Energia musi być poruszana świadomie

 

Petra Margolis: Energia musi być poruszana świadomie

 
Witam pononie!
 
A poniżej mamy przemyślenia Petry Margolis na temat działań nowych energii i innych bieżących okoliczności.

Energia musi być poruszana świadomie, to jest tym, co dotyczy nowych energii Ziemi.
O czym wielu zapomina?

Gdy przeszliśmy przez przesunięcie, nawet jeśli nie zauważalne dla niektórych, to zmiany miały miejsce. Wiele osób mówiło mi, że czują, że energia ziemi zmieniła się i nie czują wyraźnego kierunku.

Niektórzy z nich po prostu pływają pomiędzy i trudno jest uzyskać wewnętrzny kierunek.

To jest jakbyśmy osiągnęli coś, ale teraz nie wiemy, jaki jest następny krok.

Ja również zauważyłam, że wielu wciąż trzyma się starych wierzeń, macierzy, starych systemów i myślą tym sposobem, że zmiany tych systemów mogą być wykonane przy zachowaniu tych starych przekonań.

Wielu trzyma się starego z powodu systemu, który był tam przed przejściem, wszystko wiedzieli przed przesunięciem, myślą, że wciąż większość odnosi się do tego nowego świata jakoś.

Możemy nawet zobaczyć w niektórych channelingach, że nie ma naprawdę nic nowego, są to albo powtórzenia lub kontynuacja tego, co się działo, przed przesunięciem, i tego, co powiedzieli do nas, przed przesunięciem.
Jedyną różnicą jest to, że teraz więcej mówi się o niektórych nowych energiach, że mamy nowe kreacyjne możliwości, jest więcej miłości, dobroci i współczucia.

To, co się dzieje jest tym, że mimo że przeszliśmy przez przesuniecie w te nowe energie, i tak one pozwalają na lepszą zdolność tworzenia lub manifestowania, ludzie wciąż mają stare matryce w nich, macierze i systemy wierzeń, że nawet jeśli myślą, że nowe energie są tutaj, mogą czuć, że są tutaj, to nie są gotowi, aby w pełni wykorzystać je, gdyż stare matryce i systemy wierzeń są w ich istocie, ich świadomości, ich umyśle.

Można powiedzieć, że uwolnili wszystko, ale twierdzę, że uwolnili nie oznacza, że odciski zostały uwolnione.

Systemy wierzeń są bardzo uparte i nie widziałam wielu, którzy byliby w stanie całkowicie wyeliminować je, choć ich system myślowy jest inny, jest jeszcze odbicie w świadomości. Zwłaszcza w ogólnej ludzkiej świadomości. I nie ważne co, to wpływa na niektórych, w tym, co myślą i robią.

Systemy wierzeń są nie tylko systemami myślowymi w waszym własnym systemie myślenia.

Są one osadzone w naszym DNA, w naszym społeczeństwie, w naszej świadomości, nawet w naszych systemach energetycznych.

Ilu naprawdę pracowało nad wyczyszczeniem tego wszystkiego?

Większość po prostu pracowała nad usunięciem tego z ich umysłów.

To nie jest łatwo usunąć cokolwiek z tego, i najlepszym miejscem do rozpoczęcia jest zazwyczaj wnętrze własnej istoty, i nawet, gdy jest coś, co nie jest łatwe, ponieważ wymaga wielu wskazówek i świadomych działań. To nie tylko myśl, która mówi, ja czyszczę to wszystko.

Energia naprawdę nie działa w ten sposób, energia musi być przesuwana świadomie, to jest tym, co dotyczy nowych energii Ziemi. Wykonując pracę świadomie, nie tylko myśląc, ale świadomie działając.

Czego jeszcze mamy uczyć się, jak być świadomymi twórcami?

Jest to wiek ducha, tak zwany złoty wiek Słońca i nasze ciała świetliste są zasilane przez słońce na wiele sposobów.

Ale nasze ciała świetliste nie są zawsze w pełni prezentowane w nas, ani nawet poza nami, mamy trochę do nich dostępu, możemy komunikować się z niektórymi z nich, ale wiele z nich jest nieaktywne, jako że nie były używane przez dłuższy czas z powodu gęstości w świecie 3D.

Energie w tym momencie są odczuwane jako lżejsze, ja nie wiem, czy wielu z was zauważyło, że czujecie się trochę bardziej płynni i dlatego niektórzy doświadczają, że pewne rzeczy dzieją się szybciej, być może manifestują się szybciej.

Ale wielu robi to z wewnątrz starego systemu przekonań i matryc.

Nawet jeśli jest to dobre doświadczenie, aby zobaczyć coś zamanifestowanego, przez większość czasu nie jest to prawdziwie świadome doświadczenie, tworzenia tego naprawdę samemu, pracując z energiami samodzielnie.

I gdy zaczniecie się uczyć, jak pracować z tymi energiami, te nowe energie, musisz zrozumieć, że działają one w inny sposób, niż stare energie, a także wymagają pewnych regulacji w tym, jak myślicie.

To wymaga dostrojeń w ciałach energetycznych, ciele fizycznym, umyśle, mózgu, a nawet sercu. Ponieważ te nowe energie są zupełnie inne w sposobach niż stare energie sprzed zmiany.

Tak, nie wiele się zmieniło w ogólnej świadomości ludzi, ale to nie znaczy, że energie na Ziemi nie są różne. Wielu z nich powiedziało mi, że czują się bardziej spokojni, bardziej wyciszeni, lżejsi, ale w jakiś sposób bardziej potężni.

Jako pracownik energii ja sama widzę różnicę, czuję różnicę i przechodzę przez proces dostosowania do tych energii, gdyż one wpływają na mój sposób myślenia, sposób odczuwania i pracy z energiami.

Dla mnie to jest jakbym była absolwentką w jakiś sposób starego, i teraz ten zupełnie nowy świat otworzył się i to zajmie trochę czasu, aby dostosować i nauczyć się pracować w nim.

Ale cel wciąż stoi, nawet jeśli zewnętrzne okoliczności nie zmieniły się, wewnętrzne wytyczne nadal istnieją, iść cały czas, uczyć się wszystkiego, uczyć się w tym nowym świecie i dotrzeć do celu, do ustawionego dla siebie.

Z jednego lub drugiego źródła

 
Petra Margolis, MD (wielowymiarowa)
11 stycznia 2013
www.ascendedmasters.org
 
 
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: