10 rzeczy , aby skupić się na nich w 2013 roku

10 rzeczy , aby skupić się na nich w 2013 roku

Witam wszystkich!
Dziś mamy artykuł na temat 10 najważniejszych rzeczy w 2013 roku, oczywiście zdanie autora.
10 rzeczy dla świadomych ludzi, aby skupić się na nich w 2013 roku

Dylan Charles, Waking Times, 17 stycznia 2013

http://www.wakingtimes.com/2013/01/17/1 … n-in-2013/

Długo oczekiwany i przepowiedziany rok 2012, przyszedł i odszedł, już, a problemy i wyzwania, przed którymi stoi ludzkość i planeta Ziemia pozostały. Ci, którzy zmagazynowali ideę świadomej ewolucji mają do czynienia z ciężarem dowodu: czy jest jakiekolwiek uzasadnienie tej idei „zmiany?”

Niektóre ludzkie doświadczenia okazały się zbyt niezwykłe i zbyt daleko na zewnątrz zakresu nauki i intelektu, aby skutecznie ująć je w słowa. Z tego powodu, wielu ludziom, którzy poczuli „zmiany” , jakie odbywają się w ich życiu w ciągu ostatnich lat, takich jak ja, trudno jest oddać znaczenie tego, co czujemy, dziejącego się w sferze własnej psychiki i w zbiorowej ludzkiej świadomości.

W rezultacie, często jesteśmy w niezgodzie z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami, którzy oglądają świadomą ewolucję jako pewnego rodzaju żargon szarlatanerii lub „New Age”, który nie ma wartości praktycznej w burzliwym świecie, gdzie autokraci i złośliwe elity stają się coraz bardziej nowotworem dla dobrobytu, wolności i ekosystemu planety Ziemi.

Okraczając tą dychotomię, musimy znaleźć zaskarżalne sposoby wykazania, jak doskonalenie ludzkości jest możliwe wśród fali katastrof i złych wieści w konfrontacji nami wszystkimi. W tym wyzwaniu leży największa szansa w naszym życiu, ale jeśli mamy sprostać temu wyzwaniu, nasze wysiłki będą naturalnie łączyć się z wysiłkami innych świadomych ludzi pomagając w doskonaleniu naszych domów, wspólnot i narodów.

Ale nie pomycie się, mamy za zadanie zdecydowany konkurs siły woli i wytrwałości.

Aby pomóc hartować wasze rozwiązania i otworzyć wasze serce, mam przygotowaną krótką listę 10 rzeczy, na których świadomi ludzie powinni koncentrować się w 2013 roku, który daje wam ramy codziennego działania, dzięki czemu możecie lepiej zaangażować świat w zrozumienie „przesunięcia” i lepiej dawać przykład pozytywnych cech ludzkich.

Więc bierzmy się do pracy.
(1) Wypędź strach z Twojego życia.

Zabij go, raz na zawsze. Pogrzeb go i nigdy nie patrz wstecz. Największą siłą działającą przeciwko prawowitemu przeznaczeniu ludzkości jest strach. Strach jest głównym składnikiem macierzy kontroli i ta ludzka emocja sama w sobie jest bardziej skuteczna nawet więzienie w gułagu Guantanamo. Słyszymy to w radiu, widzimy to w programach telewizyjnych. Strach jest królem w świecie współczesnym, i ten król musi być brutalnie obalony.

Śmierć jest ostatecznym strachem człowieka i liczenie się z własną śmiercią jest sprawą najwyższej wagi i jest czynnikiem pozytywnych zmian w nadchodzących latach. Poza śmiercią, jesteśmy zaprogramowani, aby bać się wszelkiego rodzaju bólu, w tym bólu fizycznego i bólu niekorzystnych warunków gospodarczych, bólu postrzeganej niepewności i bólu poczucia się innym wśród naszych rówieśników.

Przestań uciekać od bólu. Zatrzymaj maskowanie go materialnym balsamem i paraliżującymi umysł lekami i zatruwaniem. Ból jest twoim największym nauczycielem i twoim najlepszym sojusznikiem w konfrontacji ze strachem. Użyj go, żyj z nim, i niech ból niespełnionych oczekiwań ponownie odżyje i ożywi twoje życie. Tylko gdy wyjdziesz poza bycie pionkiem strachu, możesz naprawdę coś zmienić w tym kociołku dusz nazywanym życiem.

(2) Popraw globalną jaźń.

Jesteśmy chorzy i niedojrzali. Jesteśmy nieoświeceni, apatyczni i samolubni. Mamy nadwagę, głupotę, okrucieństwo i sensacyjnośc. Ale jesteśmy jednocześnie promienni, współczujący i zdolni do niesamowitych czynów miłości. Więc jaka jest nasza prawdziwa, prawowita natura? Gdzie jest twoja dusza najbardziej żywa i natchniona? Totalne zdrowie jednostki jest obowiązkowe w reagowaniu na te pytania. Stań się takim, jak powinieneś być, czujnym, żywym, świadomym, i szczęśliwym.

Ciało fizyczne jest pojazdem dla umysłu, który jest wyrazem ducha. Jednak bez podstaw zdrowego ciała, umysł i duch pokutują w zaniku. Zacznij tutaj, z solidnym fundamentem. Oczyszczenia, detoksykacja i ponownie oceń, co wkładasz w organizm.

Następnie nakarm umysł, odżywiaj go ideami i myślami pozytywnymi, tak, że duch może rozkwitać, inspirując cię do większych i lepszych rzeczy w życiu. Dorośnij i zindywidualizuj się, zajmując się swoimi osobistymi demonami i szlifując swoją siłę woli. W ogóle bez straty czasu, z wysiłkami na rzecz osobistej poprawy, możesz kompletnie zrewolucjonizować swoją osobistą rzeczywistość na lepszą, bez względu na wszelkie przeciwności losu, które podkradają cię w życiu.

Świat potrzebuje ludzi, którzy są cali i zdrowi, na zewnątrz i wewnątrz. Bądź tym.

(3) Ponownie połącz się wielką Ziemią.

Większe niż jakikolwiek kryzys polityczny lub tragedia narodowa, cierpienie toczy tą planetę i doprowadzi do większej dewastacji i zakłóceń niż umysł może pojąć. Już czas, już teraz, aby zaangażować się w dobrej woli w stosunku do naszych ekosystemów i życia, które wspomagają. Jesteś niczym bez zdrowej planety, i odpowiedzialność za zwrot w kierunku zrównoważonego rozwoju leży wprost na twoich barkach.

Już nie możesz się nabrać na puste obietnice elit do serwowania zdrowego środowiska. Musisz działać teraz na znak protestu wobec nieudanych materialistycznych systemów tłoczących, wyczerpujących, rozsadzających i spalających istotę życia. Odczep siebie od materializmu i kop w głąb ziemi dla uwolnienia od szaleństwa zjadającego nas wszystkich.

(4) Opuść konflikty.

Choroba konfliktu jest przeszkodą dla wszystkich pozytywnych rzeczy. Nie jest to już możliwe do przyjęcia gwałtownie kłócić się z przyjaciółmi i rodziną na temat intencji klasy rządzącej, i nie możesz pozwolić, aby twoja energia była zasysana do bitew opinii lub chęci. Naucz się obserwować, naucz się słuchać, uczyć się, aby dawać tylko brać. Twoja opinia ma znaczenie, ale w wielkim schemacie rzeczy niczyja opinia nie jest bardziej wartościowa niż kogoś innego. Spróbuj żyć z tą filozofią w życiu codziennym i obserwuj i zobacz, jak wiele łatwiej jest wpływać na innych ludzi.

(5) Wdzięczność trenuj codziennie.

Wdzięczność jest miłością w działaniu. Miłość jest przeciwieństwem strachu i rzuca światło na wszystkie ciemne strony życia. Pielęgnujcie swój czas z tymi, których znacie i kochacie, i powiedzcie dziękuję codziennie jakiegokolwiek Boga czcicie, poświęcenie czasu na specjalne wspomnienie o rzeczach w swoim życiu, które sprawiają, że życie jest bogatsze, pełniejsze, bardziej piękne, nie ważne jak małe one są. Moc transformacyjna wdzięczności jest niezrównana, i wszystkich tych, którzy angażują się w wypełnianiu aktów uznania są nagradzani szczęściem nawet w najbardziej niekorzystnych sytuacjach.

(6) Przyjmijcie ducha miłości i życzliwości.

Największym osiągnięciem znakomitej osoby jest porzucenie egoizmu i życie w służbie innym. Małe rzeczy robią dużą różnicę w tym świecie i najczystszą ścieżką do szczęścia jest angażowanie się w dobroci. Zatrudnijcie tą ideę dla jakiejkolwiek szansy, jaką możecie znaleźć i boża wola, jaką pokazujecie innym jest gwarancją, że wróci do Ciebie dziesięciokrotnie, wpływając na twój własny dobrobyt i pomyślność.

(7) Bądź twórczy.

Ludzka rasa jest obdarzony niesamowitą pomysłowością i ciekawością, która oferuje nam nieograniczone możliwości w tworzeniu wartościowego życia i poprawia nasze wspólne błędy. Jednak zaprogramowani do pracy we wzorach i przyzwyczajeniach, ludzie są podatni na rosnące stagnacje w życiu i tylko w samo-ograniczających ruch granicach.

Dowiedz się, jak przełamać własne formy, próbując nowych rzeczy, odkrywając nowe pomysły i podejmując ryzyko. Kreatywność jest narzędziem przemyślanej i rozwojowej egzystencji w funkcji naszej zdolności do oddziaływania na fantazje naszej wyobraźni. Problemy nadal występują, gdy rozwiązania są rzadkością, więc włóżcie całą istotę w pracę nad kreatywnymi rozwiązaniami problemów, jakie możecie znaleźć, dużych lub małych. Stare sposoby myślenia, działania, i robienia nie spełniają obietnic, tak, więc weź swój udział w tworzeniu czegoś nowego.

(8) Eksploruj świadomość i kultywuj duchowość.

Nie ma wiele więcej dla naszego istnienia, niż fizyczna rzeczywistość, którą akceptujemy w naszym materialnym wszechświecie. Poza tym leży ogromna nieskończoność świadomości i niespodzianek, które mogą być dostępne na różne sposoby, dodając bogactwo i pełnię życia codziennego, co jest niezrozumiałe dla naszych naukowych umysłów. Poznaj to i odkryjesz nieograniczone źródło inspiracji, które pozwoli Ci spojrzeć na świat materialny z odnowioną ciekawością i biernym spokojem. Niezbadanym światem waszej świadomości jest miejsce, gdzie pokój zamieszkuje, i uprawianie indywidualnej duchowości jest bramą do tego pokoju.

Jeśli jesteś na tyle odważny, aby ścigać rewelacje oferowane przez leki roślinne, to może zaoferować Ci niepowtarzalną okazję do przełamania naszego zbiorowego programowania kulturowego i lepiej zrozumieć swoją rolę w tym szalonym świecie. Duchowa uprawa jest najszlachetniejszym z osobistych dążeń i drogą do całkowitej rewolucji.

Duchowość i spokój wewnętrzny jest Twoją prawdziwą naturą. Wykorzystuj ją albo strać.

(9) Bądź przygotowany.

Świat jest niestety na skraju wojny ze wszystkimi i dla wielu narodów to już jest zbyt realne. Tu, w Stanach Zjednoczonych mamy do czynienia z kryzysem systemowym w biblijnych proporcjach, gdzie pogłębia depresję i gospodarka jest całkowicie wydrążona przez elity. Nasza podaż żywności jest zagrożona przez korporacyjne szaleństwa i faszystowskie kontrole i przerażająco stoimy przed bardzo poważną perspektywą wojny domowej w Ameryce , gdy rząd przedstawi dawno przewidywany porządek, aby rozbroić amerykańskie społeczeństwo.

Szpanerzy (powinno być Surviwalowcy) nie są szaleni, są rozsądni i będzie zaletą wielu gdy nieunikniony upadek zmaterializuje się w mgnieniu oka. Nie bądź głupi, aby pomylić, to cisza przed burzą, jak zwykły biznes. Ułóż plan i warunki w zakresie co najmniej podstawowym poziomie gotowości dla siebie i swojej rodziny. To nie tylko dobry pomysł, to jest Twoim obowiązkiem.

Jest oznaką dobrego sumienia rozważyć najgorszy scenariusz, plan dla niego, a następnie przejść do skupiania się na innych dziedzinach życia, które przynoszą szczęście. Przygotowywanie materialnie i psychicznie jest kluczowym elementem, aby rozwiać strach Twojego życia.

(10) Praktykuj to, co głosisz.

Ludzie uwielbiają rozmawiać i dzielić się informacjami, co jest korzystne do pewnego momentu, ale tragiczny charakter naszej globalnej sytuacji wymaga tego, żebyś stanowił przykład tej wiedzy, tak aby inni mogli uczyć się z twoich działań, a nie twoich pomysłów. Teraz, dzisiaj, w tej chwili, jest czas, aby być odważnym i stać się typem osoby, która sprawia, że pozytywne rzeczy zdarzają się w tym świecie. Zanotuj swoje zainteresowania i pasje, a dostań się do nich, jak gdybyś miał włosy w ogniu. Z każdym oddechem, który podjąłeś, jesteś bliżej śmierci, cokolwiek to przynosi, a wartość twojego świadomego życia jest niezmierzona, więc należy liczyć.

Lista ta jest oferowana jako drogowskaz, tak, że możecie mieć najbardziej niesamowite i przekształcające lata swojego życia. Praktykowanie każdego z tych dziesięciu rzeczy pomoże Ci rozwinąć więcej miłości dla siebie, swojej społeczności i żywego organizmu nazywanego Ziemia, a jednocześnie pielęgnować postawę, opanowanie i odwagę w tych czasach przebudzania. To jest wasze powołanie w 2013 r. I wzrośnie do wyzwań, które wszyscy napotkają i odegrają rolę w rewitalizacji naszego wspólnego świata.
Namaste.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: