Jezus: Ogromne Przesunięcie w waszej świadomości właśnie nastąpiło

 

 

Channelowane przez Johna Smallman
11 stycznia 2012
http://wp.me/p1B8dY-av

Życie jest złotą okazją, to zaproszenie od Boga, naszego Ojca do uczestnictwa wiecznie w Bożym procesie twórczym, i to jest zaproszenie, które wszystkie czujące istoty zaakceptowały – natychmiast.

Ci z was, na płaszczyźnie Ziemi zechcieli doświadczyć nierealnego stanu istnienia, oddzielonego od boskiego Źródła, wyobrażając sobie iluzję, i następnie wspierając ją. Oddzielenie od Boga i jedności, które stworzyliście jest raczej niemożliwe, ale doświadczenie separacji jest możliwe i to jest tym, w trakcie czego jesteście.

Wydaje się, że trwa przez wieki, ale to jest częścią iluzji, którą nazywacie czasem. Wszystkie Boże dzieci są istotami o potężnej mocy, mocy, która jest zupełnie niewyobrażalna dla Was w poważnie ograniczonym stanie świadomości, który wybraliście dla siebie. Kiedy weszliście do tego stanu, on był w prawdzie, ale tylko przez chwilę, ale wasz kolektywny zamiar, który wy ustanowiliście – bardzo długą linię czasową oferującą Wam niezliczone możliwości znalezienia waszej drogi wyjścia z niej, do domu, do waszego Ojca.
Przez eony podążaliście wieloma ścieżkami, gdy szukaliście drogi powrotnej do swojego naturalnego stanu jedności z Bogiem. Ścieżka, którą właśnie zakończyliście przyniosła was bardzo blisko, i energie obecnego wieku, Nowego Wieku, w który właśnie weszliście, pozwolą Wam zakończyć podróż i wrócić do domu, do powitania bohatera. Eony spędzone w iluzji były chaotyczne i mylące dla Was, gdyż walczyliście ze sobą, myśląc, że jesteście indywidualnymi istotami konkurującymi o nagrodę, którą tylko jeden może wygrać, gdy w rzeczywistości jesteście jednym i wszyscy wygracie nagrodę przyjścia do domu, ponieważ współpracujecie ze sobą, aby zakończyć waszą podróż.

Nowe energie otaczające was są w rzeczywistości starymi energiami, które zawsze były dostępne, ale które ukryliście w swej determinacji, aby żyć i doświadczać życia jako surowe i oddzielne jednostki. Bo nie byliście świadomi ich tak długo, że pamięć o nich została prawie całkowicie zniszczona, a teraz, gdy je odnaleźliście, wydają nowe i niewyobrażalne. Są to energie miłości w jej wielu kuszących formach, których stajecie się coraz bardziej świadomi, gdy współpracujecie z nimi i uwalniacie nierealne, bolesne i nieskuteczne egoistyczne i egocentryczne energie.

Ogromne przesunięcie w waszej świadomości właśnie nastąpiło i przyciąganie Bożego pola energii otaczającej Was stało się nieodparte. Zmiana ta była punktem zwrotnym, punktem, w którym zdecydowaliście się zaangażować jeszcze raz z twórczym polem energii waszego Ojca, która wspomaga wiecznie wszystkie czujące formy życia. Współpraca z nim jest aktem dzielenia się nim i akceptacji siebie jako Wszechmocnego, zamiast widzenia siebie jako niemal całkowicie bezsilnych poszczególnych istot.

Widząc, że wszyscy są jednym, jest dla was obecnie niemożliwe, aby kontynuować grę oddzielenia i opuszczenia, która zajmowała was w wielu wcieleniach. Uświadomienie sobie, że to, co myślisz, mówisz, czy robisz wpływa na wszystkich pozostałych prowadzi jasno do domu, i w związku z tym podjęliście decyzję, aby honorować i zaakceptować wszystkich pozostałych jako boskie aspekty siebie, gdyż z całą pewnością nimi są, i wybraliście pracować razem z miłością, od tego punktu do przodu, aż do zakończenia Waszej drogi powrotnej.

Boskie Pole Miłości zawsze was otaczało, ale teraz rozpoznajecie je, spotykając się z nim, i odkrywając, jak dobrze się czujecie z nim. To uczucie, bycia kochanym, akceptowalnym, oraz nieocenionej wartości wyrzuca te wszystkie poprzednie uczucia nieadekwatności i bezwartościowości, którymi karmiliście się i wspieraliście zbyt długo i pozwala wam rozpoznać w sobie aspekt wiecznej boskości, który jest waszym przyrodzonym prawem i Waszym wiecznym dziedzictwem.

Odtąd wasza podróż do domu jest zbiorowym przedsięwzięciem, i jako takie może tylko odnieść sukces.

Wasz kochający brat, Jezus

 

 

źródło: http://2012allabout.blogspot.de/2013/01/jezus-ogromne-przesuniecie-w-waszej.html

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: