Wolna Wola

Stwórca

 

06.02.2013 Wolna Wola. STWÓRCA

 

Ukochane Dzieci,

Ja, Stwórca wysłałem Was na ten Świat,
a jednak mogło się to stać dzięki Waszej Wolnej Woli,
której podporządkowane jest wszystko.

Władza którą przyznałem Ludziom jest wielka, albowiem poprzez Wolną Wolę Człowiek może decydować o wszystkim, może na wszystko wpływać i formować „Los”.

A więc proszę Was teraz, nie skarżcie się jeśli jesteście popychani przez Życie w sytuacje które są w oczywisty sposób niepomyślne. Nie skarżcie się u Boga, bo zaprawdę Wy sami jesteście Stwórcami wszystkich Stanów Waszego Życia.

Zaprawdę, Człowiek bez Wolnej Woli byłby bez Mocy (*bez Władzy) i wiedzcie proszę, że używacie jej cały czas, nawet jeśli nie jest to Wam cały czas świadome. Dzięki Wolnej Woli możecie urządzać Świat i kształtować Wasze Życie.
Z tą Siłą zmartwychwstanie Nowa Ziemia i wyłoni się Nowa Ludzka Cywilizacja która zaprawdę będzie „cywilizowana” i wysoko ukulturowiona.

Proszę, zacznijcie mieć dla tego głębokie zrozumienie, bo kiedy pokazuje się Wam niedoskonały Stan, to szybko macie skłonności do tego aby zaprzeczać Bogu i dawać mu za to winę.

Z powodu warunków które zostały stworzone dla tej Ziemi Stwórca daje Wam wolną rękę aby Człowiek mógł się sprawdzić i doświadczyć. Wolna ręka oznacza że możecie ale i powinniście wszystko tworzyć Siłą i za pośrednictwem Mocy Wasze Wolnej Woli to co chcecie stworzyć: to pełne Cierpienia jak i to promieniujące Szczęściem – Spektrum tego jest zaprawdę nieskończone.

Pytanie: dlaczego Bóg dopuszcza tak wiele Cierpienia jest NIEDOPUSZCZALNE. Dopuszczalnym Pytaniem jest: dlaczego i za pośrednictwem czego Człowiek tworzy tak dużo Cierpienia.

Zacznijcie więc sami brać odpowiedzialność za taki Stan tego Świata, również i za to że on nie jest jeszcze zmieniony – tak jak wielu z Was sobie tego życzy. Wszystko decydowane jest Siłą Wolnej Woli i poprzez Energię którą wnosicie w ten Proces. Jeśli ta Przemiana Świata ma nastąpić szybko i pokojowo to bardziej niż kiedykolwiek są potrzebne szlachetne zamiary Ludzkości.

Dlatego też – i tylko dlatego – Ludzie są teraz nawoływani by klarowali samych siebie, aby te zamiary były czyste i aby nastąpiło wyjustowanie wyłącznie na pokojowy Czas który czeka Ziemię.

Przejmijcie odpowiedzialność za JEST-Stan Ziemi i przejmijcie odpowiedzialność za jej przyszłość – wtedy rozpoznaliście po co przyszliście i co macie uczynić.

Nie istnieje Bóg który karze, nie istnieje Bóg który grozi, nie istnieje Bóg który prowadziłby Ludzi do absurdalnych lekcji, jednak to co JEST to jest Człowiek ze swoją umiejętnością do wynajdowania wszystkiego dla siebie, do kreowania, aby to mogło być doświadczone.

Uświadomcie sobie:

Ja, Stwórca, kocham Was nieskończenie i działam teraz moją Łaską tam, gdzie wkraczacie do Świątyni Prawdy i gdzie przekraczacie Bramę Samo-Odpowiedzialności.

Honorujcie swoją Siłę poprzez to że samorządnie nadacie kierunek swojemu Życiu i Światu tak jak rozkaże Wam Wasze Serce. Za wszystko inne ręczę Ja, który Jestem Stwórcą Wszystkich Żyć – bo Ja jestem w Tobie Wieczny, Jedyny i Wszechobecny.

STWÓRCA

//Patrz również: 12.10.2012 Ostatni Krok z Kroków. SHIVA – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

źródło.wolnaplaneta.pl

Reklamy

1 komentarz (+add yours?)

  1. Bradly
    Mar 10, 2013 @ 01:32:18

    Major thanks for the blog. Truly getting excited about visit our website. Maintain writing.

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: