Manuskrypt przetrwania – część 253

 

15 stycznia 2013   Aisha North

Dni zaczęły już stopniowo wydłużać w jednej części świata, a w tym roku, światło wydaje się być jeszcze bardziej widoczne niż zwykle. Nie tylko światło z zewnątrz, a także to, które świeci z wewnątrz. Czujecie je w sobie, ale co najważniejsze, będziecie również lepiej w stanie rozpoznać je w innych. A wraz z nim, stopniowa, ale przyswajalna wiedza pojawia się od teraz, gdy jesteście naprawdę jednością. Innymi słowy, poczucie oddzielenia zacznie się rozpraszać, i pewność, że wszyscy są jednym będzie się rozwijała, grupy ludzi zaczną podtrzymywać to w waszych umysłach. I, jak wszyscy wiecie, tak dobrze, wasz umysł jest najbardziej upartym krytykiem w tym wszystkim, bo wasz umysł jest częścią was, która tak rozpaczliwie próbowała trzymać się starego i wystrzegać nowego.
Ale teraz, wasz umysł będzie musiał pogodzić się z faktem, że teraz, wszyscy żyjecie w świecie zupełnie innym od tego, który był przez was wszystkich zamieszkiwany zaledwie kilka tygodni temu. To nie będzie łatwe, cały czas, ponieważ umysł jest wytrwały, więc nie zdziwcie się, gdy spróbuje kilku sztuczek teraz, a następnie, spróbuje zresetować się z powrotem do tego, co przez tak długi czas uznawał za “normalne”. Ale to jest przegrana bitwa, i umysł to wie, ale wciąż, może mieć kilka asów w swoim rękawie. Po tym wszystkim, to nie będzie chciał robić swojej pracy, jeśli przynajmniej powierzchownie nie spróbuje kontynuować działania, które miało miejsce przez tak długi czas. Przecież on miał być obrońcą status quo, i jako takie, trzeba jednak dać mu kredyt za dobrze wykonaną pracę.
Gdyż robił to, co w jego mocy, aby utrzymać wszystkich scementowanych w starych sposobach, jak to było jego głównym celem. Ale tak jak wasz duch, umysł dostanie skrzydeł i będzie rozkoszować się wolnością od starych jarzm, tak jak wszyscy poczuliście się, kiedy zaczęliście być w stanie wdychać świeże nowe powietrze. A wraz z nim, zyskacie sojusznika rzeczywiście imponującego, gdyż teraz, priorytety umysłu zaczną się drastycznie zmieniać. Na razie nie będzie już koncentrować wszystkich swoich zdolnościach do utrudniania wam zanurzenia się w tym szerokim spektrum różnorodnych doświadczeń. On rzeczywiście będzie instrumentem w pomaganiu w dostępie do nich. Innymi słowy, to, co kiedyś było przeszkodą stanie się jednym z Waszych największych atutów. Gdyż wasz umysł jest rzeczywiście istotną częścią waszej całkowitej instalacji, i jak tylko zacznie działać zgodnie z nowym i powiemy ulepszonym kodeksem postępowania, to pomoże wam ogromnie w przyswojeniu nowych informacji. Gdyż zacznie pracować nieustannie w Waszym imieniu jako obywatel światła, i będzie robić wszystko, co możliwe, aby pomóc w waszym postępie.
Więc znowu, dajcie sobie gratulacje za wszystko, co zrobiliście do tej pory, i dajcie swojemu umysłowi jego zasłużone “dziękuję”. Bo to był groźny przeciwnik, ale to nie było po to, aby wam zaszkodzić w jakikolwiek sposób. Robił to dokładnie to, co miał do zrobienia, mianowicie zmusić was, aby zacząć myśleć za siebie, a nie brać wszystko wokół siebie w wartości nominalnej. I udało mu się dobrze. Wszakże bez frustracji spowodowanych stałym dokuczliwym i popychaniem z umysłu, wasze postanowienie, aby zmienić okoliczności nie mogłoby być tak silne, jak jest dzisiaj. Więc znowu widzicie, że rzeczy nigdy nie są takimi, jakimi się wydają, tak samo z umysłem. Zostawiamy was i dajemy trochę czasu, aby przetrawić to i być może pozwolić wam popatrzeć na swój umysł nowymi oczami. –
http://aishanorth.wordpress.com/
 
źródło: http://2012allabout.blogspot.de/2013/01/manuskrypt-przetrwania-czesc-253.html
 
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: