Świadek Wiatru

30.01.2013 Świadek Wiatru. STWÓRCA

Stwórca

Bóg przygotowuje dla każdego Człowieka powitanie w Miłości, przybycie na tamtą stronę które jest niewyobrażalne w swojej wspaniałości i w swoim Świetle.

Dzieci Stwórcy które rozsiały się w nieskończoności Tworzenia zostaną powitane z czcią i wszelkimi honorami, gdy ukończą jeden Krąg Życia i zaczynają Nowy.

Ja, Ten który jest Początkiem dla Wszystkiego a jednak bez Początku i bez Końca, wiem o wyzwaniach które napotyka Człowiek i Ja wiem że Życie Ludzkie pełne jest nieprzewidywalnych sytuacji i wyzwań które są spełnione lub zostają zaniedbane. Zgodnie z życzeniem, zgodnie ze Szkicem (Planem) Życiowym i w zależności jakie się w nim pojawią „Przy-Padki” ustanawiane są zasady i Ewolucja Życia zostanie posunięta naprzód.

Teraz, kiedy podnoszą się Zasłony tego Świata,
rozpoznacie co skrycie trzyma ten Świat razem.

Teraz następuje odprężenie i Wiedza, że gdy tylko rozpoznacie jaki wpływ mają Energia i Intencja, to rozpoznaliście wszystko.

Opanowanie posługiwania się Energią i Intencją oznacza jednocześnie posiadanie prawdziwego Mistrzostwa nad Siłami Nieba i Ziemi.

Nadchodzący Czas wymaga tego i ujawnia tą możliwość. Im bardziej czysto, klarownie i w pełny Miłości sposób jesteście wyjustowani w Waszych Sercach, tym ten Czas jest lżejszy i bardziej obiecujący szczęście. Zmanifestowane przez Was Intencje tworzą w mgnieniu oka Rzeczywistość i zmieniają całą planetę. Tym bardziej jest znaczącym aby teraz ponownie wejść w Fazę Klarowania na poziomie Myśli, albowiem stamtąd wychodzi szczęście i nieszczęście.

Tak więc Ja zapraszam Cię, abyś w każdym momencie Twojego Dnia był czujnym świadkiem Twoich Myśli.

Wszystko co nie jest odpowiednie powinieneś usunąć poprzez to że mnie o to poprosisz i poprzez to że sam się od tego zdystansujesz. Zwolnij ze swojego Systemu każdą niedoskonałą Myśl a osiągniesz Oświecenie w bardzo, bardzo krótkim przedziale czasowym.

Odczuj tą Myśl która sieje niezgodę i przynosi nieszczęście, odczuj ją do jej sedna i wtedy uczynione jest wszystko i Twoje słowa staną się Światłem a Twoje czyny Miłością.

Energie i Intencje w swoich najbardziej pierwotnych formach docierają na ten Świat za pośrednictwem czystego Ducha i Ludzkość tego teraz pilnie potrzebuje aby mogło się uformować nowe Społeczeństwo.

Powróć do mnie, bo Ja na Ciebie czekam,
albowiem zaprawdę:

JA JESTEM W TOBIE ŻYWY – WIEKUIŚCIE.

STWÓRCA

żródło:wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: