Wibracje Bezwarunkowej Miłości.

Zarządzenie Dnia

 

Oprócz wszystkich codziennych starań, klarowania, pracy nad sobą i nad innymi, od Świata Duchowego dostaliśmy możliwość Zarządzania – z czego korzystamy indywidualnie od prawie dwóch lat. Dziś dostaliśmy nowy Impuls aby połączyć nasze Siły. Tym samym rozpoczynamy cykl codziennych Zarządzeń. Jest Twoją Wolną Wolą czy chcesz połączyć się z nami i z innymi Czytelnikami TERRA G.K.
Niech to będzie dla Ciebie również inspiracją do robienia użytku z Twojej Boskiej Mocy. Przyciągaj do swojego Życia tylko to co chcesz i z czym jesteś w Rezonansie. Wspólnie tworzymy nową Jakość dla Dobra Matki Ziemi, całego Życia, albowiem:
MY ZMIENIAMY ŚWIAT, NIKT INNY NIE ZROBI TEGO ZA NAS.
Team TERRA

 

„Zarządzajcie dla siebie samych – wszystko inne stanie się samo z siebie.”
St. Germain

 

ZARZĄDZENIE:

JA (podaj tutaj swoje imię i nazwisko)
ZARZĄDZAM SIŁĄ MOJEGO BOSKIEGO POCHODZENIA
ABY WSZYSTKIE KOMÓRKI MOJEGO LUDZKEGO CIAŁA
ZOSTAŁY WPROWADZONE W DRGANIA BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI.
TERAZ I NA WIECZNOŚĆ.
SUREIJA OM ISTHAR OM.

(…) Bądźcie zdecydowani, zarządzajcie Waszą Siłą, zróbcie użytek z Waszej boskiej Mocy i przyciągajcie do swojego Życia to, co chcecie i co powinniście dla Was stworzyć.

Ta wytyczna jest w obecnym Czasie najpotężniejszym Elementem Tworzenia na tej, na Waszej planecie. Mija Czas nieokreślonego (niezdecydowanego) Kreowania.
To ZARZĄDZENIE działa zawsze zależnie od Waszych Zadań. Jeśli zostanie użyte dla innej sytuacji, wtedy jest bezskuteczne.

Idźcie i zacznijcie decydować o Waszym Życiu. Samemu decydować o tym o czym powinniście decydować na podstawie Waszych Kosmicznych Umów.

I przemyślcie proszę: „Zarządzenie” może Was uwolnić od wielu Ciemnych Energii i ono to czyni jeśli przy tym jesteście zdecydowani, klarowni i jednoznaczni. (…)

ATOS TU NAH’ – 19 BRAMA DO OŚWIECENIA: TWORZENIE RZECZYWISTOŚCI

Powyższy fragment pochodzi z książki: 30 BRAM DO OŚWIECENIA – kliknij tutaj//

(…) Proszę, skierujcie teraz całą swoją uwagę do swojego Serca i zacznijcie zakotwiczanie Miłości. Aby przez to mogła głęboko zapuścić swoje korzenie i aby głęboko w Waszej Duszy mogła zająć szeroką Przestrzeń na gruncie Waszej nieprzemijającej Istoty….

Tym samym daję tutaj Zarządzenie, albowiem Wy, Ukochane Światła tego Czasu, Wy możecie również i to Zarządzać jeżeli jesteście na to gotowi…

Przez to wspomagacie rozwój Waszych komórek, aktywację Matrix. Wy nad tym Zarządzacie abyście mogli zawsze pozostać w wibracjach Miłości, nawet wtedy, kiedy na zewnątrz rozprzestrzenia się Iluzja Bólu, Cierpienia i Nieszczęścia.
Dni otrzymują nowe oblicze, Świat zostanie zbudowany na nowo i w Trzeci Dzień po tym, jak stary Świat upadnie, zaczyna się odbudowywanie Nowego Świata – na nowych fundamentach które są wyjustowane na Wieczność…

Zakotwiczcie się głęboko w Miłości, uczyńcie to, albowiem to jest to o co przede wszystkim teraz chodzi. Ja jestem z Wami i ze mną jest wielu, polegajcie na tym i nie ulegajcie Iluzji. Prawdziwa jest jedynie Miłość, prawdziwy jest Człowiek jeśli służy Miłości i jej hołduje. Istota tworzy Rzeczywistość poprzez odrzucenie każdego Strachu, poprzez jego usunięcie i dociera do pełnej Światła Rzeczywistości, do pełnego Światła ludzkiego Społeczeństwa które opiera się na Miłości… (…)

JESUS SANANDA – 25 BRAMA DO OŚWIECENIA: KOCHAĆ BEZWARUNKOWO

źródło:wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: