Arkturianie: Nadzieja

 
 
 
W comiesięcznym przekazie grupa Arkturian zajmuje się nadzieją.

Arkturianie: Nadzieja

Przez Marilyn Raffaele,
13 stycznia 2013
http://onenessofall.com

Drodzy, przychodzimy dzisiaj porozmawiać o nadziei. To jest, nadziei , która nie opiera się na przekonaniu, że Ja nie mam i Ja mam nadzieję, że dostanę, ale nadziei, zrodzonej z uświadomienia sobie, że już mam, bo już jestem. Jestem wtedy w stanie poruszać się głęboko w zaufanie i nadzieję, które ta świadomość zamanifestuje na zewnątrz, gdy zaczynam żyć, poruszać się, i moja istota jest w tym.

Nadzieja może być i często jest wyrazem rozpaczy, narzędziem wykorzystywane do utrzymania kogoś przed zabrnięciem w system wierzeń, który jest oparty na fałszywych pojęciach. Nadzieja to jest słowo często nadużywane przez religijnych nauczycieli, którzy uczą, że nadzieja w jakimś nieznanym pojęciu Boga jest wszystkich i indywidualną potrzebą, podczas gdy w rzeczywistości są nauczycielami, którzy nie mają potrzebnych odpowiedzi.

Nadzieja odpoczywa z powrotem w świadomości, że istnieje plan i ponieważ Ja jestem jednym ze Źródłem, mogę ufać, że wszystko przebiega zgodnie z tym planem. Utworzyłem ten plan dla siebie, aby nauczyć się, w doświadczeniach duchowego poszukiwacza niczym jest chaos po prostu dla dobra chaosu. Zrozumienie to służy do podłączenia jednostki z jej centrum, i pozwala każdej prawdzie, gdy zrozumiana, aby się następnie zamanifestowała.

Bądźcie świadomi, drodzy, że wszystko szybko porusza się w nowych kierunkach. Może nie zdarzyło się dokładnie tak, jak myśleliście, że powinno lub kiedy myśleliście, że będzie, ale to nie znaczy, że to się nie dzieje. Każdego dnia więcej się budzi i stają się częścią ogromnej fali Światła, która teraz wzrasta na ziemi. Wiele z tych zmian, których spodziewaliście się w określonym terminie, nastąpi, tylko nie tak szybko, jak się spodziewaliście. Zmiana odbywa się z każdą chwilą, z każdą duszą, która budzi się i widzi przez fałsz, i z każdym innym wołającym o pomoc duchową.

Gdy przypływ energii budzącego światła nadal wzrasta, zobaczycie, że to rozpuszcza dużo tego, co przyjęliście za pewnik, jak normalne życiowe braki, ograniczenia, choroby, wojny i dominację męskości i potęgi. Nie bój się i nie panikuj, jak twoje źródła informacji chcą, abyś robił. Kiedy widzisz zmianę mającą miejsce, lub uświadomisz sobie szokującą ekspozycję dotyczącą ludzi, miejsc i pomysłów, w które może w pełni wierzyłeś, wiedz, że to światło zalewa cień, gdyż wszystko to, co jest w ciemnością, jest brakiem światła.

Gdy światło jest włączone, cień, po prostu znika. Dokąd idzie, zapytajcie siebie, drodzy, dokąd ciemność idzie, gdy światło jest włączone? Wiecie już, że cień nigdy nie istniał jako rzeczywistość, to tylko tak się wydaje, że to istnieje..

To jest tajemnica trzeciego wymiaru, z której wiele już doświadczyliście i biorąc za pewnik, gdy normalne życie na ziemi, jest to po prostu brakiem świadomości i błędną interpretacją rzeczywistości. Wszystko, co widzicie, słyszycie, smakujecie, dotykacie, czy czujecie zapach jest aspektem Boskiej rzeczywistości interpretowanym przez waszą trzeciowymiarową świadomość. Pozwólcie nam dać przykład samochód jest interpretacją uformowanej wszechobecności trójwymiarowego umysłu – formą, którą możecie zrozumieć i wykorzystać w świecie materialnym, w którym mieszkacie w tym czasie.

Gdy zaczniecie widzieć przez ukazanie się Boskiej rzeczywistości za wszystkimi rzeczami, jesteście coraz bliżej i bliżej uświadomienia sobie, że wszystko, co jest, to jest Źródło i jego manifestacje. Jak interpretujecie te manifestacje jest określone przez stan świadomości oświecony lub nie oświecony. Kiedy widzicie drzewo, widzicie materialne poczucie drzewa, a nie światło, piękno i doskonałość jego prawdziwej esencji idei boskiego drzewa.

Kiedy widzicie zło w innych oznacza to, że wasza świadomość jest nadal zabawiana wiarą w dualności i separację, gdzie niektórzy są dobrzy, a niektórzy są źli. Tak, jest wielu, którzy poprzez ich nieznajomość prawdy, wciąż wybierają manifestowanie złych czynów. Nie mówimy, żebyście to ignorowali lub kiedykolwiek stali się wycieraczką dla drugiego, ale możemy powiedzieć, że zanim obwinicie świat, rząd, lub inną osobę, za wasze problemy, rozpoznajcie, że cokolwiek, co trzymacie w zasięgu swojej świadomości jako prawda zamanifestuje się w waszym doświadczeniu. Z powodu waszej prawdziwej istoty, jesteście twórcami – nie zapomnijcie o tym. Podejmijcie wszelkie kroki, jakie potrzebne są dla lepszego świata, ale zróbcie to w świadomości prawdy.

Wszystko co jest, jest Boską świadomością i w tej Boskiej świadomości zawarta jest każda duchowa idea, każda zarządzana prawem Bożym. Jeżeli byłaby choroba w Boskiej świadomości, to nigdy nie mogłaby być uzdrowiona, gdyż ma prawo do podtrzymania i utrzymania jej. Jest to tak, jak mistrz Jezus uzdrawiał, jego oświecona świadomość nie żywiła żadnych wierzeń choroby i ci, którzy przychodzili do niego, wchodzili w tą świadomość i byli „uzdrowieni” z pozorów choroby.

Zbadajcie swoje systemy wierzeń, moi drodzy, bo Wy jesteście odpowiedzialni za własny rozwój, własny proces przebudzenia. Dostępna jest cała pomoc, jakiej możecie potrzebować, bo każdy człowiek ma przewodników i nauczycieli po tej stronie gotowych do pomocy, ale wybór należy do Was, aby skorzystać z tego.

Uwolnijcie jakiekolwiek koncepcję, które możecie mieć nadal o tym, jak podróż duchowa musi wyglądać lub się rozwijać i nie oczekujcie tego, że to, co może być właściwe dla Was, może być właściwe dla kogoś innego. Istnieje wiele książek i ćwiczeń dotyczących duchowej ewolucji, o tym, jak to wygląda i odczuwa się, ale nie porównujcie siebie do innych i ich doświadczeń i nie odczuwajcie niepowodzenia, jeśli wasza ścieżka nie jest taka sama, gdyż każdy z was przeżył wiele osobistych podróży poprzez okresy życia w różnych doświadczeniach, a więc każdy potrzebuje indywidualnych lekcji i doświadczeń, które to odzwierciedlają. Nie ma gorszych lub lepszych doświadczeń duchowych, gdyż każdy będzie doświadczał tego, co jest idealne w tym momencie w jego ewolucji.

Każda nowa świadomość prawdy dodaje kolejną iskrę światła energii zmiany, rozwijając świat i jest to Wasza nadzieja.
Jesteśmy Grupą Arcturian 13.01.13

 
źródlo:http://2012allabout.blogspot.de/2013/01/arkturianie-nadzieja.html
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: