Możecie zaprosić i przyjąć tę energię

 

Archanioł Michał: Możecie zaprosić i przyjąć tę energię

 

Dziś raz jeszcze będziemy mówić o energii, ale ograniczymy się do omówienia tych energii, które narastały wokół waszej Ziemi przez dość długi czas i wpływają na wszystkie gotowe na to istoty na ścieżce wzniesienia. Znacie te energie, czujecie je, i do tej pory wielu z was nauczyło się je zapraszać i wykorzystywać możliwie najwyższy ich potencjał.

Mówimy o energiach, i rozmaite ich częstotliwości rzeczywiście są obecne, ale w istocie wszelka energia jest u swych podstaw czystą bezwarunkową miłością Stwórcy. Ponadto wszystko jest Jednym. Ta powódź energii dociera do was w takim natężeniu po to, abyście sobie z coraz wyższej perspektywy uświadamiali te najbardziej fundamentalne prawdy. Dokładniej rzecz ujmując, jesteście wprowadzani w coraz wyższą koncentrację tej energii. I gdy sygnatura waszej planety i wszystkiego, co się na niej znajduje, wzrasta, jesteście przyciągani do coraz wyższych stanów. Wyobraźcie sobie rysunek przedstawiający krzywą, która najpierw biegła w dość stabilny sposób, a potem zaczyna się wznosić w coraz szybszym tempie, i idzie teraz do góry prawie pionowo. Gdyby tak wyglądał wykres waszych zasobów, czy nie uśmiechnęlibyście się na ten widok? A dokładnie taki jest ich potencjał. Ostatecznie będzie to prawdą dla każdego z was, drodzy przyjaciele, ale raz jeszcze podsuniemy wam parę podpowiedzi, które pomogą wam trochę szybciej to osiągnąć.

Przypominamy wam, że możecie zaprosić i przyjąć tę energię w siebie. Możecie wyrażać wdzięczność za to, co ona wam przynosi, czy widzicie to, czy też nie. Możecie dziękować za to, kim jesteście i kim się stajecie. Wszystko to bardzo ułatwi wam sprawę i przyspieszy ten proces. Koncentrowanie się na jakichkolwiek niewygodach na tej drodze będzie mieć niestety efekt odwrotny. I może już pora opowiedzieć o paru innych rzeczach, których powinniście być świadomi.

Wielu z was widzi, że inni podskakują sobie radośnie na tej ścieżce, i zastanawiacie się, dlaczego wy, jak się wydaje, wcale się na niej nie posuwacie. Czy możemy zaproponować wam rozważenie paru nowych możliwości?

Najpierw zastanówmy się nad najprostszą z nich. Być może macie pewien kontrakt do wypełnienia. Być może istnieje porozumienie pomiędzy wami i kimś drugim, aby jedno z was lub oboje mogło doświadczyć pomocy i wsparcia potrzebnego do dokonania w tym życiu czegoś, co jeszcze nie zostało ukończone. Dość często takie kontrakty nie są sprawą, którą łatwo sobie wyobrazić i pojąć, jak wydawałoby się to waszemu świadomemu umysłowi, i równie często przynoszą one pożytek obu stronom, a w niektórych przypadkach można powiedzieć, że wszystkim stronom tej umowy. Jeśli tak się rzeczy mają, róbcie dalej wszystko co w waszej mocy, na swym najwyższym poziomie, i otwierajcie się na wydarzające się zmiany. Efekt tego zawsze będzie taki, że kiedy wasze kontrakty się dopełnią, zbudowany przez was impet poniesie was naprzód w zawrotnym tempie. Nigdy nie pozostajecie zapomniani, najdrożsi.

Bardziej problematyczną sprawą jest przypadek, kiedy ktoś na jakimś poziomie decyduje się nie otwierać na te zmiany, z takiego lub innego powodu. „Czemu mielibyśmy to robić?”, spytacie. Może lepiej zastanówcie się nad pytaniem „Czemu to zrobiłe/am?” Czy tak brzmi lepiej? Czy obawiacie się zmiany? Jest ku temu tyle powodów, ilu jest ludzi, którzy czują, że ‚utknęli’.

Tak naprawdę nie utknęliście. W którymś momencie zaczniecie się poruszać, jeśli będzie to waszym pragnieniem. Ale jeśli naprawdę chcecie zacząć to teraz, będziecie potrzebowali skonfrontować się w jakiś sposób z tymi sprawami wewnątrz siebie i zobaczyć, czym one są. Wystarczy tylko je ujrzeć. Kiedy to zrobicie, kolejne kroki podejmiecie prawie odruchowo, a prośba o pomoc jest pierwszym oczywistym posunięciem. Za każdym razem, gdy jedno z was, kochani bracia i siostry, wykonuje ten pierwszy krok, nasze serca się radują. Wtedy nasza praca naprawdę staje się radością. Ale nie obawiajcie się, ukochani, jeśli zechcecie wybrać się w tę podróż, zróbcie to. Już pora. Czas, wyznaczony dla istnienia tej iluzji, która was więziła, osiągnął swój kres. 

 

 

Wkrótce wznowimy naszą rozmowę. Dobrego dnia, idźcie w pokoju i radości.

Przekazał Ron Head, 6 lutego 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/02/06/you-are-never-forgotten-dearest-ones-channeled-by-ron-head/

żródło:http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: