Odrzućcie etykiety i bądźcie Boscy!

 

Odrzućcie etykiety i bądźcie Boscy!
13 stycznia 2013
Autor: Ute

 

Drodzy przyjaciele,

Nie pisałem przez chwilę. Zajmowałem się integracją i uwalnianiem więcej zawartości, obok wszystkich innych prac, które robię.

Zawartości? O tak, ten proces wydaje się nieskończony, my zaś jesteśmy wielopoziomowymi i wielowymiarowymi istotami.

Są warstwy na warstwach zawartości, możecie nazwać je „Vasanas” lub tendencjami, wszystkie elementy naszej osobowości i cechy indywidualne, które podtrzymywaliśmy w innych istnieniach i życiach. To jest oczyszczenie domu z akceptacją ostateczną po prostu tego, czym jesteśmy: Promieniującą Boską Świadomością. W tym procesie, oczywiście zawsze odnosimy się do ludzkiej egzystencji w 3-cim wymiarze, w których mamy pewne cechy, takie jak systemy wierzeń i emocje.

W rzeczywistości, cała nasza istota składa się z systemów wierzeń! Wszystkie są mniej lub więcej (dla nas) ważnymi jednostkami naszej osobowości, przez które postrzegamy świat.

Ponieważ świat, który pojawia się na zewnątrz jest projekcją tego, co jest w nas, możemy dokładnie zobaczyć to, w co wierzymy, nie zawsze w detalach zewnętrznych pozorów, ale w naszych reakcjach na nie.

Więc życie jest wielkim nauczycielem i nie trzeba iść daleko i robić go skomplikowanym: po prostu trzeba spojrzeć na to, co nam przeszkadza.

Jeśli nie byłoby żadnych warstw niezależnie od jakości w ogólnej skali częstotliwości, od najgęstszych do najlżejszych, nie moglibyśmy istnieć gdziekolwiek, po prostu byłoby czyste Promieniowanie, Ostateczna Świadomość bez tożsamości „niski” lub „wysoki”, i bez tzw doświadczeń.

Ale poznawać siebie lepiej codziennie jest niezbędnym procesem, aby dostosować każdy szczegół naszej zawartości do Boskiego Źródła.

Możemy zrobić ten proces najłatwiej jeśli pozwolimy sobie na prawdę, że sam Rdzeń naszej Istoty jest Boskim Promieniowaniem. Niektórzy nazywają to Miłością czy Światłem lub Obydwoma, lub Bogiem lub Boską Świadomością, tym Jednym, który przekracza i jednocześnie zawiera wszystkie inkarnacje, osobowości, wymiary i doświadczenia.

To jest tym, czym jesteśmy. Lub tym Jednym, Który Jest nami. Jeśli zaprzeczymy, kwestionując lub wątpiąc Wielkiej Istocie, którą Jesteśmy, jest to z powodu umysłu. Jest wiele treści, która kryje się w naszym umyśle. Umysł w formie przekonań, może tłumić energię, np. wibrację naszej prawdziwej istoty. A jeśli stłumimy dość tej życiowej energii, stajemy się coraz bardziej sztywni, szaleni i ostatecznie chorzy.

Wszystkie żyjące energie którą tłumione przez mentalne wzorce są zapisane w podświadomości i regulują nasze życie w dużym stopniu, w zależności od procentu tego, co jest świadoma, a co nieświadomą zawartością. Tak, mamy wolną wolę, ale tylko w pełni, jeśli zrobimy świadome to, co jest nieświadome. W przeciwnym razie nasza wolna wola działa z ukrytej zawartości i zastanawiamy się, dlaczego pewne rzeczy dzieją się dla nas, rzeczy, które świadomie nie chcą się stać.
Więc jeśli zaprzeczamy naszej Boskości to dlatego, że jest ukryta pod mnóstwem systemów wierzeń i pod energiami lub częstotliwościami, które te systemy wierzeń stłumiły w taki sposób, że nie mogą swobodnie przepływać.

Jak więc mieć dostęp do własnej Promieniującej Boskości? Jak mamy znaleźć drogę przez wszystkie warstwy, aby spenetrować to, co ukrywa naszą własną prawdziwą naturę?

Odpowiedź, moi drodzy przyjaciele, jest prosta, ale nie zawsze łatwa: z uczuciem i akceptacją wszystkiego, co czujemy!

Co tu jest do czucia? Drodzy przyjaciele: Wszystko! Im więcej czujemy, tym bardziej czujemy. To wydaje się być głupie stwierdzenie, ale czuję to! Jeśli jesteśmy gotowi, aby czuć i akceptować każdy rodzaj emocji, cała gamę gniewu, strachu, poczucia winy, wstydu, smutku, depresji, w pełni do końca, tkaniny warstw, które są na naszym Boskim Promieniowaniu to znika kawałek po kawałku tak, jakbyśmy wyciągnęli nitkę wątku i tkanina zanika. I wtedy stajemy się lżejsi, wolność świeci.

Nasze Boskie Promieniowanie rzeczywiście może być tylko odczuwalne, zaczyna pokrywać się z naszą zdolnością do odczuwania nieskończoności, aż nieskończoność sama staje się naszym jedynym doświadczeniem i zrozumieniem.

Co to ma wspólnego z wzniesieniem, możecie zapytać, lub pomyśleć: chcę wrócić na moją rodzinną planetę, albo: gdzie jest ten portal, tak, że mógłbym w końcu wydostać się do następnego wyższego wymiaru! Albo możecie zapytać: jak to ma zmienić nasz świat cierpienia, jaki to ma przyczynić się do głębokich zmian na naszej planecie! Gdzie są działania!

Ponownie, odpowiedź jest prosta: należy pamiętać, że nasz świat zewnętrzny jest projekcją tego, co jest w nas. Jeśli ukrywamy zawartość w nieświadomości, czy to o charakterze cierpienia lub naszej Boskości, to wspomaga gęstość i status quo w naszym świecie. Czym więcej uwolnimy stłumionej zawartości do otwartej naszej czującej świadomości, to traci wagę i zanika w kierunku Nieskończonego Promieniowania. Nieświadoma Boskość umożliwia gęstej zawartości przesłonić to, nie w Rzeczywistości, ale w naszej percepcji. I to, co postrzegamy jest tym, w co wierzymy, tym, co tworzymy.

Jest nieskończony osąd tego, co nazywamy negatywne emocje. To dlatego, że nie odważamy się ich poczuć! Bo to nie jest „duchowe”, jak nam powiedziano. Więc tłumimy je jeszcze bardziej, co oznacza, że tłumimy naszą własną energię. To nie jest społecznie akceptowane, aby poczuć to, co czujemy. I to jest rzeczywiście jedną z bardzo inteligentnych sztuczek kontrolerów, aby tworzyć przez pewien system edukacyjny stłumionej (i w depresji!) Ludzkości.

Ludzkość, który stłumiła siebie, stłumiła swoją ekspresję siły życiowej. Im więcej tłumimy, powiedzmy gniewu, tym bardziej gwałtowny się staje. Ale gniew może być bardzo wyzwalającą siłą, aby rozpocząć, gdy jest to absolutnie stosowne, aby czuć złość. Ale czy to jest właściwe, czy nie, czym bardziej stłumimy problem gniewu, tym silniejsze stają się stłumione energie i bardziej tłumimy własną istotę Jaźni, naszą siłę życiową, która chce żyć jako wyraz naszego Boskiego Ja.

Z punktu widzenia naszej Nieskończonej Istoty nie ma osądu, wszystkie emocje są tutaj, aby były doświadczane. Jest Nieskończona Istota, która chce ich doświadczyć. Po co w przeciwnym razie te emocje istnieją? Jest tylko w rzeczywistości, Jedno Zjednoczone Pole Energii lub Światła i Świadomości, w którym częstotliwości wszystkich rodzajów i gęstości powstają. Kto odważy się być sędzią tego, co jest „dobre” lub „złe” w tym nieskończonym Morzu Istnienia, które jest Jedną Pojedynczą Oddychającą Świadomością?

Wszyscy chcą być doświadczeni, i to jest tym, po co jest 3-ci wymiar. Tylko w naszej ocenie możemy robić „to jest dobre, to jest złe” rzeczy. I tym samym zaprzeczamy Boskości Aby w pełni Była Obecna.

Ten rok, 2013, o którym się mówi, że jest rokiem, w którym dochodzimy do naszej Boskości, do naszego pełnego Potencjału! Bez tego, jak możemy się wznieść! To wszystko jest wibracyjną podróżą, a nie podróżą umysłu. Jesteśmy istotami wibracji, a nie istotami umysłu.

Ale ta świadomość nie przychodzi z nagłym wybuchem z niczego, tak po prostu! Mamy robotę do zrobienia, ale całe wsparcie, wszystkie środki są dane, aby osiągnąć to!

Mogą być portale, aby opuścić ten wymiar, ale tak długo, jak nie zdajemy sobie sprawy z naszej wibracji prawdy, portale, które są same w sobie wibracyjnymi zjawiskami, nie są do użycia dla nas.

Tylko, kiedy uświadamiamy sobie naszą własną naturę i wibrację, które uwolniliśmy, które wiążą nas z tą sztywną dualnością, możemy skorzystać z portali, ale nie w celu wzniesienia, tylko żeby podróżować gdziekolwiek chcemy, bo już się wznieśliśmy!

Ale możemy to zrobić tylko, gdy uwolniliśmy to, co przyczynia się jeszcze do cierpienia tego świata i trzyma ten świat w miejscu!

Wszystko to, co uwalniamy z naszego osobistego pola nieświadomości, uwalniamy ze świata, odciążamy go. I nie możemy powrócić na naszą rodzinną planetę raczej, jeśli nie opanowaliśmy tej płaszczyzny, stając się tym, Kim Jesteśmy i doświadczając tego z punktu widzenia wibracji, ponieważ wszystko jest częstotliwością, wszystko jest wibracją. Czy moglibyśmy wrócić do naszego domu z tymi wszystkimi śmieciami tutaj zgromadzonymi? Prawo przyciągania, które jest ze swej wrodzonej natury wibracyjne, nie pozwala na to. Śmieci najpierw muszą zostać uznane jako Boskie, a tym samym stają się światłem.

Dlatego też nikt z nas nie może sobie pozwolić teraz, aby uniknąć uczucia, aby Zaakceptować i Poczuć Wszystko, wszystkie emocje, wszystkie przekonania, które nie pasują do naszej Boskiej Natury.

Zadaj sobie pytanie: czy ta myśl, i ta myśl o emocjach ujawnia, czy tłumi moją Boską Nieskończoność? Emocje są jedynie energiami! Tylko poprzez etykietowanie ich osądem, stają się stagnacją i gęste. Tracą swoją pierwotną jakość dobrego szampana! Bo są po prostu wyrazem przeżywania życia energii. Wszystkie tak zwane negatywne emocje są początkowo tylko fontannami życia. Bez etykiety, one tak łatwo przechodzą przez nas jako wyraz samego życia. To wszystko jest Nami. Jesteśmy tym wszystkim. To wszystko jest Boskie, nawet naukowcy wiedzą już: jest tylko światło, istnieje Tylko Jedna Świadomość.

Więc jak może coś ze Wszystkiego, co Jest być „złe”? To jest złe tylko wtedy, gdy jest to naszym zamiarem. Stworzyliśmy cały świat w tym, gdzie każdy wierzy w etykiety. To nie koniecznie znaczy, że ta wiara jest prawdziwa! To jest tak, że: zgoda na jakikolwiek powód! Ale wtedy zadaj sobie pytanie: kto lub co stworzyło tę zgodę, i dlaczego zgadzam się!

Zacznij od tego punktu umowy z religią, postaci dominujących, instytucji edukacyjnych, i tak dalej, i poczuj, dlaczego się zgodziłeś! Jest to bardzo dobry punkt wyjścia, aby rozpocząć uczciwą podróż do domu – do siebie, aby stać się tym, Kim Jesteś! Nie ma nic złego w tobie, nic. Odrzuć etykiety daleko i Bądź! Bądź Boski!

Ponieważ w tym procesie możesz osiągnąć punkt, gdzie twoja Boskość zaczyna błyszczeć, więc jesteś Jej Pewien. W tym promieniowaniu wszystko, co powstaje jest rozpoznawane jako Jej część. JESTEŚ TYM!

Bądźcie szczęśliwi, moi Boscy bracia i siostry!

Z wielką miłością,
Ute

http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2 … ivine.html

źródło:http://2012allabout.blogspot.de/2013/01/ute-odrzuccie-etykiety-i-badzcie-boscy.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: