Bezwarunkowy Dochód Podstawowy.

Zarządzenie Dnia

 

Zarządzenie Dnia 30/01/2013. Bezwarunkowy Dochód Podstawowy.

 

Oprócz wszystkich codziennych starań, klarowania, pracy nad sobą i nad innymi, od Świata Duchowego dostaliśmy możliwość Zarządzania – z czego korzystamy indywidualnie od prawie dwóch lat. Dziś dostaliśmy nowy Impuls aby połączyć nasze Siły. Tym samym rozpoczynamy cykl codziennych Zarządzeń. Jest Twoją Wolną Wolą czy chcesz połączyć się z nami i z innymi Czytelnikami TERRA G.K.
Niech to będzie dla Ciebie również inspiracją do robienia użytku z Twojej Boskiej Mocy. Przyciągaj do swojego Życia tylko to co chcesz i z czym jesteś w Rezonansie. Wspólnie tworzymy nową Jakość dla Dobra Matki Ziemi, całego Życia, albowiem:
MY ZMIENIAMY ŚWIAT, NIKT INNY NIE ZROBI TEGO ZA NAS.
Team TERRA

 

„ZARZĄDZAJCIE DLA SIEBIE SAMYCH – WSZYSTKO INNE STANIE SIĘ SAMO Z SIEBIE.”
ST. GERMAIN

 

ZARZĄDZENIE:

 

JA (podaj tutaj swoje imię i nazwisko)
ZARZĄDZAM SIŁĄ MOJEJ BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCI ŻE
BEZWARUNKOWY DOCHÓD PODSTAWOWY
MA NATYCHMIAST POJAWIĆ SIĘ W MOIM ŻYCIU NA GAIA TERRA Xx
TAK WŁAŚNIE JEST. JA JESTEM TO JA JESTEM.
SUREIJA OM ISTHAR OM.

(…) BĄDŹCIE ZDECYDOWANI, ZARZĄDZAJCIE WASZĄ SIŁĄ, ZRÓBCIE UŻYTEK Z WASZEJ BOSKIEJ MOCY I PRZYCIĄGAJCIE DO SWOJEGO ŻYCIA TO, CO CHCECIE I CO POWINNIŚCIE DLA WAS STWORZYĆ.

 

TA WYTYCZNA JEST W OBECNYM CZASIE NAJPOTĘŻNIEJSZYM ELEMENTEM TWORZENIA NA TEJ, NA WASZEJ PLANECIE. MIJA CZAS NIEOKREŚLONEGO (NIEZDECYDOWANEGO) KREOWANIA.
TO ZARZĄDZENIE DZIAŁA ZAWSZE ZALEŻNIE OD WASZYCH ZADAŃ. JEŚLI ZOSTANIE UŻYTE DLA INNEJ SYTUACJI, WTEDY JEST BEZSKUTECZNE.

IDŹCIE I ZACZNIJCIE DECYDOWAĆ O WASZYM ŻYCIU. SAMEMU DECYDOWAĆ O TYM O CZYM POWINNIŚCIE DECYDOWAĆ NA PODSTAWIE WASZYCH KOSMICZNYCH UMÓW.

I PRZEMYŚLCIE PROSZĘ: „ZARZĄDZENIE” MOŻE WAS UWOLNIĆ OD WIELU CIEMNYCH ENERGII I ONO TO CZYNI JEŚLI PRZY TYM JESTEŚCIE ZDECYDOWANI, KLAROWNI I JEDNOZNACZNI. (…)

ATOS TU NAH’ – 19 BRAMA DO OŚWIECENIA: TWORZENIE RZECZYWISTOŚCI

Powyższe Zarządzenie pochodzi z książki: 30 BRAM DO OŚWIECENIA – kliknij tutaj//

 

 

 

*Bezwarunkowy dochód podstawowy (BDP) – model finansów publicznych zakładający, że każdy obywatel, niezależnie od swojej sytuacji materialnej, otrzymuje od państwa określoną ustawowo kwotę pieniędzy, za którą nie jest wymagane jakikolwiek świadczenie wzajemne (płatność transferowa). Dochód ten, bez innych form zarobku czy pomocy społecznej, zapewnić ma możliwość minimum egzystencji a każdemu członkowi społeczeństwa pieniężny udział w całkowitym dochodzie tego społeczeństwa, bez sprawdzania jego potrzeb. To świadczenie ma jeszcze jeden istotny wymiar: prowadzić będzie do zwiększenia jednostkowej wolności.
(Źródło: Wikipedia & Daniel Raventós „Dochód powszechny: materialne warunki wolności”)

 

żródło:wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: