Czołgi wysłane w kierunku Pekinu w wewnętrznym konflikcie, papież kończy posługę po spowiedzi Busha

benjamin_fulford_3

 

Benjamin Fulford – Pełna Aktualizacja – Czołgi wysłane w kierunku Pekinu w wewnętrznym konflikcie, papież kończy posługę po spowiedzi Busha – 12 lutego 2013.

 

Chiński Nowy Rok Węża rozpoczęty  i nowy system wkrótce rozpocznie swoją pracę na serio.

The White Snake, symbolizowane przez White Dragon i reprezentujących siły życiowe, zakończy podporządkowanie czarnemu wężowi szatana śmierci i zniszczenia.
Rezygnacja papieża ,przełożonego przeklętych gwałcicieli dzieci oznaczać będzie wybór nowego papieża który został nazwany Piotr Roman, Petrus Romanus.
On będzie ostatnim rzymskim papieżem, bo po nim chrześcijaństwo i katolicyzm nie będzie już czysto Rzymska instytucja.
Bitwa by zdjąć satanizm doprowadziła również do wysokiego napięcia w Chinach.
Ciężka walka o władzę pomiędzy frakcją Szanghai i Komunistycznej  Partii  Youth League ligi poprzedzającej wybór obecnego rządu była tak silna, że w pewnym momencie czołgi zostały wysłane w kierunku Pekinu przez frakcji Szanghai, według chińskiego agenta rządowego.
Powoduje to, że wielu ludzi w Chinach, teraz czują potrzebę małej wojny, najprawdopodobniej z Japonią, jest potrzebna, aby przywrócić jedność rządu, powiedzieli. Pchanie do wojny jest również promowane intensywnie przez Sabbatean mafii za pośrednictwem swoich sieci korporacyjnych propagandowych w Hong Kongu i Tokio.
Jednak chłodniejsze głowy na wysokich stanowiskach, zarówno w Japonii i Chinach pracują nad kompromisem, który może doprowadzić do niezależności archipelagu Okinawy, według źródeł azjatyckich tajnego stowarzyszenia.
Ci sami ludzie, naciskają na rządy Korei Południowej, Japonii, Tajwanu, Korei Północnej i Chin w celu zasilenia kadry dla nowej regionalnej organizacji.
W Stanach Zjednoczonych, również, ciężka walka o władzę trwa, która doprowadziła do aresztowania nocą i uwalniania kolejnych stanowisk, wielu wysokiego szczebla CIA i prawników Pentagonu, w zależności od źródła CIA.
W Brytyjskiej Monarchii, jest scena z wysokim poziomem walki
z gnostycką illuminati podkreślając, że książę Harry ma zostać królem, co da ,że Anglia będzie niezależna od „szatańskiego rzymskiego panowania linii krwi”, po raz pierwszy od 1066 roku.
 CIA również mówi ,że królowa będzie abdykować z tronu. Nonsens, mówi MI5 agent, który mówi, Królowa nie ma zamiaru zrezygnować i że linia sukcesji wyraźnie idzie od Jej Królewskiej Mości do Charlesa Williama. Oczywiste jest, że nie będzie to jakieś poważne podziemne napięcie w Anglii w ciągu najbliższych tygodni, jak dwie frakcje toczą ją.
Sytuacja jest powielana w USA też przez Republikanów starego daty którzy oblegali zwolenników systemu Obamy, źródło CIA mówi.
To było tajne spotkanie zwolenników  Obamy, którzy zostali aresztowani przez typy FBI, mówi .Aresztowanym osobom  skonfiskowano telefony komórkowe i ich listy kontaktów zostały zdjęte, w zależności od źródła.
Aresztowanych ludzi, choć mieli wysokiej mocy powiązania, zwolniono  po jednej nocy w areszcie, a wszystkim członkom ich sieci wydano  nowe telefony komórkowe.
Gnostyczni illuminati, ze swej strony, wciąż mówią Obama opuści Biały Dom „helikopterem zwisając za szyję.”
Oczywiście nie będzie zbyt dużo więcej konfliktów w USA zanim opadnie kurz i wyraźny zwycięzca  się wyłania.
Hacking  rodziny Busha prywatnych e-maili i adresów domowych, jak również powszechne jest publikowanie obrazów Busha Jr w wannie, w międzyczasie, jest widzialnym znakiem upadku rodziny Bushów od władzy w ramach wojskowego kompleksu przemysłowego.
Papież zrezygnował z przywództwa, bo Maczał palce jako geniusz z 911, 311 i wojen na Bliskim Wschodzie, zarówno przez George’a Busha Jr i Tony’ego Blaira, według P2 lodge źródeł.
Rockefellerowie, obecnie ukrywają się na wyspie w pobliżu Fidżi, prowadzą ofensywę w  krzakach(ukryciu), w zależności od źródła Rockefellerów.
Rockefellerowie skontaktowali się z tym pisarzem mówiąc  o tym 311 jądrowych i tsunami ataki terrorystyczne przeciwko Japonii były skierowane przeciwko „Rockefeller Island” z Japonii przez elementy kabały w Europie.
Według ich wersji opowieści, Rockefellerowie powiedzieli wcześniej, że atak odbędzie się.
Źródło rodziny Rothschild nie wcześniej powiedział do tego pisarza, że ​​311 ataki miały zmusić ewakuację 40 milionów ludzi z aglomeracji Tokio w Korei.
 Nowe Rothschild kontrolowane  przez Asian centrum finansowe wtedy ma być utworzona w Pusan ​​w Korei Południowej.
Jednakże, jeśli Rockefellerowie chcą przedstawiać się, jako ofiary muszą wyjaśnić, dlaczego nie wydali publiczne ostrzeżenie o ataku i zamówieniu ewakuacji zanim miały one miejsce.
W każdym razie jest oczywiste, tak jak Chiński Zodiak prognozuje, ten rok charakteryzuje się tym ,że węże walczą przeciwko sobie.
Jeśli jest to przypadek, to przypomnijmy, że legenda o Białym Dragonie. White Dragon rozpoczęła się od białego węża, według legendy.
Wyrósł on jako straszny potwór Biały Smok, dopóki nie został oswojony przez bogini Benten i zamienił się w obrońcę słabych i niewinnych.
Ten rok White Dragon będzie walczył z czarnym wężem satanizmu i oczyści go z wojskowego kompleksu przemysłowego Zachodu tak, że Zachód będzie życzliwą jednostką poświęcony pomocy planecie.
A bardziej konkretnie, przedstawiciele Wspólnoty Brytyjskiej (2,5 mld ludzi) i Kościoła katolickiego (1,5 mld ludzi) zgodzili się na współpracę z azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami (3 mld ludzi), aby zrealizować kampanię zakończenia ubóstwa, zatrzymać zniszczenie środowiska i tworzenia pokoju na świecie.
 W tym celu, mają nadzieję uzyskać finansowanie wspieranie przez chińskie cesarskie złota i skarby.
Podejścia przez Commonwealth( wspólnotę) i katolików należy traktować ostrożnie, ponieważ CIA powtarza, że ​​cesarzowa Wu jest teraz w Chinach i że kontroluje wszystkie prawa do 85% światowego złota, ponieważ jest ona spadkobierczynią  dynastii Qing.
 To nie jest prawda, według moich źródeł chińskich, którzy mówią, że jest, i że Ming Empress Dyskusja o Qing cesarzowej wydaje się być oszustwem preparowanym przez cabal do uzupełnienia złota w podziemiach światowych banków centralnych, które zostało zastąpione wolframem.
W każdym razie jest uzasadnione, że jest  męski potomek Qing, który jest wnukiem cesarza „ostatniej” Puyi.
To właśnie źródło MI5 miało do powiedzenia na ten temat: „W mojej opinii, utworzenie Banku Światowego / waluta musi  kontrolować wszystko – całe złoto, nie tylko istniejące w BIS zarejestrowane złoto ale dodatkowe Azji złoto.
Chińskie złoto musi stać się częścią jednej Cabal Banku Światowego.
W tym celu agencje Cabal pracują, jak w Mali, nad pełną kontrolą.
W Wielkiej Brytanii jest koordynowane przez Sir John Scarlett, który prowadzi Urzęd Rady Ministrów przez Sir Jeremy Heywood.
 Zostały one pokrzyżowane na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie by nie zniszczyć City of London.
 To kraje UE Federalnego Planu Banku powracają i starają się nadrobić utracony grunt.
Rozpoczęcie wojny, które są unwinnable(nie mogły być wygrane lub osiągnięte )(Afryka, South Atlantic, Bliski Wschód), podczas gdy cięcia wydatków obronnych są jednym ze sposobów wyniszczania ( upadku)Wielkiej Brytanii. „
Z podobnych powodów są prowadzone również te wszystkie próby trwające do rozpoczęcia wojny w Azji, między Japonią a Chinami, mówią.
W każdym przypadku, Watykan, brytyjska monarchia i rodziny Rockefeller wszyscy skontaktowali się z białego społeczeństwa Smokiem prosząc o  swoją pomoc „w przekonaniu Chińczyków, aby dali im złoto.
Złoto na świecie należy do ludzi na całym świecie.
White Dragon Society jest tylko za pokojem na świecie i rozpoczęciem kampanii do zakończenia ubóstwa i zatrzymania zniszczenia środowiska.
http://www.benjaminfulford.net / link do oryginalnego artykułu
wyjaśnienie do tekstu o papieżu Bebedykcie.

Benedykt XVI zrezygnował, by uniknąć aresztowania, przejęcia bogactwa Kościoła na Wielkanochttp://nesaranews.blogspot.com/2013/02/pope-benedict-resigned-to-avoid-arrest_13.html

źródło:http://kochanezdrowie.blogspot.com/

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: