Kryształowa Zdrowa Woda

Zarządzenie Dnia

 

Zarządzenie Dnia 09/02/2013. Kryształowa Zdrowa Woda.

 

„ZARZĄDZAJCIE DLA SIEBIE SAMYCH – WSZYSTKO INNE STANIE SIĘ SAMO Z SIEBIE.” ST. GERMAIN

 

ZARZĄDZENIE:

 

JA (podaj tutaj swoje imię i nazwisko)
SIŁĄ MOJEJ BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCI ZARZĄDZAM
ŻE ZDROWA, STRYKTURYZOWANA, ŻYWA WODA,
WOLNA OD WSZELKICH ZANIECZYSZCZEŃ NATURY
MECHANICZNEJ, CHEMICZNEJ ORAZ BIOLOGICZNEJ
MA NATYCHMIAST POJAWIĆ SIĘ W MOIM ŻYCIU NA GAIA TERRA Xx
TAK WŁAŚNIE JEST. JA JESTEM TO JA JESTEM.
SUREIJA OM ISTHAR OM.

(…) PRZED KILKU LATY JAPOŃCZYK MASARU EMOTO W WYNIKU SWOICH EKSPERYMENTÓW ODKRYŁ, ŻE WODA REAGUJE NA NASZE MYŚLI I SŁOWA ORAZ ŻE POTRAFI JE ODZWIERCIEDLIĆ. ZALEŻNIE OD TEGO, JAKIE WYSYŁANO SŁOWA W KIERUNKU KROPLI WODY, JEJ KRYSZTAŁKI PO ZAMROŻENIU UKSZTAŁTOWAŁY SIĘ W ZUPEŁNIE RÓŻNE FORMY KRYSTALICZNE…..

 

MASARU W SWYCH PUBLIKACJACH ANALIZUJE, JAKI WPŁYW NA NASZE ŻYCIE MA WODA, Z KTÓREJ KORZYSTAMY NA CO DZIEŃ TA W KRANACH I STUDNIACH I KTÓRA NAS OTACZA W RZEKACH, JEZIORACH, STAWACH; W JAKI SPOSÓB WODA ODZWIERCIEDLA NASZE DZIAŁANIA, MYŚLI, INTENCJE; CO ZROBIĆ, BY WODA BYŁA CZYSTA I PRZYJAZNA LUDZIOM. DOWODZI ON, ŻE ENERGIĘ NASZEGO ŻYCIA MOŻEMY ŚWIADOMIE KSZTAŁTOWAĆ, MYŚLĄC O WODZIE, Z KTÓREJ KORZYSTAMY, CZYNIĄC PRZEZ TO ŻYCIE LEPSZYM, A NASZ ŚWIAT BARDZIEJ PRZYJAZNYM….

DONIOSŁOŚĆ ODKRYĆ MASARU EMOTO STAJE SIĘ OCZYWISTA, JEŚLI UŚWIADOMIĆ SOBIE, ŻE WODA STANOWI OKOŁO 70% SKŁADU ORGANIZMU DOROSŁEGO CZŁOWIEKA. WNIOSKI Z NICH PŁYNĄCE STAŁY SIĘ PRZEDMIOTEM BADAŃ W WIELU JUŻ KRAJACH. TEZA, ŻE WODA MOŻE SWOIMI WIBRACJAMI WPŁYWAĆ NA NASZ ORGANIZM I MY MOŻEMY WIBRACJĄ MYŚLI I SŁÓW WPŁYWAĆ NA WODĘ, OTWIERA OGROMNY OBSZAR MOŻLIWOŚCI. PIJĄC WODĘ, MOŻEMY JĄ DOBRĄ MYŚLĄ NASTRAJAĆ, BY NAM LEPIEJ SŁUŻYŁA. MOŻEMY JĄ TEŻ NASZĄ MYŚLĄ I MODLITWĄ OCZYSZCZAĆ W NATURALNYCH ZBIORNIKACH WODNYCH. TEGO RODZAJU AKCJE MNOŻĄ SIĘ OBECNIE W WIELU KRAJACH. CORAZ WIĘCEJ OSÓB PODEJMUJE W SKALI GLOBU DZIAŁANIA MAJĄCE NA CELU OBJĘCIE TROSKĄ WODY, TEGO PODSTAWOWEGO CZYNNIKA ŻYCIA NA NASZEJ PLANECIE….

W ŚWIETLE POWYŻSZEGO JASNE STAJE SIĘ ZNACZENIE NP. MODLITWY PRZED POSIŁKIEM – OCZYWIŚCIE NIE TAKIEJ KLEPANEJ BYLE JAK Z PAMIĘCI, ALE TAKIEJ ODMAWIANEJ WŁASNYMI SŁOWAMI Z SERCEM. JEDZENIE PRZESZŁO PRZECIEŻ RÓŻNE KOLEJE LOSU, NIM TRAFIŁO NA NASZ STÓŁ I JEGO POLE MOŻE BYĆ ZDEZORGANIZOWANE, CHAOTYCZNE, A PRZYNAJMNIEJ NIE DOSTOSOWANE WIBRACYJNIE DO NASZEGO. TAKIE DUCHOWE NASTAWIENIE, ŚWIADOME JEDZENIE JAK I PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW MA WIĘC DUŻE ZNACZENIE, DOSTRAJA WIBRACJE POKARMU DO NASZYCH WŁASNYCH I POWODUJE, ŻE WRAZ Z JEGO ODŻYWCZYMI SKŁADNIKAMI WNIKAJĄ W NAS POZYTYWNE WIBRACJE. NATOMIAST WSZELKIEGO RODZAJU KŁÓTNIE, ZAWISTNE MYŚLI, WŁĄCZANIE TELEWIZORA, Z KTÓREGO NADAWANE SĄ NEGATYWNE OBRAZY PODCZAS PRZYGOTOWYWANIA I JEDZENIA POSIŁKÓW SPRAWIA, ŻE DOSŁOWNIE ZJADAMY WIBRUJĄCĄ W NICH NEGATYWNĄ ENERGIĘ. (…)

Powyższe fragmenty pochodzą ze strony – kliknij tutaj//

 

(…) BĄDŹCIE ZDECYDOWANI, ZARZĄDZAJCIE WASZĄ SIŁĄ, ZRÓBCIE UŻYTEK Z WASZEJ BOSKIEJ MOCY I PRZYCIĄGAJCIE DO SWOJEGO ŻYCIA TO, CO CHCECIE I CO POWINNIŚCIE DLA WAS STWORZYĆ.

 

TA WYTYCZNA JEST W OBECNYM CZASIE NAJPOTĘŻNIEJSZYM ELEMENTEM TWORZENIA NA TEJ, NA WASZEJ PLANECIE. MIJA CZAS NIEOKREŚLONEGO (NIEZDECYDOWANEGO) KREOWANIA.
TO ZARZĄDZENIE DZIAŁA ZAWSZE ZALEŻNIE OD WASZYCH ZADAŃ. JEŚLI ZOSTANIE UŻYTE DLA INNEJ SYTUACJI, WTEDY JEST BEZSKUTECZNE.

IDŹCIE I ZACZNIJCIE DECYDOWAĆ O WASZYM ŻYCIU. SAMEMU DECYDOWAĆ O TYM O CZYM POWINNIŚCIE DECYDOWAĆ NA PODSTAWIE WASZYCH KOSMICZNYCH UMÓW.

I PRZEMYŚLCIE PROSZĘ: „ZARZĄDZENIE” MOŻE WAS UWOLNIĆ OD WIELU CIEMNYCH ENERGII I ONO TO CZYNI JEŚLI PRZY TYM JESTEŚCIE ZDECYDOWANI, KLAROWNI I JEDNOZNACZNI. (…)

ATOS TU NAH’ – 19 BRAMA DO OŚWIECENIA: TWORZENIE RZECZYWISTOŚCI

Powyższy fragment pochodzi z książki: 30 BRAM DO OŚWIECENIA – kliknij tutaj//

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: