Arkturianie – o energii gniewu

 

Arkturianie – o energii gniewu

Witam wszystkich!
Kolejny comiesięczny przekaz grupy Arkturian dotyczy energii gniewu. Arkturianie – o energii gniewu
Pozdrowienia drodzy. Mówimy do was w tym czasie zmian i strachu, gdyż wielu z was wciąż ma obawy, co z kolei zmusza was do mniej niż idealnego wyboru. To nie jest krytyka, ale po prostu obserwacja stanu świadomości świata. Jest to całkowicie zrozumiałe, to doświadczacie strachu, gdy wszystko wokół Was, to są oznaki wojny, śmierci i przemocy. Jednak te pozory mogą wziąć was głębiej, co powinniście wybrać.
Skorzystajcie z tego czasu, aby ocenić swoje systemy wierzeń, pytając siebie, „? Co to jest, w co wierzę, Co to jest, co chcę stworzyć w moim życiu? Czego ja nadal trzymam się, co teraz wiem, że to nie jest prawdą?” Jeśli chcecie zmienić manifestację tego, co nie jest z najwyższego światła w waszym życiu i swoim świecie, to nad tymi pytaniami należy się poważnie zastanowić. Zbyt wielu po prostu siedzi i czeka na innych, aby wykonali pracę zmieniając zewnętrzną scenę. Świat materialny (to, co można zobaczyć, usłyszeć, posmakować, dotknąć i poczuć) jest przejawem duchowej rzeczywistości, ale jako interpretacja według stanów świadomości osób na świecie. Tam gdzie ktoś widzi wspaniały żyjący las, inny widzi tylko pieniądze, które można uzyskać w wycięciu tego wszystkiego.
Jeśli to zrozumiecie, również zrozumiecie wielką nadzieję, ucieleśnioną w konstytucji Stanów Zjednoczonych. Dokument ten został przyniesiony przez oświecone dusze, które były kierowane z tej strony, ponieważ świat był gotów przynieść nową świadomość, nowe sposoby życia, i nowy i wyższy sens życia. Jednakże, podobnie jak cała prawda, wiele z tego było i jest interpretowane zgodnie z mniej wyewoluowanymi stanami świadomości, i w wyniku tego często jest nadużywane i źle interpretowane.
Bądźcie świadomi, drodzy, że jesteście tutaj, aby uczyć się i rozwijać i ewoluować, a nie tylko dla zabawy i dla przyjemności. Radość jest ważną częścią życia, ponieważ najbardziej rezonuje z energią wyższych wymiarów, ale życie tylko dla przyjemności i satysfakcji życia na ziemi nie jest radością.
Temat, jaki wybraliśmy dziś, aby o nim mówić to gniew, gdyż gniew stał się dominującą energią wśród tak wielu osób, państw i społeczeństw. Gniew wynika z trzeciego wymiaru wiary w dualizm i separację. Jest wiele okazji, kiedy ktoś rzeczywiście musi się odezwać i podać swoją prawdę, czy podjąć działania, ale mówimy o ogólnym gniewie inwazyjnym na podstawie pozorów teraz przenikających Ziemię. Temat ten jest rzadko omawiany w channelingach, ale wierzymy, że musi być właściwe zrozumienie gniewu, aby duchowy uczeń wyszedł poza tą negatywną formę.
Energia Gniewu utrzymuje wielu w niewoli, wydarzeń, doświadczeń, ludzi z przeszłości, i musi być uwolniona, jeżeli ktoś ma się duchowo rozwijać. Gniew może tworzyć energetyczną linkę do ludzi, miejsc i wydarzeń, które często pozostają w miejscu, z życia do życia. Muszą one być świadomie usunięte i może być wykonane przez zamiar i wizualizację lub wyewoluowanego duchowo pracownika energii. Będziecie wiedzieć, czy macie energetyczne linki z kimś lub czymś, gdy negatywne lub nawet pozytywne reakcje występują podczas myślenia i bycia z nimi. Energetyczne linki podłączają was do kogoś lub czegoś w sposób bardziej intensywny.
Gniew jest paliwem wojny, i często trzyma całe kraje w niewoli przeszłości – z pokolenia na pokolenie. Jest to przestarzała energia, która działa, aby zapobiec przed ruchem naprzód osób i rządów od zawsze. Gniew jest wynikiem niezrozumienia grup, osób, państw, idei, i wszystkiego, co nie pasuje do własnej koncepcji. Przenika wiele zorganizowanych religii, służąc jedynie separacji osób, od tego, co może być czasem wielkim przebudzeniem.
Nie mówimy, że nigdy nie macie mówić swojej prawdy, albo że należy zgadzać się z każdym, ale mówimy, że nadszedł czas na świecie, aby podjąć dialog i zrozumienie cudzych punktów widzenia zamiast szukać przemocy lub uporczywie odmawiać kompromisowych rozwiązań.
Istnieje jeszcze wiele krajów, które posiadają złość i urazy wobec tych, z innego kraju za wydarzenia z przeszłości, ucząc swoje dzieci nienawiści i utrzymywania przestarzałej i skończonej energii z jednego pokolenia na drugie. To jest tym, co powstrzymuje ludzi i kraje w rozwoju i przed wprowadzeniem się na nową ziemię, której szukacie, drodzy, gdyż światło tego nowego świata, którego pragniecie, nie może objawiać się w ciągle odnawiającej się ciężkiej blokadzie gęstej energii.
To nie jest wiadomość nakłaniająca was do stania się wycieraczką, lub po prostu zignorowania sytuacji mówiąc, „Dobrze, Bóg jest, a to nie jest rzeczywiste” -jest to rzeczywiście „ludzkie”. Po prostu ostrzegamy przed subtelną energią gniewu, której w tej chwili jesteście nieświadomi, a która jest podstawą wielu waszych wyborów i pomysłów.
Wypowiadajcie swoją prawdę, podejmujcie wszelkie ludzkie kroki, które są potrzebne, aby zmienić ten stan rzeczy na wyższy poziom – przynosząc światło do tych kwestii, które potrzebują zmiany, ale róbcie to w energii przebudzonego zrozumienia, a nie energii gniewu. Energia gniewu nasyca przedmiot gniewu mocą i rzeczywistością. Mocne słowa lub działania potrzebują być podejmowane w niektórych sytuacjach, ale gdy niosą energię świadomości, która ma inny rezonans niż gdy wykonywane w energii nienawiści czy gniewu. Ten sposób pracy głodzi energię gniewu co z kolei zmienia lekcję i w końcu znika, gdyż są to tylko fałszywe pojęcia dualności i separacji, które utrzymują go przy życiu.
Jesteśmy Grupą Arkturian 27.01.13
Channeler: Marilyn Raffaele źródło: www.onenessofall.com

1 komentarz (+add yours?)

  1. Otto Plante
    Kwi 02, 2013 @ 07:47:35

    Excellent write-up. I absolutely love this site. Keep it up!

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: