Chodźcie do Mnie. STWÓRCA

Stwórca

 

10.02.2013 Chodźcie do Mnie. STWÓRCA

W ciszy pokazuje się jak daleko postąpił Proces Transformacji,
w odosobnieniu Człowiek rozpoznaje czy jest sam ze sobą w zgodzie,
z dala od każdego rozkojarzenia i ujawnia się Człowiekowi stopień duchowego postępu.

Ukochane Dzieci,

możliwym dla Was jest zmylenie Sąsiada,
możliwym dla Was jest zmylenie Waszej wspólnoty,
możliwym dla Was jest dać pozór całemu Światu,
możliwym dla Was jest nawet zmylić Waszego najbliższego,
jednak nie jest dla Was możliwym okłamać samego siebie.

W dniach które teraz nadejdą wielu Ludzi nachodzą refleksje. Oni pytają się siebie „co jest jeszcze do zrobienia”, „gdzie przegapiłem Cień”, lub pytają „dlaczego pomimo wszelkich starań nie dochodzę do spokoju i nie odziedziczam wewnętrznego Pokoju?”.

Tak właśnie pyta teraz wielu i oni wiedzą że nie ma najmniejszego znaczenia
co o tym myśli Świat, Ludzie i ci którzy wierzą że ich znają.

Głęboko w Waszych Sercach rodzić się będą teraz te słuszne i konieczne pytania, albowiem ten kto dziś nie wytrzymuje sam ze sobą, ten przegapił niektóre Lekcje Przemiany i ten otrzyma korepetycje.

Ja, Stwórca ludzkiej Duszy wiem jak w Czasie i Przestrzeni sprytnie próbuje ona uniknąć rozpoznania. Rozpoznanie na pewnym Poziomie jest bardzo często połączone z Duchowym Bólem i ta Dusza chce tego Bólu uniknąć, chce go opłynąć tak aż Okręt Życia dotrze do spokojnych wód.

Jednak Rzeka Życia tego Świata ma wysoki poziom wody, Rzeka Życia tego Czasu wylewa daleko poza brzeg w wielu miejscach. Rzeka Przestrzeni Życiowej w której się postrzegacie rozszerza się i nic nie możecie przeciwko temu zrobić – poza zaakceptowaniem tego Rozwoju i nauczeniem się go kochać.

Tak też możecie kochać samych siebie za Rozpoznania które będą teraz się rodziły, które teraz z Waszych najgłębszych miejsc nieświadomości transportowane są do Światła, podnoszone do Świadomości i uzdrawiane.
Dla wielu z Was zaczął się osobliwy czas. Wielu weszło w osobliwy czas postrzegania Czasu i Przestrzeni.

To co w roku 2012 wydawało się następować
i rozwiązywać się samo z siebie – tego nie ma.

Teraz  Niepokój powraca nawet u wyćwiczonych Wojowników Światła którzy daleko już zaszli i powraca też u tych którzy Drogę Światła przeszli już bardzo dawno temu.

Bądźcie teraz świadomi tego co jest teraz wymagane, bądźcie teraz świadomi że ma miejsce Przemiana – jednak nie tak, jak skrycie tego oczekiwaliście:
przez to że co poniektóre w Waszym Życiu – co było jeszcze nieukończone i nieuzdrowione – to zostało po prostu przegapione i nie było wzięte pod uwagę bo czekaliście na to że Wydarzenia Czasu Wam to zabiorą.

To Pomyłka której należy się teraz przyjrzeć, albowiem zaprawdę:

Nigdy jeszcze nie byliście potężniejsi jak w tych Dniach
w których mogliście rozpoznać to co przeszkadzało Wam
w pełnieniu Waszej Władzy (*korzystaniu z Waszej Mocy).

I rozpoznać możecie:

1. Gdzie jest Niepokój – w Was samych i w Świecie.

2. Gdzie panuje niedobór Miłości – w Was samych i w Świecie.

3. Gdzie czyhają Lęki i udaremniają Odwagę – w Was samych i w Świecie.

4. Gdzie działa Niebo a gdzie tylko Wy sami możecie działać – abyście mogli osiągnąć niezmąconą Siłę Rozpoznawania.

Dlatego należy ponownie kroczyć do Waszej Transformacji, być na to gotowym nawet jeśli wielu uważa że zrobili już wszystko i właściwie nie rozumieją że
„Pilot Wycieczki do Światła” – którym Jestem – ponownie nawołuje do wyruszenia i zachęca tych słabych i zmęczonych do nowych czynów.

Nieskończenie długa Podróż znajduje tutaj swoją kontynuację, nastąpił Koniec o którym mówiło wielu, jednak nie zawsze odpowiadało to Waszym oczekiwaniom albowiem dla wielu Dzieci Ludzkich mało jest widoczne ponieważ nie zaktywowali swoich możliwości wewnętrznego widzenia i nie jest ono kompletne.

I tam właśnie idzie Podróż, albowiem tylko gdy będziecie wewnętrznie całkowicie wytłumaczeni i oczyszczeni, uszlachetnieni i dokończeni, to wtedy wyłania się Wiedza której dotychczas byliście pozbawieni, albowiem zaprawdę:

My znajdujemy się w środku Wielkich Przełomów którym jeszcze nigdy nie był poddany ten Świat i rozpoznanie tego tylko do połowy, zaprzeczanie temu poprzez brak oczywistego oznacza że przeszło się dopiero połowę Drogi Transformacji.

Spójrzcie w Waszą Duszę, spójrzcie na to co JEST i co działa w Was, Wy to wiecie i Wy to znacie jeśli poświęcicie temu Czas i w momencie gdy jesteście gotowi aby ze sobą samym zawrzeć Pokój stanie się Świat Pokojowy, stanie się Świat pełen Miłości bo sami siebie możecie doświadczyć jako kochający.

Ponowne Wezwanie:
Przemieńcie się z Waszego Wnętrza na Zewnątrz
i zakończcie oczekującą postawę że Przemiana pokaże się na Zewnątrz
i przy tym cały Świat również się zmieni.

Należy zmienić jeszcze tylko jeden Świat: Świat Waszych Myśli, Słów i Czynów, Świat Waszych Odczuć, Uczuć i Emocji, Świat Waszych Wewnętrznych Oprogramowań odciągających Was nadal jeszcze od Życia w Świetle Boga.

Wy jesteście poświęceni Życiu Wiecznemu, sprawdźcie się sami ponownie, albowiem zaprawdę:

Podróżujący podczas trwania swojej Podróży nie może stwierdzić prędkości tej Podróży, bo objawia się ona dopiero po jego przybyciu.

Patrząc z samolotu wysoko na Niebie, wierzycie czasami w to, że „stoicie w powietrzu” i tak wierzy dzisiaj wiele Dzieci Ludzkich – w to że Światowa Przemiana doznaje teraz przestoju.

Ja mówię Wam: nigdy wcześniej prędkość Transformacji nie była większa niż teraz, bo wydaje się że nic się nie zmienia.

Przygotujcie się dobrze przez to że sami doprowadzicie się do pewności że spełni się to za czym tęsknicie z całego Serca i że spełni się to w tym momencie kiedy bez przeszkód powrócicie do Waszej Duszy: Wszechwiedzącej i wyczyszczonej ze wszystkich złudzeń Czasu.

Nadszedł czas, zaprawdę Nowy Czas, niepodobny do żadnego Czasu i niepodobny do Czasu który po nim nastąpi.

Ja Jestem Ojcem który prosi Was abyście kroczyli dalej, abyście ze mną powrócili do Wspaniałości którą Ja dla Was przygotowuję.

Chodźcie, podnieście się teraz, Ja poprowadzę Was przez Dolinę Niepewności i przez Labirynt Strachu, pewnie i bez zwątpienia – aż do celu – aż do Końca tego Czasu i naprzeciw Nowemu Czasowi.

JA JESTEM STWÓRCA
Chodźcie do mnie.

//Patrz również: 24.06.2012 Zejdźcie z Krzyża. Archanioł URIEL – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Xródło:wolnaplaneta.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: