Archanioł Michał: Wy stworzyliście świat, w którym żyjecie, i stworzycie także następny

Uważamy, że pora teraz zwrócić waszą uwagę na niezwykły wzrost waszego zrozumienia informacji, jakie znajdują się w waszym posiadaniu. Sprawy, o jakich od lat wiedzieliście na poziomie intelektu, zaczynają nabierać sensu. Rzeczy, które zdawały się być w najlepszym razie czymś mitycznym, zaczynają się wpasowywać w możliwości waszego  świata. Wasze pojmowanie ich – “wasze” jako ludzkości – zaczyna ogromnie się rozszerzać. Informacje, które były przedtem ukryte, zaczynają przedostawać się do świadomości społecznej.


Z waszej indywidualnej perspektywy może wyglądać to jak wąziutka strużka albo silniejszy przypływ. Z szerszej perspektywy jest to co najmniej tsunami. Przez ponad sto lat wielkie odkrycia z początku 20.wieku kształtowały świat, w jakim teraz żyjecie. To była olbrzymia zmiana. Ludzie, którzy żyją teraz, mieli dziadków, którzy widzieli pierwsze filmy, samoloty, samochody, początek telewizji i telefonii. Nie ujrzeli już komputera osobistego, a tym mniej internetu. Niektórzy z nich widzieli pierwsze lądowanie na Księżycu. Wszystko to zdarzyło się w ciągu stu lat.

Mówimy wam jednak, że ilość przemian, jakie ujrzycie teraz i w ciągu następnych lat dalece przekroczy tamten przełom. Rozpocząć musi się to w was samych. To wy stworzyliście świat, w jakim żyjecie, i wy stworzycie także następny. A zatem zwracajcie baczną uwagę na przemiany, jakie w was zachodzą. Tu właśnie zaczniecie widzieć świat, w jakim będziecie żyć.
Gdyby nic się nie zmieniło, zobaczylibyście, jak ten świat niszczy się sam. A właściwie sami byście go zniszczyli. Teraz będziecie w stanie ujrzeć, w jakim stopniu wy musieliście się zmienić, po pierwsze dostrzegając, że jednak do tego nie doszło, a potem obserwując proces odwrotny, doprowadzenie Ziemi z powrotem do stanu niewiarygodnie pięknego ogrodu, do bycia którym została stworzona. A gdy ujrzycie, jak to się dzieje, pamiętajcie, że jest to odbiciem tego, kim sami jesteście.

Rozejrzyjcie się teraz dookoła i rozpocznijcie ten proces, wyobrażając sobie, że nie widzicie niczego, co nie zawierałoby części świadomości Stwórcy, że pośród tego, co widzicie, nie istnieje nic, co nie zasługiwałoby na miłość, szacunek i wdzięczność. I to samo, kochani, tyczy się również i was. Być może będziecie musieli zacząć dzięki wyobrażaniu sobie tego, ale wkrótce odkryjecie, że taka jest po prostu prawda. Bawcie się tą myślą w trakcie swych medytacji i w trakcie swego życia, i zobaczcie, dokąd was ona powiedzie. 

Oto wskazówka. Jesteśmy jednością. Jesteśmy Jednym. Nie mówimy wam nic nowego. Sami się w tym zorientujecie i zawołacie w duchu “eureka!” I teraz takie momenty będą wam się często przydarzać. Wszystko to z powodu tego “nic”, które wydarzyło się pod koniec waszego ostatniego roku. Witajcie w swym nowym świecie, najdrożsi przyjaciele. Jak napisał autor jednej z waszych piosenek, “Czasy się zmieniają”. Bardzo was kochamy. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 14 stycznia 2013 http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/01/14/you-created-the-world-you-are-living-in-and-you-will-create-the-next-one-as-well-channeled-by-ron-head/
 
źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.de/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: