Hierarchia Duchowea i Galaktyczna Federacja Światła

PAO Email Aktualizacja banner-MadMimi72

 

Sheldan Nidle -. 5 lutego 2013

 Sheldan Nidle jest aktualizacją od Hierarchii Duchowej i Galaktycznej Federacji Światła .

Wiele z tych „naturalnych zjawisk nadprzyrodzonych”, o których mowa wcześniej, pojawia się i znika. Tylko nieliczni muszą jeszcze pytać, co zdarzy się i wszystko jest bardzo blisko do Ujawnienia. Tak to się stało, że przychodzi twój świat bliżej twojego świętego losu. Te rzeczy są boskimi zwiastunami nowej rzeczywistości pełnej światła, miłości i dobrobytu.

8 CIMIE, 14 Yax, 9 Eb 

Selamat Jarin! 

Wracamy i przynosimy wam dobre wieści! 
Przychodzi czas na wielką chwilę! 
Główne elementy ciemnej Kabal są już w areszcie i osoby odpowiedzialne za planowanie badań, w serii prób ustawiania dat zgłoszonych formalnie dla tych znaczących wydarzeń, które stanowią wierzchołek góry lodowej naprawdę ogromnej.
Długi okres oczekiwania na ogłoszenia dobiega końca i patrzymy, jak ciemni Kabal zdają sobie sprawę, że moment, gdy ich strach zaczyna się objawiać. 
Aby Przedłużać szaradę teraz w grze, oni wymyślili fikcyjny obraz amerykańskiej gospodarki krajowej, że „jakoś” rośnie jak Feniks z popiołów w ciągu ostatnich kilku lat. 
W prawdzie to wszystko czeka na ostateczny cios, należy znaleźć złoty środek. 
Gospodarki na świecie są pogrążone w zbiorowym długu, który jest przy całkowitym PNB na świecie wiele razy większym. 
Katastrofalna twarz świata nie tak łatwo może być zamieciona pod dywan, co wyjaśnia, dlaczego Hiszpania szybko tonie i w Niemczech nie jest daleko w tyle. 
Kabal długo potraktował świat jako jego osobistej  „ostrygi” danie i ma  ogromne – spree wydatków niewiarygodnych rozmiarów.
 Wyjściem jest globalne umorzenie długów.

To rozwiązanie jest takie, które jest ciemności nie do twarzy stąd ich odmowa. 

Obawiają się ogromnej utraty władzy i bogactwa, jeśli globalne umorzenie długów jest oficjalnie przyznane, a więc ci wielcy tytani hipokryzji odmawiają udzielenia pozwolenia , nawet kosztem wolności i godności ludzi na świecie. 
Skierowane są cele do zachowania nielegalnego najemnego niewolnictwa i głębokiego zadłużenia, jak to trzyma się bezpiecznie pod ich kontrolą. 
Ten opór, jak przewidziano, rzeczywiście był wielkim dobrodziejstwem: to pozwoliło naszym różnym sojusznikom ziemskim zabezpieczyć środki prawne na wyrugowanie Kabal, od władzy, źródła.
 W chwili obecnej mamy podstawione to, co nazywamy światłem i życiem zastępczym dla osób, których mamy legalnie , prawnie uwięzionych, a wszystko to zostanie ujawnione, kiedy przejmuje nowy ład. 
Póki robimy naszą część, aby przejście poszło gładko, jak to możliwe. 
Olbrzymi dług musi być publicznie wystawiony i następnie całkowicie odpuszczony,  przebaczony a kłócić się o każdy aspekt tego podstawowego warunku, jest po prostu absurdalne. 
Ten biznes dług jest niczym więcej niż iluzją, mechanizmem kontroli, celowo ustawiony przez ciemności do utrzymania gospodarki opartej, napędzanej na długu.

Poza tym różne podstawienia podejmowane były, aby szarada business-as-usual działa się, byśmy byli zajęci, kuciem funkcjonującego partnerstwa między nami i tymi, którzy mają zastąpić sprawców, którzy nadal posiadają zdolność by kołysać wasze rządy globalne, który mogą wyłudzić każdego dnia z pieniędzy i nieruchomości, i którzy unikają wyroków, które nie są ich aby. 

Sama wielkość nielegalnej działalności, która idzie na co dzień jest dość zdumiewająca, i nie możemy się doczekać, aby wysłać tych drani, do paki! 
Natomiast twoje nowe zarządzanie może być z początku zaskoczeniem z jego przejrzystością ,we współdziałaniu i jest w interakcji w użyteczny i uczciwy sposób, jak to możliwe. 
Rząd musi być postrzegany jako instrument gwarantujący twoje suwerenność i dobrobyt, a nie stosując wyłącznie egoistyczne partykularne interesy. 
Nowa przejrzystość będzie zbliżeniem do pewnego stopnia z Galaktycznym społeczeństwem, i jak rośniecie w świadomości staniecie się bardziej świadomi tego, jak rząd (a istnieje) wymaga ścisłej i dbającej o nadzór ze strony ludzi współpracy. 
To jest coś, na co będzie mieć ochotę monitorować, jak będą odbywać się masowe lądowania.

Jak twoja metamorfoza rzeczywistości nastąpi, teraz wiesz co do jednego, że jest zupełnie inaczej, to warto obserwować uważnie by każdy nowy element twojego społeczeństwa, zrozumiał, jak to może wpłynąć na twój świat jako całość. 

Zmiana ma przyjść szybko, jak różne elementy aktualnie opóźnione przez niebo zaczynają płynąć. 
Ten czas jest już bardzo blisko. 
Święty accord powstał z Anunnaki prawie 13 000 lat temu, które szczegółowo określały wiele zdarzeń naturalnych, które miały oznaczać koniec tej umowy i zwiastować powstanie nowej epoki światła dla ludzkości. 
Sygnały te powstają i wkrótce nowa rzeczywistość zstąpi i zmieni świat na zawsze. 
To jest święte zobowiązanie Nieba, a mamy jesteśmy tu jako mentorzy tego zobowiązania oraz w celu zapewnienia, że zmiany ogłoszone dawno pojawią się. 
Niebo przemieszcza się z obecnego stanu ograniczonej świadomości do naturalnego stanu pełnej świadomości. 
W twoim naturalnym stanie będziesz dziedziczyć obowiązki, które będziemy wspólnie podejmować, aby uczynić stały obowiązujący Traktat Galaktycznego pokoju.

Namaste! 

Jesteśmy Państwa Wniebowstąpionymi Mistrzami! 
Przychodzimy dziś z radością! 
Wiele z ” nadprzyrodzonych wydarzeń naturalnych”o których była mowa wcześniej pojawia się i znika. 
Tylko nieliczni są jeszcze nie są w stanie dojrzeć, a wszyscy  z pozostałych są bardzo blisko jako Ujawnienia. 
Tak to się stało, przychodzi twój świat bliżej twojego świętego przeznaczenia
 Te rzeczy są boskimi zwiastunami nowej rzeczywistości, pełne światła, miłości i dobrobytu. 
Wszędzie Niebo przygotowuje się powitać nas z wyświetlaczem energii, która będzie sygnałem początku twojej nowej epoki! 
Podobnie przygotowujemy naszych współpracowników ,by ogłosili nasz najbliższy harmonogram i rozpoczęli kampanię, która spowoduje, że obecny rząd idzie do zmiany. 
Zmiana ta doprowadzi do twojego wyzwolenia i formalnego oświadczenia, że wasza kosmiczna rodzina wkrótce wyląduje na najpiękniejszym  twoim żywym świecie. Agarthanie, którzy od dawna przygotowali ich domy dostępne dla was, przygotowują się również ogłosić swoją obecność we wnętrzu sfery Twojej chwalebnej Matki Ziemi.

Ta planeta od dawna podzielona na dwa odrębne światy(Królestwa): jeden istnieje pod nogami i często wysłane były Przedstawicielstwa, by żyć spokojnie wśród was; Druga jest na powierzchni, gdzie mieszkasz. 

Badacze, odkrywcy Agarthan, z sfery powierzchni  wrócili do domu z dużą ilością danych, które są używane do ustalenia najbardziej harmonijnego sposobu przygotowania ludzkości z powierzchni, aby dowiedzieli się o istnieniu  Agarthy. 
Ponieważ Agarthans również mają miejsce zamieszkania tam, chcą także przyczyniać się w odpowiednim momencie i w sposób najbardziej zgodny, w odsłonięciu tych informacji. 
Ponieważ te ogłoszenia są nadawane, my Twoi Wniebowstąpieni Mistrzowie będziemy, używać naszych dobrych usług bezpośrednio w oczy, o twoich wielu praktykach religijnych i tradycjach. 
Te prawdy mogą dostarczyć szansę, abyście dowiedzieli się więcej o pełnej świadomości i o planie powrotu do tego światłego i boskiego stanu bycia. 
W tym stanie, masz doświadczenia, jakie kiedyś robiłeś, gdy osiągnąłeś status, z którego teraz podziwiasz, jako nieśmiertelny Duch.

W tym podniosłym stanie odkryjesz, kim naprawdę jesteś i dlaczego przyszedłeś, tak dawno temu, do Matki Ziemi.

To knowingness ( Posiadanie wiedzy, informacji lub zrozumienia.),będzie podstawą dla wszystkich, co osiągnęli w boskiej wielkiej służbie, a my w tym celu zostaliśmy przygotowani do roli twoich niebiańskich nadzorców.
 Część z tej usługi jest ,aby Cię poprowadzić i przygotować cię, my twoi święci doradcy, aby nauczyć cię więcej o twoich obowiązkach w galaktycznej społeczności. 
Światło „wie” w jaki sposób może odpowiedzieć na tą sferę i daje instrukcje codziennie w najlepszy sposób, do rozruchu społeczeństwa świętej ziemi nowej ludzkości.
 Trzeba będzie pogodzić się z rodziną Agarthan i razem będziemy prowadzić wstępne obowiązki tego nowego społeczeństwa, jak będziemy poszerzać zasięg naszej siostrzanej planety i zacząć łączyć te światy jako nowej gwiazdy- naród. 
Jesteśmy gotowi i radośnie przewidujemy nasze wspólne boskie przeznaczenie!

Dzisiaj zajmowaliśmy się tym, czego się możesz spodziewać, jak zmienić swoje społeczeństwo i przygotować się do pełnej świadomości. 

Mamy również temat tworzenia nowej gwiazdy-narodu. 
Chwała zastępów niebieskich będzie widoczna i objawi się wszystkim! 
Wiedzcie, Moi drodzy, że niezliczone zasilania i niekończącej się dobrej koniunktury  niebios są zaiste wasze! 
Niech tak będzie! 
Pozdrawiamy Gajun! 
Selamat Ja! (Sirian na jednen! i w radości!)

Strona www: Planetarna aktywacja organizacji PAO

źródło:http://kochanezdrowie.blogspot.com
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: