzie w Oko, niezatuszowanej Prawdzie, spojrzeć bez Iluzji i bez oszukiwania samego siebie.

To jest bardzo znaczące Misterium, albowiem powinniście wiedzieć że LUDZIE KOCHAJĄ ILUZJĘ i chętnie ulegają Sile która z niej wychodzi.

Ostatecznie pobyt Człowieka na tej Ziemi jest czystą Iluzją której należy umknąć i którą należy rozpoznać. I taką pozostaje Iluzja do Końca Czasu – aż Istota osiągnie Oświecenie – i jest ona utrzymana mniej lub więcej, aby Człowiek mógł pozostać w Grze by dalej działać w Życiu błędnych Założeń, w Życiu ograniczonego Postrzegania.

Tak więc wiele będzie Wam proponowane i Wy wiecie jak się z tym obchodzić, Wy ukochani Bogowie Nieba, Wy Opiekunowie Czasu i Przestrzeni.

Więc prosimy Was dzisiaj, abyście poszerzali Waszą Świadomość i abyście wzięli pod uwagę to Niemożliwe, abyście pozostali spokojni gdy to nadejdzie (*się wydarzy), abyście byli zdecydowani gdy trzeba będzie działać.

Przezwyciężcie Ociężałość, albowiem wielu Ludzi zostało przez nią przejętych.

Ten fakt dotyczy przede wszystkim Ludzi którzy kąpią się w fałszywym samozadowoleniu z powodu Rozpoznań osiągniętych do tej pory, którzy wierzą że na ich poduszkach do Medytacji znaleźli Wieczny Spokój, którzy są jednak wewnętrznie dalecy od Pokoju i nawet nie myślą by ruszyć się dalej.

To jest za mało, to jest część Procesu, to jest zaledwie część Przebudzenia, jednak nie jest to jego koniec lub zakończenie.

Podnieście się i bądźcie dla Waszego Ludzkiego Rodzeństwa kotwicowiskiem tego Czasu. Opuśćcie Wasze pokoje do Medytacji i wyjdźcie na zewnątrz,
na zewnątrz do Ludzi i wejdźcie w Życie tej Epoki, albowiem ta Droga potrzebuje Was teraz w całości z całą Waszą uwagą i Siłą.

Z daleka przybyliście i jeszcze zanim sami powrócicie z powrotem do Światła, prowadzicie Ludzkość ładny kawałek Drogi pełen rozdroży – które nie mogłyby być już bardziej nadzwyczajne.

Wy dojrzeliście,
Wy którzy rozpoznajecie się w tej odpowiedzialności.

My jesteśmy Siłą tego Czasu, niezdobytą twierdzą tej Epoki, która pozwala Cudowi iść za Cudem i która teraz wciąż nadal zdobywa zbyt mało uznania ze strony dużego Zastępu Ludzi.

Rozpoznanie jest zawsze wielkim Zadaniem i przed nim stoją teraz Ludzie. I przed nim stoi Świat bo tworzy się on na nowo – z jednej strony z siebie samego a z drugiej strony za pośrednictwem Ludzi którzy narodzą się na nowo w sobie samych.

Wasza wielkość jest niezrównana!
Proszę, działajcie teraz przez tą Waszą boską Siłę i we Wszechmocy Boga.

OPIEKUNOWIE ZIEMI

//Patrz również: 19.11.2012 Przygotowania do Dnia X. GALAKTYCZNA FEDERACJA ŚWIATŁA – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/01/12/12-01-2013-byc-opanowanym-byc-zdecydowanym-opiekunowie-ziemi/

 

 

Tak więc wiele będzie Wam proponowane i Wy wiecie jak się z tym obchodzić, Wy ukochani Bogowie Nieba, Wy Opiekunowie Czasu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: