Zsynchronizowany lot wielu niezidentyfikowanych obiektów

 

Powyższe nagranie pojawiło sie w serwisie YouTube dosłownie przed kilkunastoma godzinami. Niestety nie wiadomo gdzie je wykonano, ale po języku można wnioskowac, że gdzieś w Ameryce Południowej. Zostało ono nagrane 26 stycznia 2013 roku, tak przynajmniej wynika z licznika kamery wideo jaki równiez uwiecznił się wraz z filmowanym kadrem. Początkowo wyglada to tak jakby na niebie szybowały jakieś ptaki. Po chwili jednak staje się jasne, że mogą to być raczej jakieś pojazdy.

 

Szczególnie charakterystyczne jest to, że cześć ogonowa tych urządzeń latających zdaje się jaśnieć w jakiś sposób. Być może to część napędowa tych obiektów. W trakcie nagrania widać wyraźnie, że obiekty zmieniają kierunek lotu i wykonują skomplikowane ewolucje. Wśród komentarzy pod nagraniem część osób stwierdza, że to wspaniałe świadectwo o UFO a druga część upiera się, że to ptaki podając nawet prawdopodobny ich gatunek, pelikany.

 

 

File 16301

 

Bez względu na to z czym mamy do czynienia w przypadku tej obserwacji jest to coś wymagającego przynajmniej chwili zastanowienia w celu zaklasyfikowania tego z czym tak naprawdę mamy do czynienia w tym wypadku. Jedno jest pewne, jeśli to pelikany, to wyglądały po prostu nieziemsko.

 

źródło:http://innemedium.pl/wideo/zsynchronizowany-lot-wielu-niezidentyfikowanych-obiektow

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: