Zaproszenie dla Bezbożnych.

Stwórca

 

04.02.2013 Zaproszenie dla Bezbożnych. STWÓRCA

 

Bóle mogą odejść, Cierpienie może ustąpić. Życie może stać się bogate, nieskończenie bogate jeśli staniecie się świadomi tego dlaczego zeszliście na Ziemię. Ignorowanie tej Wiedzy która tylko czeka abyście wzięli ją we władanie tworzy wszystkie aspekty niedostatku z czym borykają się ludzie i na co głośno narzekają.

Co jednak daje to krzyczenie do Boga w rozpaczy, jeśli usunęliście Boga z Waszej codzienności i żyjecie Życiem w głębokiej niewiedzy?

Nagle wszystko zyskuje głęboki sens, raptem wszystko ma znaczenie, nagle każdy Dzień jest pełen magii i każde spotkanie, każda sytuacja przynosi ze sobą tajemnicę do zbadania. Nagle, jeśli jest się pochwyconym (*przejętym) przez Boga, tak , jeśli dacie Bogu się przechwycić.

Jaki sens mają waśnie na Ziemi, jaki sens mają nieskończone łańcuchy Cierpienia, jaki sens ma szczęście jednego i nieszczęście innego?

To są pytania które przez pozbawionego Boga Ducha nigdy nie znajdą zadowalającej odpowiedzi.

Pytania których ignorancka Istota nigdy nie może wyjaśnić, pytania przed którymi musi skapitulować Istota nad którą Ego chce sprawować wszelką kontrolę.

Wielkie Odpowiedzi piętrzą się w przebudzonej Świadomości i one są wkładane w Serce każdego Człowieka.

Największe zagadki tego Świata rozwiązują się w tym momencie w którym Człowiek przestaje zaprzeczać swojej boskości i tam gdzie Człowiek uzna Boga jako jedyną Wieczną i wszystko ogarniającą Instancję wszystkich Żyć.

Prześwietlanie Rzeczy udaje się tylko Przebudzonym, albowiem Śpiochy nie wiedzą ani o tym że śpią, ani o tym że się przebudzą.

Kiedy dzisiaj patrzycie na Świat i widzicie niesprawiedliwość oraz postrzegacie nieczułość którymi odznaczają się zbrodnie i musicie dać Ludzkości marne Świadectwo, to wiedzcie że to ma sens tylko dla tych którzy myślą w uniwersalnych i duchowych wymiarach. Dla tych którzy nie są do tego zdolni jedno nie do zniesienia na tym Świecie goni drugie.

Tak jak jedynie wyszkolony lekarz przynosi uzdrowienie poprzez dokonanie bolesnego zabiegu, tak też jedynie wyszkolona w myśleniu i postrzeganiu Świadomość może te bóle – które jeszcze nachodzą Świat i Ludzi – powiązać z uzdrowieniem całej planety.

Im mniej tych zależności potrafi objąć Człowiek, tym łatwiej jest go oszukać i wyprowadzić na manowce. Im mniejszy jest zakres postrzegania, tym skromniejsze jest Rozpoznanie i tym uboższe są wnioski wyciągane dla Życia własnego i całości Życia.

A więc teraz zapraszam Was abyście się ku mnie zwrócili.
Tych, którzy są bez Boga, zapraszam aby przyszli do mnie, abym mógł otworzyć drzwi i usunąć płoty ograniczeń.
Abyście mogli opuścić znane Wzorce Myślenia i sposoby zachowania oraz mogli wejść w Nowe Szczęście.

Tych którzy nie potrafią znaleźć sensu, wielkich wzajemnych zależności i głębokiego sensu w wydarzeniach tego Czasu, zapraszam aby się ku mnie zwrócili, abym mógł poszerzyć Wasze pole widzenia i abym mógł otworzyć Wasze Serce dla Kosmicznej Świadomości.

Chodźcie więc do mnie, bo Ja Was zapraszam do powrotu, do Waszego Wiecznego Domu. Nikt nie będzie zmuszony, jednak każdy zostanie do tego nawołany z Pra-Źródła Wszystkich Bytów przez Stwórcę którym Jestem.

I dzięki temu zapisowi jest to spełnione.
W Wieczności, Ja oczekuję Was przy Bramie do Światła,
w Wieczności, Ja Jestem Wiecznym Nieprzemijającym Źródłem Wszechwiedzy i kochającej Wszechobecności.

STWÓRCA

//Patrz również: 08.12.2012 Różany Ogród Stwórcy. ATOS TU NAH’ – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com

źródło:wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: