Wirusowy Gen Znaleziono w komercyjnych uprawach GMO

GMO-sign-Soja

 

NaturalNews – Jonathan Benson – Hidden, Deadly Wirusowy Gen Znaleziono w komercyjnych uprawach  GMO – 08 lutego 2013

 

to jakaś paranoja …. Na siłę chcą nas wymordować …robią to na bieżąco … w głowie się to nie mieści … co wyprawiają…Przecież jest to

MORDERSTWO Z PREMEDYTACJĄ
(NaturalNews)
 Minęło zaledwie kilka miesięcy po uwiecznionych badaniach włoskich ,gdzie stwierdzono, że Monsanto NK603 modyfikowana genetycznie (GM) kukurydza powoduje poważne uszkodzenia narządów i guzów u ssaków, w raporcie opublikowanym przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA), odkryli, że większość GMO w komercyjnych produktach dzisiaj zawierają ukryty wirusowy gen, który wydaje się być niebezpieczny dla ludzi.
Prawo Możliwych skutków nakładania się regionów CaMV 35S w wektorach do transformacji roślin stosowanych iwirusowego VI genu w roślinach transgenicznych, landmark  Raport podkreśla, że ​​fakt, że 54 z 86 cech GMO obecnie dopuszczone są do użytku, czyli około 63 procent, zawiera dziwny wirusowy gen zwany „gen VI”, że naukowcy odkryli, iżzmienia normalne funkcjonowanie upraw.
Ta zmiana jest obecna w większości powszechnie GMO uprawianych  komercyjnych odmian, obecnie w tym zarówno NK603 oraz MON810 kukurydzy, oraz Roundup Ready, soi, wszystkich, które są produkowane przez firmę Monsanto. A naukowcy odkryli, że gen ten łobuz może wywołać niezamierzone fenotypowe zmiany, które mogą powodować poważne fizyczne i biochemiczne mutacje w organizmach.
„W trakcie analizy w celu identyfikacji potencjalnych alergenów w GMO, Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) z opóźnieniem odkryli, że najczęstsza genetyczna sekwencja regulacyjna w komercyjnych GMO również koduje znaczący fragment genu wirusowego,” wyjaśnia Niezależny Science News (ISN) o odkryciu.
Na podstawie wcześniejszych badań dotyczących związku między genami wirusowymi i roślinami i zdrowia ludzkiego, nowe odkrycie wywołuje poważne obawy co do bezpieczeństwa wielu GMO w produkcji komercyjnej dziś.

Ponieważ nieodłącznym celem genów wirusowych jest wyłączenie hosta w celu umożliwienia inwazji chorobotwórczych, ich obecność w GMO- ridden (przejażdżkę- chyba na tamten świat?) w zasobach żywności, stanowi poważne zagrożenie zarówno dla zdrowia roślin i ludzi.

Gen VI „smoking gun”, który dowodzi, GMO nie nadają się do spożycia przez ludzi
Do tego momentu, przemysł, który utrzymuje biotechnologię GMO są praktycznie identyczne z naturalnymi, organizmy, i że nie ma strukturalnych i funkcjonalnych, a różnica między GMO naturalnych roślin objawia się w taki sposób, że są przetwarzane przez organizm ludzki.
Ale obecność genu VI w większości GMO całkowicie obala ten mit.
Rośliny  naturalne  nie mają Genu VI, nie są podatne na infekcje wirusowe, jak same GMO są to, że zawierają.
Według analizy Isn w funkcji Genu VI genetyczne wady nie tylko ułatwiają montaż groźnych wirusów w tkankach roślinnych, ale również hamują naturalne zwalczanie chorobotwórczej obrony, co rośliny, i potencjalnie ludzie, jak je jedzą, bardziej podatni są na choroby.(szczególnie wirusowe)
Obecność genu VI zasadniczo pozostawia uprawy roślin transgenicznych jako bezbronnych zarówno przed najeźdźcami chorobotwórczymi i wirusowymi, i uważa się, że mogą powodować nieprawidłową ekspresję genu w uprawach, które posiadają go.
Oznacza to, że cała sekwencja genetyczna roślin może w wyniku mutacji Genu VI, w wyniku produkcji białek w losowych komórkach roślinnych wywołać ekspresję genu masowo w  całym organizmie, a nawet doprowadzić do deformacji wzrostu.
Naukowcy wiedzą już o obecności podobnych genów wirusowych w GMO od lat, ale nigdy nie wskazali dokładnie, jakie te geny i masywne zmiany genetyczne wywołują  wpływy na zdrowie człowieka.
I żaden z rządów, które zatwierdziły GMO  z wirusowymi genami do użytku komercyjnego kiedykolwiek poprosili  o potrzebne i odpowiednie testy bezpieczeństwa przeprowadzane w celu zidentyfikowania potencjalnych zagrożeń dla zdrowia, co oznacza, że ludzkość jest zbiorową świnką morską na tym masowym i masywnym eksperymencie naukowym biotechnologii.
„[T] on istotne informacje o istnieniu genów VI było swobodnie dostępne w literaturze naukowej na długo przed pierwszym zatwierdzeniu biotechnologii”, dodaje ISN o skandalu.
Pamiętaj, aby przeczytać cały raport ISN na badania tutaj: http://independentsciencenews.org

Przeczytaj także o samych badaniach tu:http://www.landesbioscience.com/journals/gmcrops/2012GMC0020R.pdf

Źródła dla tego artykułu to:
http://independentsciencenews.org
http://www.naturalnews.com / link do oryginalnego artykułu
także http://www.vanguardngr.com/2013/02/report-uncovers-deadly-viral-gene-found-in-commercial-gmo-crops/
żródło:kochanezdrowie.blogspot.com
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: