Kosmiczna Świadomość – odpowiedzi na pytania cz. 2

 

Dziękuję, świadomości. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy Kosmiczna Świadomość omówi i / lub zaoferuje informacje dotyczące tych, którzy nie czują, że się wznieśli, prawdopodobnie dlatego, że nie mogą osobiście doświadczyć fali ale byli jej świadomi dzięki swojej wyobraźni, ale faktycznie nie mają fizycznych doświadczeń?

Pierwszą rzeczą, którą ta świadomość powie to: “dlaczego jest tak, że osoba ta twierdzi, że nie doświadcza, jeśli może sobie przypomnieć wyobrażenie o niej?” Bo to jest wydarzenie, o którym można powiedzieć, że wydarza się w wyobraźni przede wszystkim, i potem nawet wraca przez zasłonę zapomnienia do ciała fizycznego, w stanie fizycznym, ona nadal miała doświadczenie, które sobie wyobrażała.

Wielu będzie degradować wyobraźnię w daremnym akcie bez sensu, ale to wyobraźnia, jest sednem tej władzy do wywołania zmiany. Jeśli nie można sobie wyobrazić czegoś, to nie można stworzyć, gdyżjeśli ktoś nie ma wyobraźni, to po prostu nie może istnieć.Potrzeba wyobraźni, żeby po prostu istnieć na tej trzeciowymiarowej planecie fizycznej, ale to jest często źle rozumiane. Ta świadomość mówi, że ta osoba w wyobrażając sobie zasadziła nasiona nowej rzeczywistości, która formuje się wokół niej. W tym musi być cierpliwa, gdyż jest krytycznej myśli i jej krytyczny umysł wciąż jest zdania, że musi zobaczyć fizyczną zmianę natychmiast, i nie zdaje sobie sprawy, że w jej wyobraźni, w tym wewnętrznym doświadczeniu, które miała poza czasem, jaki jest znany na tej planecie, ta sztuczna konstrukcja czasu, za którą ludzkość podąża, ona nie ma żadnego odniesienia.

Doświadczenie było jednym na wewnętrznej płaszczyźnie, w wiecznej chwili teraz i w trzecim odbiciu wymiarowym Ducha, ono samo działa powoli. Jest to część wibracji i częstotliwości 3-go wymiaru. Wszystko jest spowolnione w porównaniu z prędkością myśli i szybkością wyobraźni, które występują poza ramami czasowymi ziemskiego czasu. Ona potrzebuje teraz zrozumienia, że musi mieć cierpliwość tutaj, ma mieć tu zrozumienie, że ma wyobraźnię, żeby wspierać to, co sobie wyobraziła w tym ułamku sekundy wiecznego Teraz.

Gdy ona zda sobie sprawę, że wszystko, cały czas rozwija się, że ona potrzebuje jej cierpliwości i jej zdolności skupiania się i pozostawania w zrównoważeniu dla zmian, które mają miejsce, wtedy będzie zauważać coraz więcej zmian. Wielu niestety ma doświadczenie, w którym mieli zinternalizowane zdarzenie w momencie Teraz poza jurysdykcją czasu. Muszą wrócić do warunków fizycznych, z powrotem do chwili doczesnej, gdzie przekroczyli zasłonę zapomnienia jeszcze raz i są w ich fizycznej rzeczywistości.

Oni widzą, że nic się nie stało, bo stawiają się z powrotem w sytuacji, w której rzeczy rozwijają się tak wolno. To zaś jest tym, że umieszczają wóz przed koniem, szukają w ich zewnętrznym otoczeniu, ich środowisku zewnętrznym i dlatego, że nic się nie zmieniło w tym środowisku, odrzucają to, co nastąpiło w wewnętrznym układzie odniesienia, to, co było doświadczeniem boskiej chwili, boskim odbiciem, gdy stali w Esencji świadomości Boga.

W tej chwili znali siebie, wiedzieli, czego oni nadal potrzebują doświadczać. Decyzje zostały podjęte. Decyzje te muszą być teraz wykonywane, gdyż jest to przedłużone Teraz, do którego wrócili. Są w środku swoich decyzji i nadal jest istotne, że jest się pozytywnym w tej sprawie, uznaje, że coś się wydarzyło, bo zmiany są zachodzące powoli wokół nich.

Ale jeśli wózek jest umieszczany przed koniem i czy wózek jest standardem, według którego będą oni określać, coś się stało, czy się nie stało, to oni będą rozczarowani, bo najwyraźniej wóz nie jest w ruchu, więc nic się nie stało. Oni szukają zewnętrznych dowodów dla wewnętrznej prawdy, zamiast iść do wewnątrz i uświadomić sobie, że dzięki wyobraźni, poprzez wyższy aspekt 5-go wymiaru świadomości, że są w trakcie tworzenia zmian. Muszą postawić konia z przodu wozu i to powoli zacznie się poruszać, i zmiany przyjdą.
Ale tak długo, jak im się wydaje, że zmiany muszą być ich pierwszym dowodem zdarzenia, wtedy po pierwsze, nie tworzą od wewnątrz poprzez ich wyobraźnię, to jest teraz taka sytuacja, w której mówią, że to czy tamto musi się zdarzyć zanim Uwierzą, że zmiany zachodzą , że zmiana nastąpiła, Wzniesienie miało miejsce. Zamiast powiedzieć: Wierzę, że zmiana i przesunięcie i Wzniesienia nastąpiło na tym wewnętrznym poziomie mojej istoty, wyczuwam to, czuję, mogę sobie wyobrazić, i w ten sposób, gdy przychodzą oni z wewnątrz i decydują się być twórczą istotą zaczną tworzyć zmianę, której szukali, szukali po swoim powrocie.
Jest subtelna różnica między tymi, którzy mieli doświadczenie zinternalizowane, które zapamiętali lub częściowo pamiętają lub wykryli w sobie, w porównaniu do tych, którzy szukają poza sobą dowodów tego wydarzenia. Jeśli ci, którzy szukają na zewnątrz siebie naprawdę zaakceptują i podejmą skok wiary, że coś stało i pozwolą temu przejawiać w ciągu dni, tygodni i miesięcy naprzód, zaczną rzeczywiście widzieć dowód w tym, co jest na zewnątrz, w tym, co jest ich postrzeganiem, świat zewnętrzny, zaczną dostrzegać coraz częściej.

Już istnieją dowody pewnych zmian w strukturach politycznych przywódców na całym świecie. Istnieją pewni poszczególni liderzy, którzy są w zgryzocie i głębokim problemie. Chavez z Wenezueli walczy z rakiem, są pogłoski o Hillary Clinton o skrzepie krwi i raku mózgu. Akt urodzenia prezydenta Baracka Obamy został oficjalnie potwierdzony przez sekretarza zarządu certyfikacji urodzeń w Honolulu. Miałoby to niesamowite znaczenie jeśli naprawdę wyszłoby, że prezydent i jego prawo i moc na prezydenta są kwestionowane. Są to proste małe wydarzenia, które zaczynają się pojawiać, i których będzie wiele więcej aż wielu zacznie zdawać sobie sprawę i rozumieć, że nie mogą patrzeć na świat, aby potwierdzić ich rzeczywistość, gdyż ich rzeczywistość zaczyna się w sobie, w ich wyobraźni, w ich akceptacji że jako istoty twórcze tworzą świat, który widzą odbity wokół nich, a nie na odwrót. Czy to jasne?

Tak, dziękuję ci świadomość, to była wielka odpowiedź. Mam pytanie tutaj. Czy jest możliwe, aby osoba zrobiła wewnętrzną pracę, podczas gdy nie fizycznie, na przykład, nie będąc w ciele, kiedy opuściła ciało w stanie uśpienia i / lub snu może być możliwe, a jeśli tak jest, jak wtedy osoba wie, że to się stało, jeśli przypomnienie snu nie jest dla niej dostępne?

To jest rzeczywiście tak, że wiele pracy odbywa się w nie-cielesnym stanie, w tym, co jest stanem snu dla każdego i wszystkich – gdy śpią, mają doświadczenie, które jest nie-cielesnym aspektem duchowym, 5-go wymiaru świadomości, muszą opuścić ciało. Ciało jest tak toksyczne dla tego, że gdybyście mieli pozostać w organizmie cały czas, w każdej godzinie dnia, w każdej minucie dnia, to stan ostrej psychozy wystąpiłby, szaleństwo wystąpiłoby.

To jest tak, jak zwierzę, które jest dzikie i wolne zostanie złapane w małą klatkę, gdzie tłucze się tam i z powrotem, tam i z powrotem, bo staje się szalone, gdy uwięzione w tym sztucznym środowisku.Duchowy aspekt każdej istoty jest taki, że także musi uciec, odnowić się w nie-cielesnym stanie wyższej świadomości i wyższych wymiarach. Większość w stanie snu idzie do 4-go wymiaru świadomości, gdzie się znajdują nieskrępowani fizycznym ciałem i mogą mieć przygody i epizody uzdrawiania i regeneracji. Inni rzeczywiście mogą iść prosto do stanu 5-cio wymiarowości, gdzie głębsze uzdrawianie, głębsza energetyczna praca wewnętrzna praca występuje i jest wprowadzona z powrotem do ciała.

Wielu ma sny, gdzie czują, że są zajęci w stanie snu. Z innymi robią rzeczy, ale gdy wracają oni po prostu nie pamiętają szczegółów i często pozostają im tylko wspomnienia. Jest wielu, którzy po prostu oczywiście budzą bez pamiętania. To jest bardzo trudne dla tych, którzy budzą się na budziki, aby mogli wstać z łóżka i zacząć dzień. Nie mają oni okazji do zastanowienia się nad snami i pamiętania snów.

Istnieją sposoby, aby oczywiście uczyć się pamiętać sny dla tych, którzy są marzycielami, bo nie wszyscy są marzycielami. Są tacy, którzy są marzycielami i są tacy, którzy są maniakami snów. Różnica jest taka, że naturalni marzyciele często pamiętają swoje sny dość obrazowo natomiast maniacy często nie, maniacy ze snu często mogą w ciągu dnia zrobić coś, gdzie część snu często jest przypomniana i zapamiętana.

Dlatego też jedną rzeczą do zrozumienia w tej sprawie jest, aby zrozumieć, czy jesteś naturalnym marzycielem czy sennym maniakiem. Ci, którzy są marzycielami mogą poprawić swoje umiejętności śnienia biorąc czas rano, gdy się obudzą, po prostu leżeć w stanie relaksu i przeglądać noc i sny w nocy. Wielu znajdzie pozwalając sobie ten czas, że zaczną dobrze pamiętać swoje marzenia. Oprócz tego,przed pójściem spać nocą można żądać, aby pamiętać sen. To będzie wzmocnione, jeśli zapisze się te żądania w notatniku snów przy łóżku, po prostu napisać “będę pamiętać moje sny po przebudzeniu”, a następnie, aby mieć czas, aby po prostu poleżeć w łóżku i przypomnieć sobie sny rano .

Istnieją inne techniki wspierające przywoływania snów. Można sobie wyobrazić, że będziecie mieli swoją kamerę wideo, swój iPhone, jakieś urządzenie nagrywania, w tym śnie ze sobą i że będziecie nagrywać sen. Rano przywołują ich aparaturę nagrywania i wyobrażają sobie to, co jest na ekranie. Podczas brania czasu rano można zrobić to w tempie bardziej spokojnym i przekonacie się, że po pewnym czasie, czasem tylko kilka dni, że po prostu przypomnicie sobie, aby spojrzeć na iPhone, a on będzie wyzwalać wspomnienia snu.

To wszystko jest częścią tego, co można zrobić, żeby mieć lepszą pamięć snów a szczególnie żądać przypominania sobie lub zapamiętania własnych snów o pracy wewnętrznej, która była wykonana, i po prostu być otwartym i cierpliwym dla tego procesu. Dla tych, którzy maniakami sennymi te same procedury można robić, ale może to być również tak, że osoba, ponieważ jest maniakiem sennym, będzie o nich pamiętać w trakcie dnia, kiedy nie myśli o tej sprawie i coś nagle wyzwala przywołanie snów.

Żądanie pamiętania swoich snów, czy ktoś jest marzycielem, czy maniakiem snu, ułatwi zapamiętanie snu rzeczywiście. Czy jest to odpowiedź na pytanie, w sposób zadowalający?

Tak, tak myślę. Bardzo dziękuję.
Ważne jest, aby zrozumieć, jak ważne jest, aby śnić / marzyć na pierwszym miejscu i że wszystkie istoty ludzkie, ta Świadomość powtarza, wszyscy ludzie śnią, opuszczają ciało, tak może być je przywrócone i uzupełniane, więc to, co jest Duch może być wzmocnione i odświeżone, tak, że może w końcu powrócić do gęstszego ciała fizycznego, którego używa w ciągu dnia, aby mieć doświadczenie fizycznego snu . W pewnym sensie, gdy nie-cielesną duchowa świadomość opuszcza ciało, ona pamięta ciało, fizyczne życie jako sen, gdyż ona jest poza tym doświadczeniem nagle. To właśnie w tym stanie świadomości, to wszyscy wchodzą do fali świadomości Boga i wszyscy, mają to, co można by nazwać snem świadomości Boga, gdzie robili przegląd i decydowali o przebiegu działań po powrocie z powrotem do fizyczności.
Prośba, aby przypomnieć sobie to doświadczenie jest również tym, co może być teraz wykonywane przez wielu, którzy nie mogą, nie pamiętają, co się działo w tym czasie, a tylko, że nic się nie stało. Jeśli ci, którzy nie pamiętają takiego zdarzenia będą prosić przed pójściem do łóżka, aby pamiętać doświadczenie snu świadomości Boga, które mieli w tym momencie natychmiastowego zrozumienia i świadomości w tym momencie wiecznego Teraz, to oni zaczną mieć niejasne wspomnienia z początku niejasne, wyczucie w tym, ale także mogą mieć sny, w których zapamiętają zdarzenia coraz bardziej aż w końcu pojawią się ponownie w ich świadomym umyśle i zapamiętają ten najbardziej niesamowity sen ze wszystkich, sen wkraczania w obecność Boga, Boską świadomość, przeglądu ich życia, z podjęciem decyzji, że mogą poruszać się do przodu do wyższej świadomości, lub mogą pozostać na poziomie starych struktur świadomości, gdzie są oni przeznaczeni do dalszej pracy w kierunku ewolucji duchowej na niższym poziomie .

To też jest możliwe teraz, gdyż doświadczenie podniesienia świadomości nastąpiło, i teraz Wzniesienie do wyższych sfer świadomości wychodzi na jaw. Czy to jasne?

Tak, dziękuję bardzo, świadomości za to wyraźnie zaznaczenie.

 

źródło tłum:  http://2012allabout.blogspot.com

Reklamy

2 Komentarze (+add yours?)

 1. Antoine
  Lu 03, 2013 @ 08:17:03

  Howdy just wanted to give you a quick heads up.
  The words in your content seem to be running off the screen in Safari.
  I’m not sure if this is a format issue or something to do with browser compatibility but I figured I’d
  post to let you know. The style and design look great though!
  Hope you get the issue solved soon. Kudos

  Odpowiedz

 2. www.prweb.com
  Lu 12, 2013 @ 09:42:30

  you are in reality a just right webmaster.
  The site loading speed is amazing. It kind of feels that you are doing any unique trick.
  Moreover, The contents are masterwork. you’ve done a excellent task on this subject!

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: