Sheldan Nidle – aktualizacja od Duchowej Hierarchi i Galaktycznej Federacji Światła.

 

Sheldan Nidle ~ 22.01.13 ~ ~ A to dopiero początek

 

Sheldan Nidle –  aktualizacja od Duchowej Hierarchi i  Galaktycznej Federacji Światła.

Niebo ustawia określony czas, na podstawie ruchów fizyczności i boskiej precesji tego systemu słonecznego.
Ten święty punkt jest dość blisko i wkrótce wielka chwila ma się wydarzyć!
Wtedy ta chwalebna sfera życia będzie świadkiem wielkiego cudu i święte Światła Niebios będą tańczyć przed nią i przekształcać wszystko!
7 Eb, 0 Yax, 9 Eb
Dratzo!
 Wracamy!
Twój świat wciąż jest złowiony w odstępie-między  rzeczywistością  .
Ponieważ Niebo przygotowuje się by zapowiedzieć wielce oczekiwane zielone światło.
Jesteśmy w trakcie utworzenia specjalnych zespołów łącznikowych do monitorowania ,co wkrótce się ma wydarzyć. Nadchodzące ogłoszenia od twoich nowych rządów będą oznaczać koniec długiej ery ciemnej kontroli, podczas której wojny, gospodarcze wstrząsy i inne powszechne formy niezgody charakteryzowały wzloty i upadki wielu reżimów w ciągu tej starej formy rządów. To ma zostać zastąpione tymczasową administracją, która przygotuje grunt pod  należycie wybrany jeden i ustanowienia nowych reguł i przepisów dotyczących ogólnych standardów operacyjnych od pierwszych  twoich rządów de jure. Zawarte są w nowych przepisach nowe finansowe i walutowe systemy oparte na twardej walucie, otwartych zasad bankowości, oraz zakończenia dużych multi-usługowych konglomeratów bankowych. Ponadto sposób, w jaki zostaną otwarte, aby uzyskać formalną zapowiedź ujawnienia, i wiele przepisów NESARA zostanie wprowadzone i stosowane. To pozwoli na utworzenie nowych relacji między ludźmi i ich krajowymi rządami.
Nowy system bankowy zakończy długi okres niewolnictwa długów. W jego miejsce będzie system, który honoruje twoją podstawową wolność i suwerenność. Wymaga to by prawa były bezpieczne ,w razie uszkodzenia ,zaprojektowane tak by zabezpieczyć, chronić twoją suwerenność, zakończenie jednostronnych partii politycznych, i sponsorować awans wykształconego i odpowiedzialnego elektoratu. Każdy członek tego elektoratu jest osobą, która musi nauczyć się wyrażać swoje poglądy w oparciu o wnikliwą analizę problemów w otaczającym ich świecie. Rządy, dotychczas, zarówno Bamboozled ( bajerowały, wykiwały) elektorat i używali ostrożnie tendencyjną retorykę zaprojektowaną do maskowania działań w jakie były faktycznie zaangażowane. W efekcie, prawda była powstrzymywana na bieżąco przed ludźmi, publicznie w jakikolwiek możliwy sposób. Teraz masz być świadkiem zwrotu w procedurach odziałów administracyjnych. Twój nowy sposób zarządzania ma być zbudowany na zaufaniu i na założeniu, że wybrani urzędnicy są trzymani pod ścisłą kontrolą ze strony publicznej. Twoim najpotężniejszym narzędziem będzie nieodłączna przejrzystość zbudowana do nowych przepisów, a to wymaga zaangażowania zarówno jako twój organ nadzorczy i doradca. To całkowicie nowy związek w odpowiedzialności, jeden, który wyznacza początek twojej ekscytującej podróży do galaktycznego społeczeństwa.
Jednym z bardziej istotnych obowiązków nowego ładu jest ujawnienie. Ten jeden akt otwiera linie komunikacji z Agarthy, Wniebowstąpionym Mistrzom, i oczywiście z nami. Dzięki tej decyzji twój świat otwiera się ! A ci, którzy długo patrzyli na was mogą teraz otwarcie wstąpić. Jak można sobie wyobrazić, z niecierpliwością czekamy na ten szczególny moment. Nareszcie możemy wyjaśnić, czym pierwszy kontakt jest i wprowadzić nasze błogosławione kohorty na tej drodze do pełnej świadomości. Żaden z was nie ma takiego pojęcia swojego prawdziwego potencjału wewnętrznego. Rzeczywiście, każdy z was jest obciążony co was hamuje przez  zakorzenione wierzenia w was od wczesnego dzieciństwa. Nasi mentorzy pomogą Ci przejść od tych ograniczonych koncepcji rzeczywistości i dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś. Kiedy już te podstawy będą załatwione, jesteś zobowiązany poszerzyć swoją naukę poznania prawdy o swojej najnowszej historii, a tu można znaleźć rzeczy, które cię rozzłościć mogą. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że nigdy nie jesteś sam, i że są środki, które należy podjąć, aby poprawić sytuacje i zdarzenia, które są przyczyną twojego cierpienia.
Czas taki jest jednym z dobrobytem, radością i harmonijną współpracą. Peace zastąpi wojnę i rozbrojenie ogólne zakończy martwienie się masową przemocą. Jak twoja świadomość rośnie, będziesz doświadczać potrzebę prawdziwej wspólnoty i przywrócenia honoru w interakcji między ludźmi i rządem. To wymaga zmiany na podstawie postrzeganej integralności każdej ze stron. Twój świat obecnie akceptuje sprawowanie władzy, musi być powszechnie zmodernizowany. Podział zostanie zastąpiony przez Unię; dzielenie na współpracę, oraz uprzedzenia poprzez akceptację. Takie ideały były bardzo często w przeszłości, a teraz mają być realizowane i praktykowane przez wszystkich. Jednym z naszych zadań jest pomoc oraz wraz z wprowadzeniem technologii, które mogą przejąć  twoje systemy łączności do następnego poziomu, bardziej bezpiecznego. Jak otworzysz swoją świadomość to zaczynasz czuć się bardziej bezpiecznie w swoim życiu, będziesz skłonny do odkrywania nowych sposobów myślenia i bycia, które są bardziej dostosowane do nowych poziomów świadomości i powodzenia  społeczeństw.
 
Namaste!
Jesteśmy waszymi Wniebowstąpionymi Mistrzami!
Teraz obserwujemy naszych współpracowników, czekamy z niecierpliwością jak na niebie brzmieć będzie święty róg by rozpocząć nową erę ludzkości. Ciemny, mimo niezliczonych programów, aby wykoleić rzeczy, nie był w stanie zapobiec na Ziemi  by Święte Społeczeństwa  ukończyły powierzone zadania. Nowe rządy, podobnie są na miejscu, gotowe do przejęcia, gdy te święte nuty zabrzmią. Błogosławimy Niebo do przenoszenia wszystkich do punktu, w którym są oni w podnoszeniu ich świadomości, jak blisko nowa epoka jest naprawdę. Jesteśmy gotowi, aby usłyszeć różne komunikaty, które mają ustawić nasze święte zobowiązanie w ruchu. Nasz udział w tej błogosławionej misji jest, aby poprowadzić Cię do tych boskich prawd, które były rzekomo „utracone” w ciągu tysiącleci. Te nauki mają być zwiastunami innych, które oświecą twoją drogę do pełnej świadomości.
Nowy ład, zgłasza twoje wyzwolenie z wielu form nielegalnego niewolnictwa nałożonego na Ciebie przez sług ciemnej kabały. Zniewolenie i disempowerment z pospólstwem było głównym elementem ekonomii długu, które stworzyło małą, niezwykle bogatą klasę, polegało jej istnienie na całkowitym przyzwoleniu wszystkich. Ci mieszkańcy ciemności dzierżyli dość mocy, ale to jest niczym w porównaniu do tej z nieba i jej wielkiego światła! Obecnie manifestacja światła jest w stanie przekształcić rzeczywistość i stworzyć nową, boską jedność. Niebo ustawi określony czas, na podstawie ruchów fizyczności i boskiej precesji tego systemu słonecznego. Ten święty punkt jest dość blisko i wkrótce wielka chwila ma się wydarzyć! Wtedy ta chwalebna sfera życia będzie świadkiem wielkiego cudu i święte Światło Niebios będzie tańczyć przez nią i przekształcać wszystko!
Ten boski blask nada nową epokę dla ludzkości. Staniesz reacquainted z piękną sferą twoich Agarthan i rodzin kosmicznych. Wielkie rody nieba są gotowe do stawienia się i głosić swoje wielkie prawdy dla wszystkich. A to będzie dopiero początek! Będziesz musiał się wiele nauczyć od nas i od rodziny kosmicznej. Wiele prawd będziesz się uczył o swoich początkach i charakterze swojej świętej służby dla Nieba. Rozważ te nowe realia, czuj ich oddźwięk w was, i pozwól im inspirować, jak przygotować się do powrotu do pełnej świadomości. W efekcie jesteś ponownie gotów zarobić anielskie skrzydła. Jako fizyczni Aniołowie, będziecie mieć całe mnóstwo nowych obowiązków, i to będzie nasze zadanie, aby nauczać i mentor na wiele rzeczy, które będą stanowiły podstawę twojej boskiej służby. Naszym obowiązkiem jest być Twoim kochającym nadzorcą jak przygotować się do tego, co was czeka.
Dziś dałem wam kolejną wiadomość, aby pomóc Ci na dalsze twoje zrozumienie, co jest robione, aby wyodrębnić cię z ciemnych sfer i na powrót do Światła. Raduje się Stwórca, co się dzieje i sacrum dekrety AEON są gotowe, aby przekształcić twoją rzeczywistość na zawsze!
Wiedzcie, drodzy, że niezliczone zasilania i niekończącej się dobrej koniunktury jest rzeczywiście na zawsze.
Pozdrawiam! Niech tak będzie!
 Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirian dla Be One! I Bądźcie w Radości!)
Przeglądaj strony Pao więcej informacji na temat pierwszego kontaktu i naszego przejścia świadomości
AEON: Jest to najwyższa sfera nieba i obszar wokół tronu Stwórcy.
AEON: Jest to najwyższa sfera nieba i obszar wokół tronu Stwórcy.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: