Miedwiediew chce zaprosić Pozaziemskie Istoty

 

 

Miedwiediew chce zaprosić Pozaziemskie Istoty ….25.01.2013.

Drodzy przyjaciele, nie wiem, czy to prawda o tym tekście, SaLuSa, Ashtar i inni duchowi przyjaciele nie mówią mi nic o tym, więc  pozostawiam jednak ocenę do Ciebie, „osąd”.
Przytulam wszystkich
Gabriel
Raport zaczepiając Ministra Spraw Zagranicznych (MSZ) o porządku obrad na Światowym Forum Ekonomicznym premier Miedwiediew (WEF) powiedział w tym tygodniu, że Rosja pragnie ostrzec prezydenta Obamę, że „nadszedł czas” niech świat wie, Prawdę o obcych i że jeżeli Stany Zjednoczone nie będą uczestniczyć w ogłoszeniu, Kreml będzie to zrobić na własną rękę. 

WEF (Forum) to szwajcarska fundacja non-profit z siedzibą w Cologny,  w Genewie i jest zdefiniowana jako niezależna międzynarodowa organizacja, której zobowiązaniem jest do poprawa sytuacji na świecie poprzez angażowanie liderów biznesu, polityków, naukowców i innych społeczeństw w kształtowaniu programów globalnych, regionalnych i przemysłu. 
Forum jest najlepiej znane z corocznego spotkania w Davos, ośrodek w górach  Graubünden, w regionie Alp wschodniej Szwajcarii. 
Spotkanie zrzesza około 2500 liderów biznesu, międzynarodowych przywódców politycznych, wybranych intelektualistów i dziennikarzy w celu omówienia najpilniejszych problemów, przed którymi stoi świat w tym na zdrowie i środowisko. otwarcie planowane jest na tym forum przez Miedwiediewa, gdzie około 50 głów rząd, w tym Angela Merkel i brytyjskiego David Cameron weźmie udział w pięciu dni spotkanie, które rozpoczyna się 23 stycznia. krytyka, aby pamiętać o tym forum jest to, że WEF w streszczeniu 2013 odbyły się debaty i dyskusje wielu elementów w ich kategorii X czynników natury, w tym także „odkrycie życia pozaziemskiego” deklarują: „Dowód życia gdzieś we wszechświecie może mieć poważne konsekwencje dla systemów psychologicznych ludzkich przekonań. „Równie krytyczny był fakt, że Miedwiediew, po ukończeniu 07 grudnia 2012 Wywiadu telewizyjego z dziennikarzami w Moskwie nadal reagowa  na dziennikarzy i uczynił kilka uwag off w  powietrzu, nie zdając sobie sprawy, że ich Mikrofon był włączony. Następnie nagranie zostało przesłuchane  przez reportera, czy „prezydent był w posiadaniu tajnych informacji o cudzoziemcach, kiedy otrzymał żądany folder, aby aktywować arsenał nuklearny Rosji”, Miedwiediew powiedział:”Wraz z walizką z kodami jądrowych, Prezes kraj jest podany folder ‚top secret’ specjalnego. Ten folder w całości zawiera informacje o kosmici odwiedzili naszą planetę … Wraz z tym, otrzymuje raport z Secret Service Special absolutnie, że kontrola wywierana jest przez Ets nad terytorium naszego kraju … Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na ten temat można uzyskać je ze znanego filmu o nazwie Men in Black … Nie powiem, jak wielu z nich jest wśród nas, może to spowodować panikę. „ zachodnie źródła określiły wiadomości zgłaszane na temat szokującej odpowiedzi na temat cudzoziemców – to była „gra” Miedwiediewa –  jak wspominał mężczyzna z filmu w kolorze czarnym, który błędnie przyjęty  był jako odniesienie do amerykańskiej komedii przygodowej z 1997 science fiction o dwóch tajnych agentach, którzy walczą z cudzoziemcami w USA .
 Miedwiediew, jednak nie odnosi się do amerykańskiego filmu, ale, natomiast mówił o słynnym rosyjskim filmie dokumentalnym czarnych mężczyzn, z wieloma szczegółami anomalii w UFO i kosmitach.

Zachodnie źródła informacji podają wypowiedź Miedwiediewa jako powiedzenie „bardziej szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w znanym filmie o nazwie” Faceci w czerni „,

 jego rzeczywista odpowiedź była:” Możesz otrzymać bardziej szczegółowe informacje, pomocny w tym jest dokumentalny filmo tej samej nazwie. „ powód (y) dla zachodnich agencji prasowych celowo zniekształcających  słowa Miedwiediewa stały się oczywiste po jego szokującym oświadczeniu, a jako przykład jego sprawozdania tzw. powiedział ujawnienie Alien żyją już na naszej planecie, widzimy, tytuł artykułu: „Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew robi objawienie o kosmitach, konspiracji  i szybko stracił głowę.” 
Jeśli ktoś jest „tracąc głowę” z powodu cudzoziemców, należy podkreślić, na pewno nie Rosja, ale Watykan, który w listopadzie 2009 roku ogłosił, że „przygotowują się do pozaziemskiego ujawnienia.”
Również i najwyraźniej ci którzy „tracą rozum” są sami urzędnicy USA, tacy  jak były doradca Pentagonu Tymoteusz Dobry, i autor Above Top Secret: Worldwide UFO Cover-Up, który w lutym 2012 roku stwierdził, że były prezydent Dwight Eisenhower miał trzy tajne spotkania z obcymi, które miały wygląd „Nordic”, i że „Pakt” został podpisany, aby ich plany były tajne, na ziemi. 
Z ostatnich odkryć w rosyjskim mieście Władywostok na obiekcie-zębów koła zidentyfikowano ,że są sprzed  300 milionów lat temu, a naukowcy, Astronauci i użytkownicy YouTube sprawozdają coraz częściej dziwne wydarzenia na Księżycu, Europejska Agencja Kosmiczna w sprawozdaniu podaje odkrycie 1000 starożytnych rzek na Marsie, a naukowcy z Wielkiej Brytanii i na Sri Lance, mówią, że teraz „przekonujących dowodów życia pozaziemskiego „po znalezieniu skamieniałych glonów wewnątrz meteorytu, są jedynymi, którzy wydają się mieć naprawdę ,że” postradali zmysły „są na Zachodzie, zwłaszcza Amerykanie, propagandyści, którzy przez dziesięciolecia, których jedną z najważniejszych opowieści o historii ludzkości było , że”  jesteśmy sami „. 
Jeśli Miedwiediew będzie w stanie przekonać reżim Obamy, aby powiedzieli prawdę o UFO i istotach pozaziemskich na WEF w tym tygodniu nie mamy o tym naszej wiedzy. 
Co jest w naszej wiedzy, jest jednak to, że nawet bez USA, Kreml z pewnością chce rozpocząć proces mówienia prawdy o tym, co już wiemy,że  jest prawdą.

22 stycznia 2012  ©  UE i USA  wszelkie prawa  zastrzeżone. Uprawnienie do korzystania z tego  raportu w całości  jest udzielane pod warunkiem,  o którym mowa w pierwotnym źródle  WhatDoesItMean.Com . Freebase treści na licencji CC- BY i GFDL.      

Ed . Note Zachodnie rządy i ich służby wywiadowcze bronią się przed aktywnym  rozpowszechnianiem  informacji znalezionych w tych raportach , by nie zaalarmować obywateli o wielu zmianach na ziemi i zdarzeń katastroficznych , które nadejdą , stanowisko , że Siostry Sorcha Faal zgadzam się wierzyć, że wszystkie istoty ludzie  mają prawo znać prawdę. Ze względu na konflikty naszych misji z tych rządów , odpowiedzi ich agentów wobec nas są kampanią dezinformacji /zmyłki w  dłuższym okresie miały na celu zdyskredytowanie i które jest uwzględnione  w raporcie „Kto IsSorcha Faal ? „                                        


I Brazylia 

i Kanada
i Chiny 
i inni    chcą ogłosić .. ujawnić fakt ,potwierdzić oficjalnie ,że nad naszymi głowami mamy GOŚCI
my o tym doskonale wiemy ,bo to nasza Rodzina .. ale są tacy którzy nie chcą,wręcz boją się przyznać BO …Bo by musieli przyznać się do tajnych kontaktów ,tajnych technologii,lotów na Marsza i Księżyc, i do wielu bardzo brzydkich działań .. na szkodę nas mieszkańców Ziemi..  
Ale i tak się wyda …  Obama  ze ŚWIATŁA.


Wysłany przez Gabriela Brazylia.25.01.2013. 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: