Archanioł Michał: Kreacja potrzebuje udziału was wszystkich

 

{W ciągu ostatnich paru dni jakoś wiele się mówi w przekazach o pragnieniach… Chociażby to, świeżutkie, przedwczorajsze: “Prawdziwa czysta esencja pragnienia jest potężna jak rodząca się gwiazda.” Wczorajszy Michał też o tym (vide poniżej). Gdzie indziej zaglądam, to samo. A kiedyś pragnienie było na cenzurowanym…:P Widać skład skrzynki z narzędziami rzeczywiście się zmienił :D   Dobromiry wszelakiej maści, można szaleć, więc cudownych chwilspędzonych na robieniu z tych świetlistych kuleczek nad głową wszystkiego, czego dusza zapragnie!:D:D:D wika} 

 

 

Nasza dzisiejsza wiadomość jest o tym, abyście pozwolili swojemu umysłowi rozszerzyć się i objąć obszary, które są dla niego być może nowe, albo których od dawna nie zgłębiał. Przez pewien czas pozwalaliście nam skupiać waszą uwagę na określonych celach i świetnie wam to szło. Teraz osiągnęliście pewien stały poziom, miejsce, w którym możecie zebrać się w sobie i znaleźć namiar na wasze cele.

Zróbcie bilans swych głębokich pragnień, zarówno tych aktualnych, jak i tych, które odczuwaliście dawno temu, i z których zrezygnowaliście. Wybierzcie te, które sprawiają, że wasze serce jest lekkie i radosne. Nie przywiązujcie wagi do opinii innych osób. Kiedy jesteście w przestrzeni swego serca, nie ma ich tu z wami. Nie istnieje tu również nic niemożliwego.

Choć przestrzeń waszego serca jest tak wielka, obejmie ona tylko was samych oraz tych, którzy mogą wam pomóc zbudować życie wypełnione czystą radością i obfitością. To jest miejsce, w którym możecie być wierni temu, czym naprawdę jesteście. To jest miejsce, w którym radzimy wam umieścić swój warsztat pracy. Rozejrzyjcie się teraz dokoła. Zauważcie, że jest tu o wiele więcej nowych i błyszczących narzędzi, niż kiedykolwiek wcześniej. Zobaczcie, że są tu zupełnie nowe pudełka i pojemniki z nową dostawą. Otwórzcie je i ujrzyjcie migotliwe i lśniące refleksy światła odbijające się od ich zawartości. Teraz jesteście przygotowani do tego, by zbudować wszystko, czego zapragnie wasze serce. Od teraz możecie tu powracać tak często, jak często chcecie, i tego wam życzymy.

Przychodźcie tu i pozwalajcie, aby wasza wyobraźnia płynęła wartkim strumieniem. Pamiętajcie, by zawsze używać mnóstwa miłości w tym, co stwarzacie, a nawet trochę więcej niż uznacie za potrzebne – wszak macie jej tyle, że i tak nigdy nie będziecie w stanie takiej ilości zużyć. Jest to największa skrzynia z nich wszystkich, o tam, w tamtym rogu, tuż obok skrzynki z intencją. I zawsze, zawsze pamiętajcie, że niezależnie od tego, co się wydarza w waszym zewnętrznym świecie, prawdziwe stwarzanie odbywa się tutaj.

Cokolwiek widzicie na zewnątrz, jest tworem przeszłości. Nie wydaje nam się, że macie ochotę w niej żyć. Powracajcie więc tutaj, by tworzyć swoją przyszłość. Niektórzy z was powiedzą do siebie “O, to przyjemne, mogę tego spróbować”. Niektórzy z was rozpoznają to jako swoją Prawdę. Uczyńcie to swoją Prawdą.

Już pora, abyście zaczęli stwarzać ten nowy świat, o jakim tak długo marzyliście. Ale to stwarzanie potrzebuje wkładu każdego z was. Wzniosłe marzenia są oczywiście dobrą sprawą. Ale to wasze życie osobiste będzie integralną częścią tego, co zamanifestuje się od tego punktu, i jest to ten kawałek układanki, nad którym macie największą kontrolę. Jednak od teraz niech to nie będzie już interes, jak zazwyczaj bywało. Jesteście twórcami. Stwarzajcie to, co kochacie, i czyńcie to z radością.

 

 

Pozostawiamy was z tymi słowami do rozważenia, i do następnego razu. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 17 stycznia 2013

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/01/17/creation-needs-to-have-the-input-of-each-of-you-channeled-by-ron-head/#more-2519

 

źródło: wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: