Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości

 

Większość z was, którzy urodzili się na tym świecie, została nauczona, że jesteście bezsilni. Byliście bezsilni, stojąc w obliczu mściwego Boga, byliście bezsilni z powodu swej rasy, płci, religii i okoliczności waszego życia. Teraz, jako istoty ludzkie na ścieżce światła, które ewoluują poza wszystkie te stare, destruktywne poglądy, otrzymujecie ideę, że jesteście potężni, i że w rzeczywistości sami stwarzaliście okoliczności swego życia na całej swej drodze. Choć to odkrycie przynosi ulgę, może być też przerażające, gdyż uświadamiacie sobie, że zaakceptowanie takiej odpowiedzialności oznacza wykroczenie poza mentalność ofiary oraz wejście w przestrzeń swej autentycznej mocy i odpowiedzialności za samych siebie. Kochani, objęcie w pełni swej nieskończonej zdolności uzdrawiania, stwarzania i prowadzenia samych siebie to nie jedyna rzecz, jaką macie tu do zrobienia, to dlatego ten czas jest tak niewiarygodnie wyjątkowy i bezprecedensowy. Wszyscy z was przeżyliście wiele wcieleń doświadczając czym jest moc i władza, i czym nie jest. Jesteście całkowicie gotowi do tego, by wyłonić się jako potężni przywódcy nie tylko swojego życia, ale i Nowej Ziemi. Dokładnie na to przez tysiąclecia czekała wasza dusza.

3 grudnia 2012

Kochani, jesteście wszyscy – dokładnie każde z was – gwiazdami waszego życia. Jesteście wszyscy razem gwiazdami procesu oświecenia, który właśnie teraz wydarza się na waszej ukochanej planecie. Kiedy to zaakceptujecie? Nie chodzi tu o napompowanie waszego ego. Jest to jedynie proste potwierdzenie waszej roli i tego, kim jesteście. Czy nie uważacie, że bycie gwiazdą przedstawienia ma swoje zalety? Uszanujcie samych siebie! Zatroszczcie się o siebie! Przyznajcie, że wasza rola jest ważna! Lśnijcie swym światłem i uznajcie oraz pozdrówcie wszystkich innych, którzy są gwiazdami z urodzenia. Tak, jak nocne niebo upiększone jest wszystkimi gwiazdami, które świecą swym unikalnym światłem, tak samo i wasza ukochana planeta jest piękniejsza dzięki wam wszystkim, którzy zapalają swe światło tak, by wszyscy inni mogli je zobaczyć.

2 grudnia 2012

Kiedy planujecie się wcielić, wybieracie swoje unikalne cechy osobowości i zainteresowania, które pomogą wam podążać waszą ścieżką najlepiej jak umiecie. A potem, kiedy istoty ludzkie na ścieżce światła osiągają dorosłość i naprawdę zaczynają podążać swoją ścieżką, udają one, że są kimś zupełnie innym i ukrywają swe unikalne ja, i odmawiają sobie swych radości i pasji! Czynią one tak dlatego, że kupiły pogląd jakoby ich prawdziwa esencja nie była czymś wystarczająco dobrym. Jest to jeszcze jeden przykład na to, w jaki sposób stare systemy przekonań utrzymują was w poczuciu małości. Kochani, wasza własna unikalna energia – wszystkie wasze aspekty – są dokładnie tym, czego potrzebujecie, aby żyć wyrażając swe życie w najwyższy możliwy sposób i służyć największą pomocą waszej planecie. Przyszliście tu, mając wszystko, czego potrzebujecie! Przestańcie się ukrywać! Niech zalśni wasze światło! zaakceptujcie swą boską naturę i rozpoznajcie, jak potężnie jesteście w swoim Byciu i w swojej istocie.

1 grudnia 2012

Kochani, bardzo wam polecamy wykorzystywanie na co dzień swej centralnej kolumny światła. Po prostu wyobrażajcie sobie, że stoicie w cudownym promieniu światła, które rozciąga się w górę do nieba, a w dół do Ziemi. Jest kilka powodów, dla których ta praktyka jest istotna. Po pierwsze, stanowi ona energetyczne oczyszczenie i równoważy was, co jest tak ważne, gdy jesteście w trakcie przemiany. Wspiera ona utrzymywanie się w waszym najwyższym dostrojeniu i energetycznej przejrzystości. Ale, co jeszcze wspanialsze, jest to również środek, który pomaga zachować równowagę waszej ukochanej planecie. Kiedy robicie praktykę centralnej kolumny światła, stwarzacie most, łączący energie Gai i Źródła, używając do tego celu swoje ciało i intencję. Jak niewiarygodnie potężna i cudownie boska jest istota ludzka!

30 listopada 2013

Kochani, dziś jest najlepszy dzień w waszym życiu. Ta chwila Teraz jest najlepszą chwilą waszego życia. Jak możemy to mówić? Mówimy to, ponieważ to prawda! Każda chwila jest jedyną chwilą. Każdy moment wypełniony jest nieskończonymi możliwościami, które tylko czekają, żebyście zaczęli z nimi tworzyć. W każdej chwili żyjecie i oddychacie, ucieleśniacie wasz najwyższy cel, który jest niezbędną częścią wielkiej przemiany epok. Oznacza to, że każdy moment Teraz waszego wcielenia jest czymś, na co wasza dusza czekała nie tylko przez całe wasze dotychczasowe życie, ale i przez tysiąclecia doświadczeń. Użyjcie swego mistrzostwa i połączcie się z totalną magią, którą stanowi cud bycia człowiekiem na waszej planecie w tym czasie, a naprawdę docenicie drogocenność każdej chwili i zalśnicie radością i ekscytacją dla życia.

29 listopada 2012

To cudowny czas, by praktykować bezwarunkową miłość i wspieranie wobec samych siebie. Macie wszystko, czego moglibyście potrzebować, aby uzdrowić stare zranienia. Jeśli zostaliście porzuceni, sami bądźcie sobie oddanie Jeśli byliście lekceważeni i zaniedbywani, sami siebie doceńcie i hołubcie. Jeśli byliście maltretowani, sami zaprzestańcie mówić do siebie negatywne rzeczy i poświęćcie się zapewnieniu sobie bezpieczeństwa i opieki. Ujrzyjcie to wszystko jak z lotu ptaka, spójrzcie na siebie i zobaczcie samych siebie w całej swej olśniewającej wspaniałości! Stwórzcie otoczenie, które pozwoli wam rozkwitnąć i szaleńczo zakochać się w sobie samych. Czyniąc to, stworzycie świętą przestrzeń dla uzdrowienia i namagnetyzujecie doświadczenie bezwarunkowej miłości, za którym tęskni. wasze serce.

 

źródło:wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: