Chwila dla naszej prawdziwej ostatecznej pracy jest tutaj!

Obrazek

 

To kolejne wizje i przemyślenia Ute na temat Nowej Ziemi

Chwila dla naszej prawdziwej ostatecznej pracy jest tutaj!

07 stycznia 2013
Channeler: Ute

 

 

Ukochani Przyjaciele!

Nie wiem jak u was, ale wciąż Nowy Rok 2013 jest zupełnie inny!

Dni są takie same dla mnie, i nie wiem, czy to jest w poniedziałek, środa lub sobota, ponieważ wszystkie je czuję jak niedzielę.

Jest taka błogość wokół mnie, tak, że te stare detale rzeczywistości 3D wydają się, ze nie mają już znaczenia. Jeszcze w 2012 każdy dzień miał swoją charakterystyczną wibrację, ale teraz wszystkie są pływające we wzniesionym świetle.

Rzadko zdarza mi się patrzeć na zegarek, gdyż to nie mówi mi naprawdę nic, chociaż powiem mojemu umysłowi: jest godzina szesnasta, ale nie czuję już tego, czas zdaje się dziać poza mną, stracił na wadze, i to tylko schemat innego świata, do którego już nie należę. Poza tym dzień teraz wydaje mi się jakby trwał tylko około 6 godzin lub bez godzin w ogóle!

Więc podążam za moim wewnętrznym zegarem, a on mówi mi: teraz to zrób, teraz zrób tamto. I ja czuję, że muszę stosować się do tych zaleceń, z dyscypliną, jak nie robiłem nigdy przedtem, z bardzo małym marginesem, bo czuję, że jest to idealny „czas” w sobie! Więc nie ma więcej: oh mój, teraz nie pamiętam tego czy tamtego! Wolę poczekać, aż impuls przychodzi, żeby robić pewne rzeczy. I wtedy to robię, ponieważ czuję się dobrze.

Kiedy moje ego nadal „myśli”, aby zrobić kilka rzeczy, poza tym wewnętrznym zegarem i impulsem, moje ciało nie podąża. Nie ma dla niego energii. Więc wiem na pewno, że to właściwy czas jeszcze nie przyszedł! Albo może nigdy nie przyjść!

Wydaje się również, że nic się nie dzieje, chociaż pracuję ciężko każdego dnia, i często wiele godzin non-stop. Jest tylko jasne promieniowanie, jest wysoka wibracja obecnie główną treścią każdego dnia. I tylko kiedy napotykam pewne wyzwania, gdzie wciąż reaguję, nawet jeśli tylko bardzo krótko, zanim pozwolę gęstszym wibracjom szybko odejść, zawsze jest ta stała wysoka częstotliwość, wibrujący dźwięk bardzo wysoki i ledwo słyszalny. To odczuwam jako gruby koc światła otaczający obecnie naszą planetę, przynajmniej tak jak to jest w oazie mojego domu.

Spacery po plaży, czy gdzie indziej, rzadko są teraz przyjemne, ale jest praca do zrobienia, aby uwalniać z chwili na chwilę do światła wszystkie ciężkie gęstości, przez które przechodzę, głównie wprowadzone tam przez jeszcze śpiącą część ludzkości.

Wiem, że nie jestem sam w tym, i wydaje się teraz w czasie rzeczywistym, że przybyły załogi wsparcia, aby przesunąć ten świat w następny, wyższy wymiar!

Mam wrażenie, że teraz dotarliśmy do punktu, w którym robimy to prawdziwe i ostateczne prace, dla których przyszliśmy! Wszystko jest nam dane, światło, miłość, częstotliwości są tu, aby pracować z nimi. Także świta mi, że obecność tych, którzy nie służą światłu, jest oczekiwana tutaj aż do ostatniej chwili, gdy planeta naprawdę się przesunie.

Ale teraz mamy wszystko, czego potrzebujemy! „Infiltrowaliśmy” wcześniej tutaj, aby najpierw przygotować się, a następnie pracować tu, teraz tu przechowujemy skarb światła w tych szczególnych czasach, wśród wszystkich tych, którzy jeszcze śpią. I mamy to wszystko w pełni dostępne teraz, tak, że pracujemy, że tak powiem na poziomie horyzontalnym, przy świetle z naszego serca. Albo ujmując to lepiej: serce jest w stacji tranzytu i transmisji do tej nowej warstwy świadomego światła, które działa na auto pilocie.

Z naszym pionowym podłączeniem do światła z góry, które przyciągamy i utrzymujemy trwale Boskie Kosmiczne Światło, aby utrzymać karmienie planety poniżej i w poziomych warstwach światła. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy teraz, w Wielkim Wydarzeniu Galaktycznego Wyrównania, mocno zakotwiczonego tutaj i znacznie powyżej! Od tamtej pory widzę potężny prąd światła, mocna, gruba masa oświeconej świadomości przychodzi na ziemię, gdy zjednoczenie od 21.12.12 między Gaią i naszym Wielkim Centralnym Słońcem jest kontynuowane, nie ma rozwodu! Chociaż dzień małżeństwa minął!

Więc to, co widzę, to jesteśmy tkaczami, tkamy światło pięknie bezpośrednio, najbliżej powierzchni ziemi, tak, że może stać się taka silna, że będzie dostępna dla każdego! Musi mieć ludzkie przewody, aby być postrzeganą i odbieraną przez ludzi.

W mojej wizji, moi ukochani przyjaciele i ci, którzy budzą się, teraz jest nasz czas, aby stanąć razem w naszych sercach, w służbie, aby powiększyć miłość, która znajduje się na Ziemi. My jesteśmy tymi, którzy robią podnoszenie się i zostaliśmy pobłogosławieni poza wyobraźnią, bo „my” jest Zjednoczoną Świadomością ludzkości, po którą sięgamy razem, tym Jednym Sercem ludzkości, tą Jedną Potężną i Boską Promieniująca Dusza i Bytem , który odważyliśmy się powołać i przyciągnąć w dół tutaj, gdzie separacja zaślepiła każde oko od tysięcy lat, To Jest teraz Tutaj. A my śpiewamy zjednoczonym głosem wielkich i starożytnych dzwonów, aby obudzić serca tych, którzy jeszcze śpią.

Jest to nowy i wspaniały moment, pełen głębi i wieczności! Czar pryska dla tych, którzy widzą i czują! Dlatego jesteśmy kanałami dla nowej rzeczywistości i świadomości, kołyską dla nowych tworów ludzkości, najgłębszych pragnień serca, które jest jednością, światła miłości, szczęścia, błogości i wolności, i z tego, nieskończone możliwości, będą się manifestowały w nieograniczonych formach.

Umiłowana rodzino Światła, teraz się zaczyna jeśli nie zawahamy się, czerpać z obecności wysublimowanej Pełni nowej rzeczywistości. Możliwe jest to teraz, i zaczyna się od wizji naszych najwyższych aspiracji i pewności w naszym sercu. Ta Pełnia już wypełni nasze istoty, jest już z nami, jeśli Jej pozwalamy!
Z miłością i wdzięcznością!

Ute

http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2 … rk-is.html

 

źródło: http://2012allabout.blogspot.de/2013/01/uta-chwila-dla-naszej-prawdziwej.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: