Zaufanie i wizualizacja

 

Ta wiadomość będzie krótka. Czasami gdy pojawia się strach i wątpliwości, pomocne jest skonfrontowanie się w wyobraźni z tym, co “najgorszego” mogłoby się wydarzyć, a potem zdecydowanie, że to po prostu się nie wydarzy – w ten sposób strach zostaje przetransmutowany. Pytamy więc wszystkich tych, którzy pragną zaistnienia zmiany paradygmatu: Co by było “w najgorszym razie”?… Wasze działania i energia MAJĄ wpływ, więc my wyobrażamy sobie, że najgorszy przypadek to taki, w którym żadna zmiana nie zachodzi w trakcie waszego życia, a świat staje się po prostu lepszym miejscem dla nowych pokoleń, nawet jeśli wy na poziomie indywidualnym jesteście rozczarowani. My widzimy, że przemiana się dokonuje, choć oczywiście chcemy być uczciwi i przyznajemy, że zawsze istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że stanie się inaczej. Uważamy, że to byłby “najgorszy przypadek” w waszej sytuacji, gdyż przybyliście tutaj, żeby tej zmiany dokonać. Zatem jest oczywiste, że tego “przypadku” sobie nie życzycie i nie to jest waszym celem.
Cały trik polega na tym, aby UWIERZYĆ. Wy jesteście tymi, którzy przynoszą nasiona przemian i dzieje się to nie tyle za sprawą działań, lecz poprzez wiarę, przekonanie i bycie przykładem. To wasza ENERGIA porusza rzeczy, i jest ona niewidzialna. Jest tak istotne, abyście w to uwierzyli.
A podstawowym sposobem, aby uwierzyć, jest wizualizowanie tego, w jaki sposób wasza przyszłość ma wyglądać. Uczyńcie ją rzeczywistością.

 

Przekazał smok Brian, 19 stycznia 2013 http://lightworkers.org/channeling/175379/belief-and-visualization

Źródło:wielkawiosnawszechswiata.blogspot.de

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: