Zdrowie na Ciele, Duchu i Duszy.

Zarządzenie Dnia

 

Oprócz wszystkich codziennych starań, klarowania, pracy nad sobą i nad innymi, od Świata Duchowego dostaliśmy możliwość Zarządzania – z czego korzystamy indywidualnie od prawie dwóch lat. Dziś dostaliśmy nowy Impuls aby połączyć nasze Siły. Tym samym rozpoczynamy cykl codziennych Zarządzeń. Jest Twoją Wolną Wolą czy chcesz połączyć się z nami i z innymi Czytelnikami TERRA G.K.
Niech to będzie dla Ciebie również inspiracją do robienia użytku z Twojej Boskiej Mocy. Przyciągaj do swojego Życia tylko to co chcesz i z czym jesteś w Rezonansie. Wspólnie tworzymy nową Jakość dla Dobra Matki Ziemi, całego Życia, albowiem:
MY ZMIENIAMY ŚWIAT, NIKT INNY NIE ZROBI TEGO ZA NAS.
Team TERRA

 

„Zarządzajcie dla siebie samych – wszystko inne stanie się samo z siebie.”
St. Germain

 

ZARZĄDZENIE:

JA (podaj tutaj swoje imię i nazwisko) JESTEM ZDROWY.
JA JESTEM UZDROWIONY NA CIELE, DUCHU I DUSZY.
JA SAM JESTEM STWÓRCĄ / STWÓRCZYNIĄ
ZDROWIA CIAŁA, DUCHA I DUSZY.
JA KOCHAM SIEBIE TAKIM JAKIM JESTEM!
OM NAMAH SHIVAY.

(…) Bądźcie zdecydowani, zarządzajcie Waszą Siłą, zróbcie użytek z Waszej boskiej Mocy i przyciągajcie do swojego Życia to, co chcecie i co powinniście dla Was stworzyć.

Ta wytyczna jest w obecnym Czasie najpotężniejszym Elementem Tworzenia na tej, na Waszej planecie. Mija Czas nieokreślonego (niezdecydowanego) Kreowania.
To ZARZĄDZENIE działa zawsze zależnie od Waszych Zadań. Jeśli zostanie użyte dla innej sytuacji, wtedy jest bezskuteczne.

Idźcie i zacznijcie decydować o Waszym Życiu. Samemu decydować o tym o czym powinniście decydować na podstawie Waszych Kosmicznych Umów.

I przemyślcie proszę: „Zarządzenie” może Was uwolnić od wielu Ciemnych Energii i ono to czyni jeśli przy tym jesteście zdecydowani, klarowni i jednoznaczni. (…)

ATOS TU NAH’ – 19 BRAMA DO OŚWIECENIA: TWORZENIE RZECZYWISTOŚCI

(…) W związku z zachodzącymi przemianami odczuwacie również cieleśnie iż coś z Ciałem się dzieje! Zawroty głowy, bóle głowy, uczucie bycia „przesuniętym”, „wszystko boli” to są – można tak powiedzieć – skutki uboczne, ponieważ aktywowane jest Wasze Ciało Świetliste!…

Nie zamartwiajcie się, Ukochani, już niedługo wszystko będzie znów „normalne” i Wy czujecie się bardzo dobrze w Waszym Ciele! Stare bóle mogą odejść jeżeli je „puścicie” w Miłości i wtedy Zdrowie może zakotwiczyć się w Waszym wspaniałym Ciele! …

Gdy tylko Ciemne Siły zostaną odrzucone z Ziemi, dojdzie na krótki Czas do stanu podobnego do chaosu – wszystko musi się wpierw uformować na nowo i zakotwiczyć. Ufajcie!…

Wszystko jest dobre takim jakie jest! Nic nie może Wam się stać, Ukochani, Wy którzy zdecydowaliście się na Światło! Wielka Radość stanie się Waszym udziałem – już niedługo i stoicie cali w Świetle…. (…)

BABAJI – 3 BRAMA DO OŚWIECENIA: ZDROWIE

Zarówno powyższe fragmenty jak i samo Zarządzenie pochodzą z książki: 30 BRAM DO OŚWIECENIA – kliknij tutaj//

 

źródło:wolnaplaneta.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: