Poświęćcie się mnie.

Stwórca

 

07.02.2013 Poświęćcie się mnie. STWÓRCA

Przesuńcie Boga na 1. miejsce w Waszym Życiu,
a Bóg stanie się Waszym Wszechobecnym Służącym
na wszystkich Waszych szlakach.

 

Stwórca wszystkich Żyć – którym Jestem przygotowuje Ludzką Duszę na wszystko, wyposaża ludzkie Życie we wszystko i dostosowuje wydarzenia Życia całkowicie zgodnie z nurtem Boskich Zasad.

Moje Dzieci,

Wy potrzebujecie tylko przyjść, jeszcze dziś.
Nie przesuwajcie tego spotkania na Wieczór (Zmierzch) Życia, albowiem:

Dla tego kto w rozkwicie swego Życia, na szczycie swojej Siły Tworzenia odmawia Bogu, trudne jest otwarcie sobie Drzwi do Światła gdy zbliża się Zmierzch Życia i Drzewo Ludzkiego Życia nie może przynieść ani nowych kwiatów, ani świeżych owoców.

Wielu mówi do siebie samych: „Bóg, tak, to przyjdzie później, temu Misterium poświęcę uwagę w innym czasie, bo teraz muszę zająć się Życiem”.

Wiedzcie jednak, że trwonicie Życie niezależnie od tego jak jest ono pełne sukcesów i jak jest wypełnione światowymi Rzeczami. Niczym diament którego nikt nie ujrzy – tak marnuje Życie Człowiek który nie jest wypełniony Bogiem, ponieważ nie pojawia się wewnętrzny blask i zewnętrzna piękność.

To, po co przyszliście, możecie optymalnie ukończyć w Bogu i z Bogiem, bez tego połączenia wszystko pozostaje niedoskonałe, niedokończone i zaczęte „w połowie”.

W tych Dniach Ludzkości panują wyjątkowe warunki do Boskiego (WEWNĘTRZNEGO) PRZEGLĄDU. Oddzielenie od Stwórcy jest zakończone, zaczyna się Życie w Jedności z Bogiem.

Zaprawdę, te wymagania obowiązują teraz wszystkie Dzieci Ludzkie, albowiem Kurtyna Iluzji stała się transparentna (przezroczysta).

Tak więc wzywam Was, Dzieci Ludzkie które stoją w kwiecie swojego Życia, abyście teraz dodali do Waszego Życia Boską Obecność i zrzekli się Świata poprzez to iż ponownie przejrzycie Grę Ułudy albowiem zaprawdę:

Żyć, działać i być w Świecie – to jedno, zupełnie innym jest wiedzieć przy tym że samemu nie jest się z tego Świata, albowiem u podłoża Ludzkiej Rzeczywistości leży Pra-Źródło Wszystkich Żyć – Bóg.

Wiedzcie iż nic w Świecie nie może osiągnąć takiego znaczenia, aby z tego powodu oddalić się od Boga. Jeśli jednak to ma miejsce, to Człowiek słucha na zew Iluzji która ta długo wciąga Istotę, aż zmęczona i pozbawiona sensu otwiera się ona Światłu.

Nawet spełnione Życie Ludzkie okazuje się na końcu jako pełne niedostatku jeśli Bóg był jedynie rzadkim i nierozpoznanym Gościem. Nawet Życie pełne zapału i oddania Ludziom okazuje się pełnym niedostatku gdy nie jest zdolne do Wszechogarniającego Boskiego Postrzegania i dźwigane jest przez nurt ludzkich kondycjonowań (uwarunkowań).

W kwiecie Waszego Życia bądźcie oddani Bogu,
wtedy nigdy nie ustąpi Wasza Siła Życiowa
i pozostawi ślady na tej Ziemi wykraczające
poza Waszą cielesną Rzeczywistość.

Tylko poprzez Boga którym Jestem
Jesteście całkowici, doskonali i ukończeni.

Dajcie temu Światu Wasze umiejętności
i poświęćcie Bogu Wasze Serce
– w Wieczności.

 

STWÓRCA

//Patrz również: 05.03.2012 Oko Oświeconego. Część II. LORD ASHTAR – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: