Galaktyczna Federacja Światła

 

 

12.02.2013.
Sheldan Nidle –  aktualizacja od Galaktycznej Federacji Światła i Duchowej Hierarchii
Gaia jest teraz na skraju jej ostatnich przygotowań przed tym jak zaczyna jej zmiany powierzchniowe na serio.
To właśnie sprawia, że ​​jest konieczne, aby otwarcie zmiany na świecie powierzchni rozpocząć natychmiast.
Niebo informuje nas, że błogosławione niebiańskie wydarzenia wymagają by poinformować naszych świętych współpracowników co ma się wydarzyć.
Czas rośnie krótko dla wspaniałej serii wydarzeń, które mają być wprowadzone przez ten  błogosławiony ziemski Glob.
2 Ben, 1 Zac, 9 Eb
Selamat Balik!
Wracamy o wiele więcej mamy do powiedzenia! Specjalnie wyznaczony termin przez Niebo jest praktycznie na nas. Ciemni kontynuują wyścig na próżno znaleźć sposób na środki utrzymania ,kurczy się ich świat, stare poglądy znikają jak nowe osadzają się z większą ufnością do twojego królestwa. To tylko stare święte porozumienia, umowy, które trzymały razem mroczny, zimny świat, który znasz od urodzenia. To będzie teraz przekształcać się w coś, co może przynieść Ci długie życie, radość i dobrobyt. Jak  oczekujecie na to wszystko, mamy raport, że wnioski nieba, że będziemy kontynuować nasz projekt wymiany personelu  w zeszłym tygodniu, a także, że możemy zapewnić wszystkich, że nowa rzeczywistość jest rzeczywiście gotowa by kwitnąć jak stare porozumienie zostanie formalnie zakończone. Dodaje też  impuls do konieczności zmian Gaia, która szczerze pragnie przekonfigurować jej świat powierzchni i przyjąć świetności jakie kiedyś posiadała bardzo dawno temu. Ta rekonfiguracja powierzchni jest częścią procesu integracji wymiarowo jej wewnętrznych i zewnętrznych światów. Agarthans również chcą głęboko wprowadzić formalnie tak, że szeroki zakres dotychczas „Zakazanej” wiedzy może być przyspieszony.
Wszystkie te rzeczy są na horyzoncie, i jak ingerencje ciemności cofają się chowają. Twoja rzeczywistość, jest tak jak igła kompasu który obraca się w kierunku jego prawdziwej pozycji magnetycznej i wszystkie radości i cuda się tam znajdują. Cieszymy się na ten moment i jesteśmy zajęci opowiadając  naszym świętym opiekunom, że wydarzenia te objawiają się tak jak wyraźnie przyznane były przez AEON. Nasze zespoły łącznikowe i nasz Korpus Dyplomatyczny , ściśle widzą wszystkie narody waszej planety, jak twoje przeznaczenie polega na przekształcaniu globalnego zarządzania, jak i powrotu do pełnej świadomości. Wszystko to jest preambułą do zmartwychwstania twojego Galaktycznego społeczeństwa, przychodzimy, aby poprowadzić Cię po ostatnim etapie twojej podróży tak szybko, jak to możliwe. Pracownicy wybrani na Twoich indywidualnych mentorów odwiedzają  cię co noc z swoją ekipą medyczną w celu by cię poznać lepiej. Twoje indywidualne dokumentacje są większych rozmiarów i możesz być zaskoczony, jak skomplikowane i dokładne one są. Twoje drużyny Med ściśle współpracują  z tymi, którzy codziennie programują wszystkie te skomplikowane dane do osobistych komnat światła.
Proces przygotowywania Waszego świata  tej olbrzymiej  transformacji jest szczególnym  dla nas 24/7. Gaia pragnie kontynuować proces powrotu jej tak bardzo zniszczonej powierzchni do jej dziewiczego stanu, ale zakres tej przebudowy wymaga najpierw twoje przejście do bezpiecznej przystani. Dlatego Agarthans natychmiast zgłosił swoją ojczyznę do budowy sieci; miejsc zawierających indywidualne komory światła. To zapewnia im również możliwości i środki ,by pokazać w jaki sposób i dlaczego najpierw skolonizować Matkę Ziemię i dlaczego byli tak nieugięci ciemni w tym wszystkim! Odnalezienie swojej prawdziwej historii starożytnej jest kluczem do pamiętania, kim naprawdę jesteś. Ta wiedza może dostarczyć kontekst, który pozwoli ci przejrzeć niektóre Ciemnych podstawowe ich  kłamstwa i zaakceptować prawdę o swoim prawdziwym pochodzeniu. W Agarthans również doczekać się nie mogą by pokazać tobie z pierwszej ręki, że planety w tym Układzie Słonecznym są puste. Zaskakujące, choć to może wydawać się  dla niektórych z was, ale to tylko stanowi pierwszą rundę informacji uznanych za podstawowe, abyś wiedział.
Dobrobyt, który jesteś krótko posiadać jest kolejnym krokiem na tej krótkiej podróży. W związku z tym należy pamiętać, że są przygotowane do nowej rzeczywistości, która wymaga, aby zrozumieć, jak Ciemni wykorzystywali pieniądze ,jako narzędzie do kontrolowania waszego sposobu myślenia i zachowywania. Teraz można użyć tych pieniędzy jako narzędzi, aby zaplanować przyszłość i to, co jest konieczne, aby pomóc rodzinie i przyjaciołom, aby zmienić ich postrzeganie i dostosować się do życia z powodzeniem w zupełnie  nowej rzeczywistości. Zadaniem naszych doradców jest doprowadzenie cię szybko, dzięki czemu można lepiej przyjąć i zintegrować to wszystko co będziesz musiał wiedzieć, aby objąć swoje Boskie przeznaczenie. Nowe środki finansowe, aby umożliwić Ci to, co czujesz, że  jest to konieczne, potrzebne, mając na uwadze, iż podczas tworzenia przejściowego społeczeństwa, które jest ostatecznie przejściem do galaktycznej jedności. Po osiągnięciu pełnej świadomości, nasze wskazówki będą  z mentorem, a nie decydentem. Ta rola jest Twoim boskim prawem, które możesz użyć do korzystania by wspólnie budować własne Galaktyczne społeczeństwo.
Namaste!
Jesteśmy waszymi Wniebowstąpionymi Mistrzami!
Twoja błogosławiona Matka Ziemia nadal jest w stopniowym procesie przygotowania jej łożyska życia Świata Powierzchni do łączenia  z jej bujną sferą Wewnętrznej Ziemi. Agarthans są łaskawie krok w krok z tymi przemianami i zrobią wiele, aby przygotować się do przeniesienia nadchodzącej ludzkości.

 

 

a wiesz jak wyglądają Aghartanie ?

To przecież Rodzina ..

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni  tym cudownym istotom, które nie tylko dostarczyły nam bardzo potrzebne podstawy przez wiele tysiącleci, lecz także użyczyły nam bezpieczeństwo i spokój ich wewnętrznej sfery. Aby ułatwić transformację powrotu was  do Istot w pełni świadomych. Gaia jest teraz na skraju jej ostatnich przygotowań rozpoczęciem  jej zmian powierzchniowych na serio. To właśnie sprawia, że ​​jest konieczne, aby otwarcie zmiany na świecie powierzchni rozpocząć natychmiast. Niebo informuje nas, że błogosławione niebiańskie wydarzenia wymagają by poinformować naszych świętych współpracowników co się wydarzy. Czas rośnie krótko dla wspaniałej serii wydarzeń, które mają być w całym tym błogosławionym zainaugurowanym świecie.

Nasze święto kojarzy się teraz z wiedzą, jakie cudowne rzeczy są jak stawicie  się w niebiosach. Będzie dla nich sygnał, że nadszedł czas, by przynieść nowe rządy i niekończący się dobrobyt dla wszystkich. Ten cykl działań  będzie produkować specjalne oświadczenia, które będą realizować postulaty tzw NESARA i rozpocząć odliczanie do ujawnienia i Réunion(Zjednoczenie) z waszą wewnętrzną rodziną Ziemi. Ten zjazd jest wyzwolić serię specjalnych programów z rodziną kosmiczną ,która wprowadzi nas, wzniesionych mistrzów, formalnie do Ciebie. Mamy tyle informacji do udzielenia wam, co jest niezbędne do przygotowania aby szybko, podróż  biegła końcowej do pełnej świadomości. Ciemni kłamali i manipulowali przez tysiąclecia, tak aby utrzymać społeczeństwo pogrążone w nienawiści, wojnach i braku jedności. Nasze nauczanie zmieni to wszystko w miłość, pokój, jedność i nowy świat.
W bezpośrednim okresie przed, Heaven ( Niebo) daje Ci uroczystą chwilę, która prowadzi do dużych ulepszeń w twoim zdrowiu, a przede wszystkim twoje zdrowie psychiczne! Technologie dawno wychwycone przez Twoje obecnych rządy będą w pełni ujawnione i dostępne dla wszystkich, lecząc chorobę, niepełnosprawność, uzależnienia, i ogólne psychiczne nierównowagi i cierpienia. Twoja wolność będzie, zatem towarzyszyć drodze do przekształcenia twojego świata przez opróżnienie się szpitali i więzień, i wygnać wszystkie niepotrzebne lęki powodowane przez choroby, ubóstwo i ignorancję. Modliliśmy się długo na tą boską chwilę. Ludzkość w końcu będzie dzielić błogie owoce Nieba, a Niebo będzie się radować i wysłać jeszcze większe błogosławieństwa do tego transformującego się królestwa. To będzie czas cudów i wdzięczności! Czas, gdy wędrówka przez pustynię dochodzi do finału, będzie najbardziej radosny!
Dziś przynieśliśmy ci kolejną ratę o wydarzeniach w twoim świecie, obecnych i przyszłych.
Wiadomości te będą kontynuowane, aż  do ustanowienia przez Niebo nowego sposobu informowania o tym, co dzieje się wokół Ciebie.
Bądź w radości, i gotowy do zaakceptowania wielu darów, które są  powrotem do pełnej świadomości. Wiedzcie, drodzy, że niezliczone zasilania i niekończąca się dobra koniunktura Heaven-Niebios jest  rzeczywiście dla was.
Pozdrawiam! Niech tak będzie!
Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirian dla Be One! I Bądźcie w Radości!)
Poznaj więcej z PAO
AEON: najwyższa sfera nieba i obszar wokół tronu Stwórcy.
Wiem ,że wielu z niecierpliwością oczekuje  widocznych zmian .. takich namacalnych , choćby NESARA …

Są też tacy którzy marzą wręcz o pokoju . inni umierają z głodu ..są też chorzy  i załamani psychicznie … tak .. ten paskudny  świat musi szybko zniknąć .
Ale są tacy którzy robią wszystko by nadal było właśnie tak . a nawet gorzej ..
Dajmy im wypowiedzenie .
Oni bez nas nic nie znaczą…..
odmówmy im posłuszeństwa . i wskażmy ,że ich droga jest też do światła .
Postawmy sprawę jasno . ..
Odmawiajmy .. szkodzenia innym ,
Odmawiajmy zabijania ludzi ale też zwierząt.
Odmawiajmy pomocy w okradaniu innych.
Odmawiajmy  w produkcji wyrobów niszczących nasze zdrowie.
Nie kupujmy tego co szkodzi ..
Mały kroczek w tym kierunku ……takie małe światełko…
Bądźmy przyjaźni sobie ..
No i bądźmy radośni i ufni w te przemiany ..
 ten rok to początek czegoś niebywałego ,
czegoś tak bardzo oczekiwanego ..
a zaskoczenie będzie ogromne ..
oczy nie widziały
uszy nie słyszały
choć o niektórych słyszeliście w bajkach ..
ale o słodkich wodach oceanów?
Albo o stabilnej pogodzie bez zmian pór roku ?
Albo o posiłkach bez mięsa z zabitych zwierząt ?
I miastach które nie produkują ani grama śmieci ?
Rozmawiajmy o tym wszędzie i z wszystkimi ..
Ich umysły są już gotowe by zaaprobować zmiany
 – Słuchaj dostaniesz potężne odszkodowanie …
— nnnnnnnnie wierzę !
– a nie wszyscy je dostaną …
— a kto nie dostanie ? mój sąsiad? Bo…….
-Nie……. dostaną prawdziwi przestępcy .. Ciemni. Ci bez gama miłości do bliźnich .
Ci bez serca , ci uważający ,że są bezkarni i nikt im nic nie zrobi .. znasz takich .?
Oni nie chodzą wśród nas ,bo nas się boją i gardzą nami ….
Niepoprawni są rożni ..
Ja też jestem niepoprawny
optymista ..taki jestem od kołyski …  
i jest nas coraz więcej….
A sąsiad twój też dostanie,  chociaż nigdzie nie pracuje
bo też jest niewolnikiem .i nie ma na chleb..
i nie będzie nadal nic robił  
nie będzie nadal nic robił z  tego czego nie lubi ..
on np. pisze piękne teksty piosenek .
 posłuchaj jak kiedyś zagra  i zaśpiewa … tam nie ma fałszu … jest tęsknota ..
by nim nie gardzili …nie omijali kalekę..
źródło:kochanezdrowieblogspot.com
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: