Idźcie i Kochajcie.

Stwórca

 

11.02.2013 Idźcie i Kochajcie. Część I. STWÓRCA

Moje Dzieci!

Jesteście Podróżnikami w Czasie, Szybującymi w Przestrzeni i Wiedzącymi, ponieważ z dala od Pra-Źródła czynicie to Niewyobrażalne – pomimo tego że Wam samym jest to mało świadome.

Wyjątkowością Waszego Ludzkiego Bytu jest to, że dopiero po pokonaniu tej Ekspresji (Życia) jesteście świadomi jej wielkości i znaczenia.

Ja błogosławię Ciebie, tego który śledzi te Słowa Stwórcy, tego który powrócił do Światła Prawdy i tego który daje się dalej dźwigać przez Energię Miłości która teraz dopływa do Ludzkich Serc, albowiem zaprawdę:

Nie ma Człowieka który nie potrzebowałby Waszej Miłości i nie ma też Człowieka który nie byłby w stanie tej Miłości dać.

Światła Wieczności, Wieczne Światła Nieba, Ukochane Dzieci Ludzkie!

Wy przemierzyliście Czas.
Wy przemierzyliście długie fazy nauki, otrzymaliście wiele lekcji i wiele lekcji urzeczywistniliście w Sercach. Jedna Epoka skończyła się, w pewnym stopniu przeminęła i zaczęła się Nowa Epoka.

I podczas gdy Wy jesteście jeszcze w Niewiedzy czy faktycznie to wszystko wydarza się z Wami, w Was i przez Was, wydarza się to z dala od każdej wątpliwości i Wy staniecie się zdziwionymi świadkami tego co nadchodzi i tego co się staje. I Wy będziecie Głosicielami tej Radosnej Nowiny że znów Życie jest na Ziemi, że wszystko zmieni się na Dobre, że wszystko znów powróci „do pionu”, że cała Ciemność rozpuści się w Świetle, że Matka Ziemia tworzy się na nowo. I Wy jesteście świadkami i aktorami przy każdym z tych Procesów, nawet jeśli nie zawsze jesteście tego świadomi.

Lecz jak to się dzieje, że nie zawsze jesteście tego świadomi?

Jest tak dlatego, ponieważ jest to w Was położone, bo jesteście tak stworzeni, bo Wasza ludzka struktura i Wasza pamięć komórkowa nie jest jeszcze całkowicie przebudzona. Dlatego nie ma ona pamięci o TERAZ i dlatego też musicie od wydarzenia do wydarzenia żmudnie wymyślać Świat i go imaginować. To jest część tego Poziomu i to jest również część która teraz zostanie uwolniona od swoich Kurtyn, abyście z powrotem mogli odzyskać wgląd (*podgląd, orientację).

Wiele z tego wszystkiego co łączyliście i co dziś jeszcze łączycie z Przemianą jest słuszne, wiele jest nietrafione, a jeszcze inne jest zarówno słuszne jak i nietrafione.

Z Przemianą jest tak jak z Ogrodnikiem który obserwuje Ogród sąsiada i cieszy się jego przepychem lub pyta się zdziwiony jego prostotą: „Dlaczego nie ma tam nic więcej?”

Wielu pyta dlaczego nie ma tam nic więcej – podczas gdy ich spojrzenie trzymane jest nadal na to co na Zewnątrz a ich własny Ogród marnieje.

Własny Ogród, własne Życie, własna Wewnętrzna Istota wymagają największej uwagi, bo one reprezentują Ogród Różany którego daremnie bardzo wypatrujecie w Świecie.

„Co teraz nadejdzie?” pyta wielu, a Ja mówię Wam: nie pytajcie co przyjdzie lub kto przyjdzie, lecz co JEST i CZYM Wy sami jesteście.

Gdy cała Wasza uwaga jest skupiona na Was samych, to poszerza się Wasze spojrzenie, rozszerza się Wasz horyzont i raptem widzicie Przyszłość, ponieważ pojęliście i doświadczyliście to TERAZ.

Stwórca tego Świata którym Jestem stworzył na Ziemi nowe warunki we współbrzmieniu z Intencją Człowieka. Pole Magnetyczne Ziemi odnawia się i zmienia każdego dnia. Zaprawdę żaden Dzień nie jest podobny do drugiego – i to w uniwersalnym kontekście.

To oznacza że Łaska stanie się udziałem każdego Człowieka i będzie on mógł współdziałać przy wyjątkowym Procesie Tworzenia. Od Was zależy to jak bardzo się będziecie w tym udzielać. Dziś patrzycie wstecz i obserwując aktualne wydarzenia na Świecie stwierdzacie że wydaje się jakby Świat kręcił się nadal po staremu.
Dziś spoglądacie tak jak wcześniej, obserwujecie Obwieszczenia Nieba nie mogąc pojąć tego co jest Wam ogłaszane bo nie możecie w to uwierzyć.

Dziś spoglądacie w Wasze Serce i rozpoznajcie że dużo się zmieniło, że dużo zostało uczynione, że sami się przetransformowaliście i oczyściliście się, jednak tęsknicie za „Przełomem”, za ostatnim Rozpoznaniem, za ostatnim pojęciem, za ostatnim Buntem przeciw Iluzji jeszcze zanim nastąpi Oświecenie.

Ale Ja mówię Wam:
Wy już jesteście Oświeceni, Wam brakuje tylko wspomnienia o tym.

Wy już jesteście Oświeceni, jednak Płaszcz Oświecenia oddaliście w przedpokoju Ziemi, jeszcze zanim się narodziliście, aby móc doświadczyć tego wyjątkowego doświadczenia. Doświadczenia przypominania sobie po tym jak zostanie do cna wykorzystany zanik pamięci.
Jeszcze zanim powrócicie do pierwotnego, wszystko kochającego Stanu, należy przyjąć wszystkie doświadczenia które są możliwe na Ziemi, samemu je przeżyć lub być nich bardzo blisko.

I tym doświadczeniem dla tej Ludzkości i dla każdego Dziecka Ludzkiego jest danie temu Światu nowego i kochającego oblicza.

Dla Boga Stwórcy którym Jestem wszystko jest możliwe, jednak nie wszystko co jest dla mnie możliwe ma miejsce, bo całe Życie podporządkowane jest Kosmicznym Prawom i wszystko musi odpowiadać temu Prawu – w każdym Czasie i na wszystkich tworzących Poziomach Tworzenia.

Tak więc dziś nadszedł czas abyście Wy bogowie w ludzkiej postaci wyruszyli i abyście zgodnie z Waszą rangą, pod moją ochroną uczynili krok i przekształcili ten Świat we wszystkich zakątkach.

Ten Wasz pobyt na Ziemi byłby całkowicie daremny jeżeli Zlecenie  które każdy dostał na tą Przemianę zostałoby oddane w inne ręce lub zostało by temu Zleceniu zaprzeczone.

To w Waszej Mocy jest uzdrowienie tego Świata, przyprowadzenie go do Światła, uwolnienie tej Ludzkości od wszystkich zranień i danie Pokoju, Dostatku i Jedności każdemu ludowi tej Ziemi.

Wielkie, wyjątkowe Zadanie należące do tej Ludzkości. Zadanie które zostało przydzielone Tobie, temu którzy szuka rozpoznania w tych Słowach, który szuka Światła i pewności że wszystko jest na dobrej Drodze – i nikomu innemu!

Dziś nadszedł czas by pozostawić Stary Czas, by puścić wszystkie oczekiwania związane z rokiem 2012 a w szczególności z dniem 21 grudnia.

Nadszedł czas by zacząć nowy Rozdział Ludzkości, rozdział Wiecznej Miłości Rodzaju Ludzkiego do wszystkich Żyć w tworzeniu i do siebie samego aby mogło się spełnić to po co przyszliście.

Nic nie było na darmo, nic nie było na próżno!
Plon jest wielki, Ukochani, jeżeli tylko jesteście gotowi codziennie wyrywać chwasty z Waszego Ogrodu i jeżeli każdemu Kwiatu będziecie dawać uwagę której on potrzebuje dzień w dzień by rozkwitnąć i podarować się Wam i całemu Światu.

Wyjustujcie się gruntownie na nowo!

Prorocy Starego Czasu wykonali swoją Służbę i Nowymi Prorokami jesteście Wy sami, albowiem zaprawdę:
na każdym Człowieku którego Serce otwarte jest na Miłość, Światło i Życie spełni się Wola Boska. I o tym chcę z Wami rozmawiać również w Dzień w którym uczynimy kolejny krok do Wolności*, albowiem to co uwalniacie dla siebie samych, uwalniacie dla całego Świata.

/*wskazanie na: Zakotwiczenie FILARU UWOLNIENIA 25 stycznia 2013/

Nowy Czas już jest – a mimo to oznacza to ponowne wyruszenie a nie przybycie bo tak długo jak nie przebił się Nowy Czas na Ziemi, tak długo potrzebni są odważni, mądrzy i zdecydowani Ludzie jak i Ludzie którzy są mocno zakotwiczeni w pewności że Miłością można wpłynąć i transformować każdy Stan.

Nie ma znaczenia co robicie, lecz dlaczego to robicie i z jaką Intencją.

Jeśli ta Intencja podporządkowana jest Miłości, to służy ona wszystkiemu i wszystkim, jeśli jest jednak podporządkowana własnej korzyści, to odpowiada ona tylko jednemu – Waszej Niskiej Istocie.

My jednak poświęcamy się teraz Wszechobecności Miłości i temu jak może ona osiągnąć zwycięstwo na tym Świecie.

Ja formuję Was na Posłańców Miłości.
A więc chodźcie, albowiem zaprawdę:

Bo kto może oprzeć się Miłości przypominającej Człowiekowi o jego pochodzeniu, pochodzeniu wszystkich Bytów?

Ja Jestem Tym Wiecznym, Ja Jestem Tym Jednym.
Ja Jestem BÓG.

//Patrz również: 02.11.2012 Siła Tęsknoty. PARAMAHANSA YOGANANDA – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

źródło:wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: