Uwolnijcie stare narzędzia

 

Arkturianie: Uwolnijcie stare narzędzia
Przekazywane przez Marilyn Raffaele
10 lutego 2013
www.onenessofall.com

Pozdrowienia drodzy.

Znowu przychodzimy zachęcić was na waszej drodze oświecenia i wzniesienia do nowych energii, które teraz otrzymujecie.

Widzimy, jak wielu z was zaczyna kwestionować działania samorządów lokalnych i światowych, bo już nie rezonujecie bardzo z tym, co dotychczas było po prostu uznawane za pewnik.

 Wasz poziom energii staje się coraz bardziej dokładny i bardziej rozwinięty powodując, że nie jesteście zsynchronizowani z energetycznie gęstszymi pomysłami życia i przeżycia. Jest to dowód na waszą ewolucję i wykazuje, że rzeczywiście budzicie się i widzicie większy obraz.

Zajmujcie stanowisko w jakikolwiek mały sposób, w jaki możecie, nie czyniąc mocy z pomysłów reprezentujących wierzenia dualności, ale przez delikatnie zasianie ziarna prawdy, bez żadnych oczekiwań, tam gdzie można.

Nie musicie głosić, ale po prostu w milczeniu trzymać światło prawdy wewnątrz, najdrożsi, i być dostępnym dla tych, którzy chcą więcej (prawdy).

Wiele budzących się dusz boi i potrzebuje upewnienia dotyczącego nowych emocji i pomysłów, w których doświadczeniu się znajdują.

Kiedy osoba w tle ma tylko system trzeciowymiarowych wierzeń, przesunięcie do postrzegania świata w nowy i inny sposób może powodować zamieszanie, strach, obawy, i alienację rodziny i przyjaciół. Jest to szczególnie ważne dla tych, w rodzinach lub krajach o silnych tradycyjnych systemach wierzeń mocno w miejscu.

Dziś znów chcemy mówić o miłości.

Tak, mówiliśmy o miłości wiele razy, ale chcemy mówić o miłości, aby pomóc Wam zrozumieć, że to, czego was uczono o miłości nie zawsze jest miłością.
Zbyt wielu jeszcze widzi miłość jako emocjonalny związek między ludźmi, rodziną lub mieniem.
 MIŁOŚĆ JEST DZIAŁANIEM JEDNOŚCI.
Miłość to wzajemne powiązania między wszystkim, co jest, ale ta prawda, jest interpretowana w zależności od poziomu świadomości w obrębie każdej jednostki.

Potężne przesunięcie energii i proces wzniesienia odbywający się w tej chwili, przesuwa ludzkość głębiej do zrozumienia jedności.

Jest to przejście od metafizyki (próbując zmienić zły obraz w dobry obraz za pomocą różnych narzędzi) w mistycyzm (uświadomienie sobie, że w JEDNOŚCI nic nie potrzebuje być zmieniane).
W sensie absolutnym, wszystko jest już całe i idealne, bo jeśli Nieskończona Boska Świadomość jest wszystkim, co jest, to wszystko musi być w niej zawarte.
Osiągnięciem tego zrozumienia jest podróż, jest ewolucja, i gdzie wszystko się powoli lub szybko kieruje.

Medytacja, kryształy, oleje, itp. są wszystkie narzędziami, które pomagały Wam dostać się do tego miejsca, Jedności, którego każda dusza podświadomie szuka i pragnie.

 W trzecim wymiarze ta wrodzona tęsknota za całością manifestuje na setki sposobów-farmaceutyki dla każdej postrzeganej potrzeby, osiągnięcie więcej i więcej pieniędzy, lepszego seksu, właściwej żywności, jak również łatwo dostępnych porad specjalistów na dowolny temat.
Korporacje i firmy wierzą, że tworzą świat (zazwyczaj sami) „lepszy” w jakiś sposób, ale często depczą prawa innych istot żywych, a nawet ich własnych pracowników w celu dokonania tego.
Te działania człowieka reprezentują koncepcję kompletności według nie obudzonej duszy ale te kreacje nie są w stanie zaspokoić tęsknoty duszy za tym, czym naprawdę to jest, bo to są po prostu koncepcje rzeczywistości duchowej, której ona szuka.

Musi być zrozumienie tego, jak przejść do kolejnego etapu podróży.

Zbyt wiele osób nadal tkwi w naukach metafizyki wierząc, że jest pełnia prawdy duchowej.
Metafizyka jest to dobre miejsce do rozpoczęcia i pomogła prawie każdemu duchowemu uczniowi w ich przejściu od dualizmu i separacji do prawdy, ale jest o wiele więcej, gdy jesteś gotowy, aby wejść głębiej.
Trudno wyrzucić narzędzia, które służyły ci dobrze w podróży, więc możemy powiedzieć, zachować je i kochaj je, ale zrozum, że już ich nie potrzebujesz.

Nauczyliście się, że jesteście boskimi istotami, które wybrały żywoty ludzkich doświadczeń, aby doświadczyć ewolucyjnych lekcji, które często były trudne i bolesne.

W przeszłości, nowe i wyższe idee przychodziły do człowieka poprzez metafizyczne nauki i nauczycieli, którzy rozumieli głębsze rzeczywistości jednak próbowali nie utknąć na tym poziomie.
Wielu z was było częścią starożytnych szkół tajemnych, które nauczały nowych pomysłów dotyczących wykorzystania i manipulacji energią.
To wyewoluowało obecnie w nauki metafizyczne, a więc dla niektórych z was, metafizyka odczuwana jest bardzo wygodnie i znajomo.
Było kilku w tym czasie, którzy nie wyewoluowali dostatecznie, aby sobie sprawę, że ta informacja nie była zabawką służenia sobie i tak przez egoistyczne wykorzystywanie wiedzy zaczęli to, co jest teraz nazywane „czarną magią”.

Było w czasach starożytnych i nadal jest kilka bardzo rezonujących świątyń uzdrawiania gdzie wyewoluowani uzdrowiciele używają energii, światła, olejów, kolorów i dźwięków, aby dostroić indywidualne pola energii, które mogą być w dysonansie.

To jest piękna i święta praca wykonywana przez świadome i wysoce rezonujące istoty dla osób szukających pomocy w ten sposób.
Wielu z nich nadal robi to święte dzieło przez stare i nowe sposoby uzdrawiania, które stają się energetycznie wyższe, gdy „uzdrowiciel” się rozwija.

Meritum jest to, że przychodzi czas, w ewolucyjnej podróży każdego, (nauczyciela i ucznia), kiedy przesunięcie przychodzi do uświadomienia sobie jedności.

To może przyjść w jednej chwili po wielu wcieleniach duchowego poszukiwania, lub może to być powolny i stopniowy proces.
Jest to wzniesienie, osiągnięcie tego stanu świadomości, w który zdajesz sobie sprawę, że wszystko rzeczywiste jest doskonałe i utrzymywane w miejscu przez Boskie prawa i że JEDNOŚĆ zawsze manifestuje się jako …
To, Co „widzisz jest tym, to co masz”, jak to się mówi … Twój stan świadomość interpretuje dla Ciebie, boskie idee zawarte w JEDNOŚCI.

Jeśli narzędzia i książki z metafizyki nie współbrzmią z wami zaufajcie temu.

Oznacza to, że wchodzicie w stan świadomości, w którym będziecie mogli uzyskać informacje, wskazówki i kierowanie od wewnątrz, a nie od osób lub narzędzi, które pomogły wam w przeszłości.
Medytacja jest narzędziem, które pomaga połączyć Was do wyższej jaźni i byłoby warto ją utrzymać, dopóki w pełni nie doświadczacie rzeczywistości siebie.
To jest ukończenie szkoły, drodzy absolwenci.
Zaufanie, honor, i akceptacja tego, jako prawdy.
Uwalnianie przestarzałych narzędzi może być trudnym krokiem dla tych, którzy mogą mieć przywiązania ego, do ich wykorzystania, którzy budowali swoją tożsamość na nauczaniu pewnych technik lub pomysłów, ale nadszedł czas, aby wszyscy podjęli duchowe nauki na nowych i wyższych poziomach interpretacji, które nie pozostawią tych osób bez celu lub działania, ale objawią się nowymi działaniami, do nauczania i praktykowania.

Przesuńcie się w głąb swojej świadomości jeśli chodzi o przydatność narzędzi.

Korzystanie z narzędzi, w tym instrukcji medytacji mówiących, że musisz siedzieć w ten sposób, śpiewać, zapalić świeczkę, mieć prosty kręgosłup, nogi na podłodze itp, których uczono bo pomagały studentom w przeniesieniu się do wyższego wymiaru energii. Większość z nich jest teraz w tej wyższej energii i nie są im już potrzebne narzędzia, które pomagały, kiedy nie byliście.

Struktury utworzone z dawnych wierzeń kruszą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, gdyż energii potrzebnej do ich utrzymania już nie ma. Fizycznie, emocjonalnie i mentalnie ludzki ‚”Domek z kart” upada. Nie bójcie się tego, kiedy to nastąpi, moi drodzy , to jest tym, o co prosiliście, tęskniliście i czekaliście przez -życie po życiu.

Zaufaj, zaufaj, zaufaj swoim wewnętrznym wytycznym.

Wszystko jest dobrze i wszystko przebiega zgodnie z tym co jest potrzebne dla każdego, mimo że może nie wydawać się, w ten sposób dla nie przebudzonego oka.
Jesteśmy Grupą Arkturian 10.02.13
źródło:kochanzdrowieblogspot.pl
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: