Benjamin Fulford – Full Update

Benjamin Fulford – Full Update – Queen Beatrix Quits, Rockefellerowie Uciekają,  szczury są w pułapce, Queen Elizabeth, papież i Rothschildowie nadal stoją – 05 lutego.

 

benjamin_fulford_3

 

Ogłoszenie w zeszłym tygodniu, że królowa „Bilderberg” Beatrix z Holandii  ogłosiła swoją abdykację z tronu ​​jest tylko widzialnym znakiem pewnych fundamentalnych zmian w tajnej strukturze władzy Zachodu.

 Także publicznie potwierdzono ruch, David Rockefeller i J. uciekli na wyspę w pobliżu Fidżi, w zależności od źródła CIA.
Rodziny Bush, ze swej strony, próbowały uciec przez lotnisko w Arkansas, ale nie pozwolono im tego FBI, to samo źródło mówi.
To źródło, które poprawnie przewidziało rezygnację królowej Beatrix, również powiedza, że Królowa Elżbieta szykuje się z rezygnacją na rzecz wnuka w najbliższej przyszłości.
Te ruchy są podłączone do trwającego kontrataku przeciwko ludobójczym elitom  Zachodnim zrzeszonych w grupie Bilderberg, Radzie Stosunków Zagranicznych i innymi organizacjami.
Jak to zostanie opisane poniżej, nie jest dużo więcej.
Ponadto, w momencie pisania tego tekstu Pan James Sassoon nie odpowiedział na odręczne pismo dostarczone do niego w zeszłym tygodniu w Izbie Lordów w Anglii z prośbą o komentarz w sprawie zarzutów, że przekupił 82 polityków (faktycznie płatni aktorzy) w powiązaniu z Orzeczeniem Liberal Japonii Partia Demokratyczna.
Istnieje również wiele wskazań eskalowania konfliktów wewnątrz elit finansowych.
SWIFT bankowy system międzynarodowych transferów, na przykład, staje się dysfunkcjonalny, ponieważ
duże przelewy są przechwytywane i kierowane do nieznanych miejsc, zanim adresaci otrzymują pieniądze, według obu MI5 i CIA źródeł.
 „Systemu SWIFT ma kilka operacyjnych i proceduralnych funkcji, które umożliwiają każdemu z dużej mocy obliczeniowej, czyli przez Cabal kontrolowanych serwerów bankowych, do wykrycia i zatrzymania dużych transakcji, w szczególności ponad 50 milionów dolarów,” MI5 źródło mówi.
„SWIFT w przeszłości został tymczasowo wyłączony, aby umożliwić Bush 41 ukraść duże transakcje”, dodaje.
Brak zaufanie między różnymi frakcjami Cabal oznaczało, że frakcje które przeciwne były regularnych porwań wzajemnych transferów bankowych, źródła CIA potwierdza.
Ostatnio krzyczący mecz pomiędzy Christine Lagarde, szefowa MFW, a Deutsche Bank CEO Jurgen Fitschen, podawanej przez Toma Heneghan, prawie na pewno związane jest z jednym z takich głównych porwań funduszy.
Ponadto, coraz więcej pozłacanych sztabek wolframu znajdowane jest w skarbcach bankowych magazynów na całym świecie.
Dotychczas można potwierdzić, że MFW, Bank of China, Bundesbank i Bank Anglii wszyscy musieli wykazać niektóre lub wszystkie swoje złoto zastąpione wolframem.
 Prowadzi to do szalonego poszukiwania zaginionego złota przez różne rządy.
Być może powinni oni śledzić Richard Armitage, który obecnie nabiera globalnego złota rachunków zabezpieczeń z Indonezji i złota ze skarbców królewskich w Tajlandii, rafinując, w Hong Kongu i biorąc go do części świata nieznanych (Paragwaj, Antarktyka?), W zależności od źródła CIA.
Dwa oddzielne źródła amerykańskie, jedno FBI i jedno CIA, oboje skontaktowali się z tym pisarzem i powiedzieli, że pani o imieniu „Madame Wong” została zainstalowana jako cesarzowa w Chinach i umieszczona jako odpowiedzialna za 85% światowego złota, którego ostatnio prawowity właściciel był dynastii Qing.
Jest to dziwne, aby usłyszeć, ponieważ moje chińskie źródła mówią mi teraz spadkobiercą dynastii Qing jest mężczyzna o imieniu dr Yi.
Być może jest to próba przez niektóre strony do roszczenia praw do światowego skarbca za pomocą serwera proxy.
W każdym razie, nie można jeść złota i technicznie posiadanie 85% światowego złota nie daje automatycznie człowiekowi prawa do decydowania o przyszłości ludzkości.
To prawo należy do ludzi na całym świecie.
Na tym froncie, nie wydaje się być główną walką ,że moc zbliża się do głowy w USA.
Jak wspomniano powyżej założyciele rodzin Zarządu Rezerwy Federalnej w USA mają albo uciekli, albo próbują uciekać, aby uniknąć nieuchronnego aresztowania, zgodnie z CIA.
Jest też podobno jakieś skomplikowane parzenie fabuły, w której Kongres i Senat spowoduje własną śmierć przez impeaching  Obamy, przynajmniej tak CIA mówi.
Jak Obama zostaje odwołany, będą ogłosić, że on jest po prostu rzecznik i wiceprezes Biden faktycznie zaprzysiężony jako prezydent jest rzeczywiście.
Po tym, członkowie Kongresu i Senatu zostaną aresztowani i Obama zostanie oficjalnie przywrócony jako prezydent, CIA mówi.
W tym momencie systematyczne purge zdrajców rozpocznie się i nie więcej dwaj izraelscy / USA obywatele będą mogli zasiadaćw rządzie.
Gdy to zrobią, nowo odrestaurowana US Republika będzie prawnie i słusznie mogła się wyrzec długu stworzonego  przez prywatne konsorcjum Zarząd Rezerwy Federalnej z resztą świata, a przynajmniej tak mówi historia.
Uwierzysz, kiedy to zobaczysz.
Co jest prawdziwe, jest jednak to, że top Bilderberger królowa Beatrix z Holandii złożyła rezygnację.
Źródło CIA w Europie, które poprawnie przewidziało to mówi Queen Elizabeth złoży dymisję wkrótce za jej wnuka Williama.
MI5 nie może tego potwierdzić.
Holenderskie źródło inteligencji mówi rezygnacja Beatrix została zaplanowana na długo przed i związana była z faktem, że odwróciła 75.
Oto ,co włoski członek rodziny królewskiej miał do powiedzenia o królowej Beatrix: „Wiem, że było częścią” konsorcjum „z Papieżem, królowej Elżbiety, Yamato dynastii Habsburgów i Adama, który został i wciąż walczy ze złem tak zwanym Illuminati „.
gnostyckie źródła Illuminati reagują mówiąc, że nie są źli, tylko w przeciwieństwie do dynastycznej zasady przez Satanic rodów.
Mówiąc o szatanie, nastąpiła nowa intryga w Watykanie.
Pewien prałat Egidio Vagnozzi zmarł nagle w pobliżu Watykanu niedawno i pochowano go bez autopsji, według włoskiego arystokraty.
 Vagnozzi naglił do pełnego śledztwa w sprawie IOR – Instituto di Opere Religiose-Instytut Dzieł Religijnych, czyli Bank Watykański.
 „Dark soul”  Banku Watykańskiego jest prałat Donato de Bonis, włoski arystokrata mówi.
Vatican Bank jest bez prezydenta w ciągu ostatnich 8 miesięcy po tym jak reformistyczny prezydent Ettori Gotti został kontrowersyjnie oddalony.
Ostatnio, płatności kartą kredytową i bankomaty w Watykanie zostały zatrzymane, ponieważ Watykan bank nie jest zgodny z przepisami międzynarodowymi o pranie pieniędzy.
Vatican Bank jest niechętny, aby otworzyć swoje księgi międzynarodowej kontroli, ponieważ ogromne łapówki były płacone wysokim rangą politykom na całym świecie, będą narażeni, według kilku źródeł.
Warunki członków komisji nadzoru dla banku wygasają w dniu 23 lutego.
Zobaczmy, czy Watykan ostatecznie przychodzi czysty po tej dacie.
Ostatnia uwaga, White Dragon członkiem Society w Europie został zaatakowany przez dwóch mężczyzn z nożami ostatniego tygodnia.
Obaj mężczyźni zostali pobici, a następnie aresztowani.
Twierdzili, że było im wypłacane 15.000 dolarów każdemu przez „Bilderbergers z Holandii,” zabić tego WDS członka.
Oni byli amatorami, wskazując Bilderbergers co Wyczerpuje zasoby profesjonalnego talentu.
www.benjaminfulford.net / link do oryginalnego artykułu
źródło:kochanezdrowie.pl
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: