Manuskrypt przetrwania – część 259

 

Manuskrypt przetrwania – część 259
27 stycznia 2013 – | aisha north

Wystarczy krótkie pismo dzisiaj, gdyż fale energii zaczęły bić mocniej na waszych brzegach ponownie. Dla niektórych, to będzie się manifestować w niektórych dość intensywnych napadach nudności i zawrotach głowy, więc upewnijcie się, aby nie zmuszać się do czegoś więcej niż to, co jest absolutnie konieczne, gdy czujesz się inaczej z tymi falami, które zaczynają zbierać siły. Jak już mówiliśmy wcześniej, wasze ciało fizyczne jest znacznie silniejsze, i może rzeczywiście strawić znacznie większe ilości tych zmieniających życie energii teraz, ale to może wydawać się małą pociechą tak długo, jak ilość energii, na którą jesteście narażeni rośnie wraz z nim. Innymi słowy, możecie uzyskać ogromną pomoc za każdym razem, teraz, gdyż wasz apetyt na te życiowe siły wzrósł wykładniczo wraz z waszymi możliwościami ich strawienia.

Nadal będzie to zostawiać kilka objawów dyskomfortu w jego wyniku, ale to nie jest to przypadek nadużywania z dowolnej strony tutaj, ani waszej, ani naszej. Innymi słowy, nawet jeśli będziecie czuć się mniej komfortowo w tych czasach, możecie być pewni, że nigdy nie będziecie narażeni na nic, z czym nie moglibyście sobie poradzić, ani fizycznie, ani psychicznie. Wiemy, że dla niektórych będzie to brzmieć raczej mało prawdopodobnie, bo czują się jakby wisieli na ich zębach czasami, ale uwierzcie nam, kiedy mówimy, że Wasze zdolności nie tylko przetrwania, ale w rzeczywistości rozwijania się ze wszystkimi tymi stałymi zastrzykami energii rzeczywiście są daleko wykraczające poza wasze postrzeganie własnych ograniczeń.

Więc jeszcze raz mówimy, po prostu starajcie się oddychać głęboko w każdej dolegliwości, która może wystąpić, i nie zapomnijcie poprosić o pomoc w równoważeniu tych potężnych zastrzyków, których tak potrzebujecie. Istnieją sposoby, aby złagodzić dyskomfort nieco, i nie będziemy zdradzać żadnych tajemnic tutaj, jeśli powiemy, że głębokie oddychanie jest mocno zaangażowane.Więc skupcie się na oddechu, i poproście o pomoc swoich przewodników, i nie zapomnijcie o waszym sojuszniku, Matce Ziemi. Ona jest najlepszym wyrównywaczem, jaki jest, więc szukajcie jej pomocy, i sądzimy, że znajdziecie tam wiele pociechy.

http://aishanorth.wordpress.com/

źródło:http://2012allabout.blogspot.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: